Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Safari vs Facebook&pixlr


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Ascara

Ascara
  • 5 postów

Napisano 13 lutego 2018 - 17:20

Hej, może ktoś potrafi mi pomóc. Z racji coraz częstszego crashowania Opery, której używałam dotychczas, przerzuciłam się na Safari. Mam jednak dwa problemy, których nie potrafię przeskoczyć. Flash, jakby co, zaktualizowany (i nadane mu wszelkie uprawnienia otwierania bez zapytania), Safari i Mac OS też najnowsze wersje.

 

1) Obrazki na FB. W innych przeglądarkach pisząc na Messengerze lub post np. w grupie, bez problemu mogę do okna wkleić obrazek, używając do tego zwykłej opcji kopiuj-wklej. Wystarczy np. zrobić screena, który zapisuje się do schowka, by wkleić go w oknie na FB. Na Safari nie jest to możliwe, przy wklejaniu po prostu nic się nie dzieje. 

 

2) Pixlr. To taka strona do otwierania obrazka i edycji online. Pracuję dla jednej ze stron z obrazkami i mamy tam wtyczkę, która odnosi bezpośrednio do edycji konkretnego obrazka w tymże programie. Kliknięcie w tę wtyczkę otwiera jednak tylko puste okno z szarym tłem, nie uruchamia programu. Uruchamia on się w innych przeglądarkach bez żadnego problemu, więc znów problem po stronie Safari. Może trzeba włączyć uruchamianie jakichś skryptów albo coś takiego? 

 

Macie jakieś sugestie? Może trzeba gdzieś pogmerać w preferencjach, a ja czegoś nie widzę. Z góry dziękuję za wszystkie sugestie!






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych