Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Problemy z iOS 11


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dzikiws

Dzikiws
  • 21 postów
  • SkądPiotrków Trybunalski

Napisano 23 września 2017 - 06:48

Witam.

Wczoraj zainstalowałem iOS 11 na moim iphon 7, z poziomu telefonu, wszystko się zainstalowało, oprogramowanie które miałem również jest, ale mam kłopot:

1. w ustawieniach ekranu jasność jest ustawiona na około 15 do 20%, brak opcji ręcznego ustawienia jasności - chyba że nie widzę. - jest to upierdliwe za każdym obudzeniem iphon-a zmieniać jasność.

2. znowu w ustawieniach wyświetla iż została usunięta jedna apka, - ale jaka tego nie wiem - czy jest na to odpowiedź.

Pozdrawiam.

 



#2 Bolsu07

Bolsu07
  • 604 postów

Napisano 23 września 2017 - 07:33

w menu dostępność jest ukryta opcja "jasność automatyczna". Nie wiem czemu to ukryli :) ogólnie wróciłem do 10.3.3 . 11 to nadal beta i znalazłem z 4-5 problemów a nie brałem udziału w beta testach 


MacBook Pro 13 M1 | iMac 5K 27" 2017 | iPhone 12 Pro 128GB | ATV 3 gen | iPad Air Space Gray WIFI


#3 Dzikiws

Dzikiws
  • 21 postów
  • SkądPiotrków Trybunalski

Napisano 23 września 2017 - 07:49

Jeszcze jedna wada - zainstalowałem i odinstalowałem program IPLA - ale została na ekranie jedynie ikona "IPLA" - jak ją usunąć?



#4 tanhayi

tanhayi
  • 18 postów

Napisano 23 września 2017 - 09:08

Cześć

 

U mnie też małe problemy. Po aktualizacji do iOs11. Przestał działać messenger. Bardzo popularny problem.(link poniżej)

 

https://www.forbes.c...1/#12955b957a99

 

w artykule piszę że po niektórym osobom pomógł reinstal. Więc tak też chciałem zrobić. Usunąłem apke, wchodzę w appstore klikam instaluj....prosi mnie o kartę. Przy updacie zostały usunięte dane mojej karty. Wpisuje szczegóły, nie można dodać, skontaktuj się z wystawcą. mBank jest na liście wystawców. Ale nie mogę dodać...więc nie mogę też zainstalować messengera. Jakiś pomysł na rozwiązanie teo shitu?



#5 Gutierrez

Gutierrez
  • 52 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 23 września 2017 - 17:16

Ja mam problemy z pobraniem moich appek z AppStore. Gdy klikam w kupione to jak chce je instalować to wyskakuje mi strona z danymi mojej karty, gdy uzupełnię CCV to wyskakuje komunikat że ten sposób został odrzucony a innym razem wyskakuje komunikat że w tej chwili iTunes

 nie może tego wykonać. Jakbym miał backup iOS 10 to wróciłbym

Normalnie masakra jakaś !!!

 

x7T8h76.png


Użytkownik Gutierrez edytował ten post 23 września 2017 - 17:46


#6 Dzikiws

Dzikiws
  • 21 postów
  • SkądPiotrków Trybunalski

Napisano 23 września 2017 - 19:23

Witam.

Ja zrobiłem tak, wgrałem iOS 11 na 10.3.3 bezpośrednio z poziomu telefonu,bez udziału iTUNES, wszystkie apki działają, nie mam problemów.



#7 Dziadu1993

Dziadu1993
  • 728 postów

Napisano 23 września 2017 - 19:34

to ja wam powiem co sie dzieje z moim iPadem po aktualizacji do 11 to jest dopiero dziwne, moge zalogowac się do icloud ale nie mogę za nic zalogowac sie do imessage lub facetime co jeszcze smieszniejsze, jak wyzeruje ipada to juz go nie aktywuje bo wywala blad ze serwer jest niedostepny, po wgraniu ios 10 wszystko dziala normalnie, znowu aktualizuje do 11 i znowu kicha. Ten ios to troszke za wczesnie wydali ... 5 bugow ktore zglosilem w beta testach nadal wystepuje 



#8 Niebieski8006

Niebieski8006
  • 5 postów
  • SkądBiałystok, PL

Napisano 24 września 2017 - 06:11

Witam. Czy może wiecie jak usunąć zdjęcie z identyfikatora apple ID? Po aktualizacji brak takiej opcji, podczas edycji jest tylko wybierz zdjęcie lub zrób zdjęcie.

#9 Niebieski8006

Niebieski8006
  • 5 postów
  • SkądBiałystok, PL

Napisano 24 września 2017 - 06:14

Witam. Czy ktoś może wie jak usunąć zdjęcie z profilu apple ID? Po aktualizacji są tylko opcje wybierz zdjęcie lub zrób zdjęcie. A ja bym chciał w ogóle usunąć bez usuwania apple ID.

#10 Vacboy

Vacboy
  • 17 postów
  • SkądPoznań

Napisano 24 września 2017 - 12:19

Witam, Ip6s
Czasami podczas wysuwania centrum sterowania ikonki robią się ciemniejsze.
Zauważył ktoś taki bug?

Załączone pliki



#11 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 24 września 2017 - 13:41

Tak.
Mi dodatkowo dzisiaj na ekranie blokady zniknal zegar i data. Po restarcie wrocili do normy.

iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#12 phillix

phillix
  • 166 postów

Napisano 24 września 2017 - 16:14

u mnie co ranek to włącza się samo wifi i budzą mnie powiadomienia z messengera. zawsze wyłączam przed snem. 5s



#13 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 24 września 2017 - 17:09

To ma tak dzialac. Wlacza sie o 5 rano.

iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#14 Gutierrez

Gutierrez
  • 52 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 24 września 2017 - 18:45

Ja mam problemy z pobraniem moich appek z AppStore. Gdy klikam w kupione to jak chce je instalować to wyskakuje mi strona z danymi mojej karty, gdy uzupełnię CCV to wyskakuje komunikat że ten sposób został odrzucony a innym razem wyskakuje komunikat że w tej chwili iTunes

 nie może tego wykonać. Jakbym miał backup iOS 10 to wróciłbym

Normalnie masakra jakaś !!!

 

x7T8h76.png

Problem rozwiązany! Nie wiem jak to się stało ale na karcie nie było tyle kasy co powinno i temu blokneli  B) 
Nie będę się publicznie biczował ale przepraszam za zamieszanie 



#15 Germ@n

Germ@n
  • 183 postów
  • Płeć:

Napisano 24 września 2017 - 19:04

Czy ktoś z Was zauważa jakiekolwiek problemy po aktualizacji w iPhone 6?


iPhone 15 blue.


#16 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 647 postów
  • Płeć:

Napisano 24 września 2017 - 19:41

Tez czekam na opinie użytkowników 6. W sieci raczej piszą o zauważalnym spowolnieniu, zapewne ze względu na małą ilość RAM.

#17 Wyrzyk

Wyrzyk
  • 26 postów

Napisano 24 września 2017 - 20:33

Witam, Ip6s
Czasami podczas wysuwania centrum sterowania ikonki robią się ciemniejsze.
Zauważył ktoś taki bug?

 

Ja nic takiego nie zauważyłem .... może za mało się bawię.



#18 Vacboy

Vacboy
  • 17 postów
  • SkądPoznań

Napisano 24 września 2017 - 21:39

Rzeczywiście mogłeś nie zauważyć, rzadko do tego dochodzi i tylko przy dynamicznym wysuwaniu. Znika zaraz po kliknięciu. Jestem ciekawy czy kiedyś to naprawią, może nawet nikt tego nie zgłasza.

#19 Jacek Galas

Jacek Galas
  • 1 postów

Napisano 24 września 2017 - 23:30

Witam Mam problem z Ios11, Zinstalowany na Iphone 7

Wybieram obojętnie jaką aplikację  w App Store darmową, wyskakuje żebym podał hasło po wpisaniu wyskakuje taka ramka z napisem OK ale nic się nie dzieje, Aplikacja się nie pobiera tylko znowu jest do pobrania. I tak ze wszystkimi aplikacjami.

Proszę o pomoc



#20 kubalon1

kubalon1
  • 641 postów

Napisano 25 września 2017 - 07:38

Pokazuje czas od ostatniego naładowania do momentu wyłączenia (nie hardreset) po ponownym włączeni już nie ma informacji.
Przed aktualizacja tego nie było, niby pierdoła ale nie powinno tak być.

#21 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 25 września 2017 - 08:41

Visual Voicemail działa wam w Play? Mi przestało. restart telefonu, wyłączenie i włączenie usługi nie pomogło. Zgłoszone do Play, rzekomo "zsynchronizowali moje ustawienia z tymi na koncie" i powinno zadziałać w ciągu doby, ale coś mi się wydaje że jest powtórka z iOS 7 czy 8 gdy działało i przestało i Play musiał aktualizować profil ustawień dla iPhone.



#22 WooToo

WooToo
  • 11 postów

Napisano 26 września 2017 - 06:57

Pamięta ktoś jak w ios 11 znaleźć ustawienia spotlight ?



#23 ogryzek75

ogryzek75
  • 65 postów
  • SkądWrocław

Napisano 26 września 2017 - 07:45

iPhone 6s + iOS 11

Mam taki "ficzer:: kiedy na ekranie blokady przesuwam daną notyfikację w lewo (aby skasować lub podejrzeć) i robię w sposób zdecydowany (szybki ruch), to cały ekran jakby na minisekundę błyska na biało. Kiedy widomość przesuwam wolno, to nie ma efektu błysku. Nic nie błyska także, kiedy przesuwał cały ekran (w lewo lub prawo lub z dołu).

Czy u was też tak się dzieje? Czy to jakaś spodziewana zmiana w iOS 11 (na 10.x.x nic takiego się nie działo). Można to wyłączyć?


 14PRO & 14 & Xs & SE & 6s 

 Air4 & Air3


#24 eternus

eternus
  • 14 postów

Napisano 26 września 2017 - 11:45

Po aktualizacji IP6 do iOS11 mam problem z wysyłaniem MMSów - po chwili przychodzi komunikat "niedostarczona".

Czy ktoś ma podobny problem?

Albo sposób na rozwiązanie?



#25 acmeus

acmeus
  • 149 postów
  • SkądPszczyna

Napisano 26 września 2017 - 12:13

Ja i moja żona mamy identyczny (SE i 7) IOS11. Dzwoniłem do Play miało pomóc jeszcze raz wprowadzenie danych do konfiguracji MMS, pomogło chwilowo. Zauważyłem że po kilku ponowieniach wysłania wysyła ale to nadal bug. Mam nadzieje, że to naprawią.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych