Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Utwory w bibliotece ITunes


Najlepsza odpowiedź Maja Kolasa , 13 listopada 2017 - 16:49

Jasne dzięki już wszystko rozumiem :)

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Maja Kolasa

Maja Kolasa
  • 102 postów

Napisano 08 listopada 2017 - 12:48

Gdzie znajdę utwory zsynchronizowane z pc w bibliotece Tunes ?


Użytkownik Maja Kolasa edytował ten post 08 listopada 2017 - 12:52


#2 winmaciek

winmaciek
  • 6 506 postów
  • Płeć:

Napisano 08 listopada 2017 - 13:34

Pytanie jest trochę dziwne, bo generalnie to iOS synchronizujemy z PC. Pozebne lepszy opis i więcej szczegółów.

MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#3 Maja Kolasa

Maja Kolasa
  • 102 postów

Napisano 08 listopada 2017 - 13:47

Przepraszam faktycznie nie opisałam dokładnie. Chodzi mi o synchronizację automatyczną pc z itunes gdzie utwory mam zapisane w pamięci komputera. 

Mam wrażenie, że Itunes nie synchronizuje mi utworów dodawanych do folderu muzyki na pc, muszę ja później dodawać ręcznie przez dodaj do biblioteki.



#4 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 08 listopada 2017 - 14:55

Dobre masz wrażenie. iTunes synchronizuje z iPhone to co ma w swojej bibliotece a nie to co masz w katalogu muzyka, czy cokolwiek innego.



#5 Maja Kolasa

Maja Kolasa
  • 102 postów

Napisano 08 listopada 2017 - 15:54

To inaczej, co zrobić jeśli oczywiście można żeby Itunes automatycznie dodawał muzykę do icloud którą mam na pc żebym ewentualnie mogła sobie później przerzucić na ipoda? 



#6 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 08 listopada 2017 - 16:17

Złapać tą muzykę i przeciągnąć na ikonkę iTunes?

Kliknąć w iTunes plik -> Dodaj do Biblioteki i zaznaczyć cały komputer czy tam folder i jego zawartość będzie dodana do biblioteki iTunes?

Wkładać pliki muzyczne do katalogu "automatycznie dodawaj do iTunes" który jest w katalogu iTunes w katalogu Muzyka?

 

A tak w ogóle to w czym problem? Pobierasz muzykę, z folderu pobrane upuszczasz na ikonkę iTunes i kasujesz pliki z folderu pobrane i tyle. Jeśli masz wykupioną usługę Apple Music i w preferencjach iTunes załączoną Bibliotekę muzyczną iCloud to reszta dzieje się sama.


Użytkownik imrik edytował ten post 08 listopada 2017 - 16:18


#7 Maja Kolasa

Maja Kolasa
  • 102 postów

Napisano 08 listopada 2017 - 16:27

Nie chodzi mi o muzykę którą mam pobraną przez itunes tylko tą którą mam na dysku pc. Żeby wrzucić ją na ipoda muszę najpierw ją przesłać do biblioteki icloud i to umiem ręcznie zrobić. Chodzi mi raczej o muzykę którą np od kogoś dostałam i mam ją na dysku w kompie co mam zrobić w ustawieniach itunes żeby mi ją automatycznie wrzucało do biblioteki icloud ? 



#8 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 13 listopada 2017 - 12:29

Powtórzę się - bierzesz plik MP3, łapiesz go, upuszczasz na ikonkę iTunes. W ustawieniach iTunes musisz jedynie przypilnować by opcja Biblioteka muzyczna iCloud była włączona. Wysylanie do chmury dzieje się samo i na innych urządzeniach z włączoną bibliotekę muzyczną iCloud utwory się "pojawiają" i tyle.

 

Co do iPoda - nie każdy iPod obsługuje bibliotekę muzyczną iCloud. Wiesz o tym, prawda?


Użytkownik imrik edytował ten post 13 listopada 2017 - 12:33


#9 Maja Kolasa

Maja Kolasa
  • 102 postów

Napisano 13 listopada 2017 - 16:49   Najlepsza odpowiedź

Jasne dzięki już wszystko rozumiem :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych