Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Kiedy moderator zatwierdzi moje posty


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#1 iKnow

iKnow
  • 949 postów
  • SkądPoznań

Napisano 23 września 2017 - 18:32

Napisałem posty już kilka dni temu i nic się z tym dalej nie dzieje. Chciałbym pisać w pozostałych wątkach, a nie mogę...

Pozdrawiam


#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 26 września 2017 - 01:47

Przecież oba (z tym to 3) są już zatwierdzone.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#3 iKnow

iKnow
  • 949 postów
  • SkądPoznań

Napisano 27 września 2017 - 07:47

Och. Zajęło to sporo czasu. No cóż. Szkoda, że jeszcze nie mogę pisać w temacie o iOS 11, bo muszę o coś spytać

A tak właściwie, to kiedy będę mógł pisać w normalnych wątkach?

Pozdrawiam


#4 Derwasky

Derwasky
  • 36 postów

Napisano 28 września 2017 - 05:46

Chore jest to ze rejestrujesz sie na forum na ktorym sie tocza dyskusje a nie mozna nic napisac wyrazic opini.

#5 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 28 września 2017 - 18:09

Chore jest to ze rejestrujesz sie na forum na ktorym sie tocza dyskusje a nie mozna nic napisac wyrazic opini.

 

Jest to spowodowane faktem, że zanim wprowadziliśmy takie ograniczenia forum często atakowane było przez spamerów... także tych chińskich którzy potrafili przez noc napisać kilkaset tematów z równych kont.



#6 iKnow

iKnow
  • 949 postów
  • SkądPoznań

Napisano 29 września 2017 - 07:36

To chyba wystarczy dodać odpowiednie captche przy rejestracji i zablokować chińskie IP?
Skoro już mam konto i widać, że jestem Polakiem, to powinienem mieć możliwość wypowiadania się w wątkach?

Pozdrawiam


#7 ja_sam

ja_sam
  • 117 postów
  • SkądToruń/Bobolin

Napisano 29 września 2017 - 08:56

Jest to spowodowane faktem, że zanim wprowadziliśmy takie ograniczenia forum często atakowane było przez spamerów... także tych chińskich którzy potrafili przez noc napisać kilkaset tematów z równych kont.

Na spamerów to są listy SFS i podobne..... Akurat SFS ma to do siebie, że mają dużą skuteczność (pokrycie sporej części internetu).



#8 Derwasky

Derwasky
  • 36 postów

Napisano 06 października 2017 - 13:34

Jest to spowodowane faktem, że zanim wprowadziliśmy takie ograniczenia forum często atakowane było przez spamerów... także tych chińskich którzy potrafili przez noc napisać kilkaset tematów z równych kont.


Ile trzeba napisac postow zeby miec mozliwosc udzialu we wszystkich dzialach??

#9 Emej

Emej
  • 1 161 postów
  • SkądWrocław

Napisano 06 października 2017 - 22:22

20.


MBP Retina 15 2014 | iP X Space Gray | Apple Watch S4 | Airpods Pro


#10 Crayon7

Crayon7
  • 15 postów
  • SkądUK

Napisano 29 października 2017 - 20:42

Chore jest to ze rejestrujesz sie na forum na ktorym sie tocza dyskusje a nie mozna nic napisac wyrazic opini.


Dokładnie, gdzie nie wejdę to zablokowane :/

#11 Germ@n

Germ@n
  • 183 postów
  • Płeć:

Napisano 30 października 2017 - 14:47

Wyślij w tej sprawie prośbę do admina.


iPhone 15 blue.


#12 notedeagle

notedeagle
  • 599 postów

Napisano 09 maja 2018 - 13:25

Pozwolę sobie odkopać, bo chyba się nie doczekam na zatwierdzenie postu, fakt że napisałem całe 2, ale któryś z miłościwie nam panujących moderatorów mógłby któryś zatwierdzić (choćby ten ;)


MacBook Air 2017, iPhone X, Airpods Pro


#13 sn4ke

sn4ke
  • 317 postów

Napisano 12 lipca 2018 - 19:26

Pozwolę sobie odkopać, bo chyba się nie doczekam na zatwierdzenie postu, fakt że napisałem całe 2, ale któryś z miłościwie nam panujących moderatorów mógłby któryś zatwierdzić (choćby ten ;)

