Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Apple Watch kupiony z salonu w Chinach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 cza1zip

cza1zip
  • 23 postów

Napisano 06 października 2017 - 13:08

Witam,

Obecnie przebywam w Chinach i zastanawiam się nad kupnem nowego Apple Watcha , jako że najbliższy Apple Store jest dość daleko od miejsca w którym jestem chciałbym zamówić go pocztą.

Zastanawiam się tylko czy jak do mnie dojdzie to będę miał jakieś problemy z parowaniem albo wyborem lokacji , oczywiście chciałbym go użytkować w języku polskim. 

Czy w ogóle jest to jakaś różnica skąd jest Apple Watch ? Będę miał jakieś ograniczenia albo różnice w porównaniu do Apple Watcha kupionego powiedzmy w iSpocie ?

Podejrzewam ,że gwarancja w cotlandzie może nie honorować urządzeń z Chin, rok temu oddawałem iPhona którego kupowałem w USA na gwarancje i sprzedawca mówił, że z nie wszystkich krajów honorują ale akurat do mojego z USA nie mieli zastrzeżeń.

 

To będzie mój pierwszy Apple Watch dlatego nie wiem dokładnie jak wygląda pierwsze uruchomienie i zmiana lokacji, a zegarek trochę tańszy niż u nas także.. :)

 

 



#2 ksx4system

ksx4system

    :(){ :|:& };:

  • 593 postów
  • SkądPolska

Napisano 26 października 2017 - 10:55

Z tego co wiem to optymalnym rozwiązaniem dla osób przebywających w China mainland jest szybki przelot do HK i dokonanie zakupu na miejscu.


ksx4system.net | napisz jeśli szukasz sysadmina GNU/Linux | 500 POSTÓW! :) [06/01/2009 22:00]


#3 bee3

bee3
  • 3 841 postów

Napisano 26 października 2017 - 23:51

Z tego co wiem to optymalnym rozwiązaniem dla osób przebywających w China mainland jest szybki przelot do HK i dokonanie zakupu na miejscu.

Bo np. w przypadku iPhone-ów : żaden autoryzowany serwis Apple w Europie nie serwisuje telefonów pochodzących z Chin.


Pomogłem ?   -  Lubię to 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych