Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

Wyłączenie uruchamiania definicji Słownika za pomocą Force Touch.


Best Answer imrik , 23 November 2017 - 10:15

Nie pamiętam teraz na 100% - Preferencje systemowe, w ustawieniach gładzika, pierwsza zakładka, pierwsza pozycja - to nie jest to?

Go to the full post


  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1 Ascara

Ascara
  • 5 posts

Posted 22 November 2017 - 23:40

Hej, może moje pytanie jest głupie, ale... Praktycznie na okrągło przypadkiem uruchamiam przez ForceTouch aplikację słownika, strasznie mnie to denerwuje, a nigdy w życiu nie skorzystałam. Da się to jakoś wyłączyć? Google nie pomagają, a w ustawieniach znaleźć nie potrafię.



#2 imrik

imrik
  • 3471 posts
  • SkądWrocław, Poland

Posted 23 November 2017 - 10:15   Best Answer

Nie pamiętam teraz na 100% - Preferencje systemowe, w ustawieniach gładzika, pierwsza zakładka, pierwsza pozycja - to nie jest to?



#3 Ascara

Ascara
  • 5 posts

Posted 23 November 2017 - 18:30

Tak! Nie wpadłam na to, żeby sprawdzać tutaj. Dziękuję Ci bardzo. :)



#4 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23903 posts
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Posted 26 November 2017 - 20:18

No tak, bo kto szukałby zmiany opcji działania gładzika w systemowych ustawieniach dla gładzika...

 

Ten świat z dnia na dzień przeraża mnie coraz bardziej. Rozwiązane, zamykam, bo aż wstyd.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users