To jest forum apple, więc tutaj nic nie jest normalne :D


iPhone 8, MBA


#14 zenhuno

zenhuno
  • 2 postów

Napisano 23 lipca 2018 - 23:21

Widzę, że nawet w tym temacie mój post będzie wymagał zatwierdzenia zanim się pojawi, więc chyba teraz nowy użytkownik tego forum nie może wysłać żadnego posta w żadnym temacie. Ta polityka na tym forum jest bez sensu. Można czekać na zatwierdzenie pierwszego posta miesiąc i się nie doczekać. Jak ktoś rejestruje się na tym forum to często dlatego, że potrzebuje w czymś pomocy, więc jeśli jego pytanie ma się pojawić za kilka miesięcy to równie dobrze to forum mogłoby być całkowicie zamknięte dla nowych użytkowników. Mam nadzieję, że kiedyś ktoś z adminów to przeczyta i zastanowi się nad sensem tego ograniczenia.



#15 Emej

Emej
  • 1 161 postów
  • SkądWrocław

Napisano 24 lipca 2018 - 15:03

Szkoda, że nie widziałeś co się działo kiedy tych zabezpieczeń nie było. Najazd chińskich postów na 20 stron codziennie.


MBP Retina 15 2014 | iP X Space Gray | Apple Watch S4 | Airpods Pro


#16 brayozz

brayozz
  • 14 postów

Napisano 09 września 2018 - 19:45

Szkoda, że nie widziałeś co się działo kiedy tych zabezpieczeń nie było. Najazd chińskich postów na 20 stron codziennie.

 

Ok - ale czy chociażby po jednym (góra dwóch) zaakceptowanych postach nie można zdjąć już tych obostrzeń? Moim zdaniem zbyt wygórowane są "zasady wpuszczania" na forum w pełnym wymiarze.


[ MacBook Pro 13" 2018 TB | iPhone 7+ | iPad Air 2 | Apple Watch S3 ] 


#17 codaco

codaco
  • 15 postów

Napisano 22 września 2018 - 17:16

Też jestem tego zdania, 20 postów to lekka przesada. Przez to pierwsze posty to głównie pisanie żali przez nowych użytkowników, że nie mogą pisać tam gdzie faktycznie potrzebują.
Przepraszam za kolejny post o niczym ale to jedyna metoda na zwiększenie licznika.

Użytkownik codaco edytował ten post 22 września 2018 - 17:16


#18 Mirek 59

Mirek 59
  • 398 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 22 września 2018 - 19:50

Przypomnijcie sobie jak admini przez pare tygodni walczyli ze spamem azjatyckim !!!

#19 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 636 postów
  • Płeć:

Napisano 22 września 2018 - 21:37

Też jestem tego zdania, 20 postów to lekka przesada. Przez to pierwsze posty to głównie pisanie żali przez nowych użytkowników, że nie mogą pisać tam gdzie faktycznie potrzebują.
Przepraszam za kolejny post o niczym ale to jedyna metoda na zwiększenie licznika.

Naprawdę musicie nabić aż 20?! To faktycznie trochę z dupy i proszenie się o śmietnik. Ale przyzwyczajcie się. Doświadczycie tutaj jeszcze wielu absurdów.



#20 sheepysheep

sheepysheep
  • 1 279 postów

Napisano 22 września 2018 - 23:17

Też jestem tego zdania, 20 postów to lekka przesada. Przez to pierwsze posty to głównie pisanie żali przez nowych użytkowników, że nie mogą pisać tam gdzie faktycznie potrzebują.
Przepraszam za kolejny post o niczym ale to jedyna metoda na zwiększenie licznika.


To moze zalozymy wspolnie nowy temat: „Gra (tfu, rozmowa) przedwstepna”?

#21 codaco

codaco
  • 15 postów

Napisano 24 września 2018 - 20:16

Ja jestem za :)
Pytanie tylko czy jako nowi mamy w ogóle prawo założyć nowy wątek i tu koło się zamyka :)

#22 karolinschien

karolinschien
  • 3 postów

Napisano 26 lutego 2021 - 17:27

Przepraszam że pisze tu..ale jak tu coś napisać y prośbą o pomoc ??  :) Pozdrawiam 



#23 winmaciek

winmaciek
  • 6 498 postów
  • Płeć:

Napisano 26 lutego 2021 - 17:38

Normalnie – po polsku, w odpowiednim dziale i z odpowiednim tytułem. 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#24 MartaMartaMarta

MartaMartaMarta
  • 2 postów

Napisano 02 marca 2021 - 11:36

Witam mam problem kiedy zostanie zaakceptowany mój post? 



#25 winmaciek

winmaciek
  • 6 498 postów
  • Płeć:

Napisano 02 marca 2021 - 12:15

Już jest zatwierdzony. 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych