Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Tarcza Myszka Miki nie mówi godziny...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 gowiska

gowiska
  • 2 postów

Napisano 29 października 2017 - 13:57

Witam . Dzisiaj zauważyłam ze ani Myszka Miki , ani Myszka Minnie nie mówią godziny gdy się stuknie w zegarek Watch 3 . Wyzerowałam i nic to nie dało . Czy to awaria aplikacji Tarczy z Myszką czy coś innego ? Czy może to przez zmianę czasu na zimowy? Dźwięki mam włączone . Proszę sprawdźcie u siebie i napiszcie co może być tego powodem ? Z góry dziękuje

#2 gentelman

gentelman
  • 452 postów
  • SkądWroclaw

Napisano 02 listopada 2017 - 08:00

A masz wlaczona funkcje do "mowienia godzin" z tych tarcz?


Macbook Air | iPhone 13pro | Watch 7 | AirPods Pro

#3 soczekpl

soczekpl
  • 3 182 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 02 listopada 2017 - 08:08

U mnie to chyba też nie działało, jak próbowałem, ale ustawiłem Toy Story :P


Macbook Pro '14 M1 Pro / iPhone 15 Pro 128GB / Apple Watch series 7 SS 45mm / iPad Pro 2020 Cellular 128GB / AirPods Max / AirPods Pro & Pro 2


#4 Dafy

Dafy
  • 11 postów

Napisano 02 listopada 2017 - 14:33

Miałem dokładnie ten sam problem. Pogooglowałem trochę i w moim przypadku rozwiązanie było następujące:

 

- włączyć funkcję mówienia godziny,

- połączyć się z siecią Wi-Fi w trybie 2.4GHZ (!) na naszym iPhone gdyż Apple Watch nie obsługuje 5GHZ,

- zostawić połączony zegarek z telefonem na około 15 minut (zależne od prędkości internetu).

 

Apple Watch podobno musi sobie ściągnąć jakieś tam paczki z internetu i dlatego potrzebna jest nam ta sieć Wi-Fi włączona na naszym telefonie podczas gdy nasz zegarek jest sparowany z telefonem poprzez Bluetooth. Po około 15-20 minutach zresetowałem zegarek i wszystko działało jak należy. ;)



#5 soczekpl

soczekpl
  • 3 182 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 02 listopada 2017 - 14:44

O, ciekawe, teraz sprawdzałem i działa.


Macbook Pro '14 M1 Pro / iPhone 15 Pro 128GB / Apple Watch series 7 SS 45mm / iPad Pro 2020 Cellular 128GB / AirPods Max / AirPods Pro & Pro 2


#6 Janusz MB

Janusz MB
  • 851 postów

Napisano 02 listopada 2017 - 16:10

Nie działa Myszka Miki.

User BoboFruit poleca Toy Story.

Kaczor Dafy poleca inne rozwiązanie.

BoboFruit je sprawdzi.

 

MSPANC

Apple i jego target w roku 2017.

 

 

Dajcie nam więcej emoji!!!!



#7 headstar

headstar
  • 18 postów
  • SkądWrocław, PL

Napisano 02 listopada 2017 - 19:38

Nie działa Myszka Miki.

User BoboFruit poleca Toy Story.

Kaczor Dafy poleca inne rozwiązanie.

BoboFruit je sprawdzi.

 

MSPANC

Apple i jego target w roku 2017.

 

 

Dajcie nam więcej emoji!!!!

Ty się śmiejesz, ale gdyby u mnie Myszka nie mówiła godziny, to nie wiem jak bym miał to wytłumaczyć moim trzyletnim dzieciom. Chyba bym musiał kupić nowy zegarek ;)


  • Gregory lubi to

#8 uczaj27

uczaj27
  • 105 postów

Napisano 02 listopada 2017 - 22:28

Jestem od niedawna posiadaczem AW3 i nawet nie wiedziałem ze ta tarcza ma taką funkcjonalność . U mnie działa

#9 15051973

15051973
  • 33 postów

Napisano 03 listopada 2017 - 10:53

Witam . Dzisiaj zauważyłam ze ani Myszka Miki , ani Myszka Minnie nie mówią godziny gdy się stuknie w zegarek Watch 3 . Wyzerowałam i nic to nie dało . Czy to awaria aplikacji Tarczy z Myszką czy coś innego ? Czy może to przez zmianę czasu na zimowy? Dźwięki mam włączone . Proszę sprawdźcie u siebie i napiszcie co może być tego powodem ? Z góry dzi

moze jest w trybie wyciszenia ? a sorrki, dźwięki masz włączone :-/


Użytkownik 15051973 edytował ten post 03 listopada 2017 - 10:55


#10 gowiska

gowiska
  • 2 postów

Napisano 03 listopada 2017 - 10:58

Dziękuję wszystkim za rady :-) Wszystko było powłączane, okazało się ,że zegarek musiał być blisko Iphone przez kilkanaście minut w sieci wifi by ściągnąc sobie dźwięki . Teraz działa :-)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych