Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * - 8 głosy

iOS 11 - Dyskusja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2902 odpowiedzi w tym temacie

#751 Aastelix

Aastelix
  • 1 528 postów
  • SkądPodbeskidzie

Napisano 18 października 2017 - 06:39

Profil do pobrania iOS 11


Dziękuję. W tym tygodniu już chyba nic nie wyjdzie.
A Apple publikuje jakieś plany co i kiedy chcą wprowadzać? Bo pewnie niedługo pojawi się 11.2 ale co ta wersja będzie miała wnieść nowego do systemu, oprócz poprawek i ewentualnych latek?

iPhone 11


#752 Molimo

Molimo
  • 3 695 postów
  • SkądPoznań

Napisano 18 października 2017 - 07:21

Czasami przy odblokowaniu telefonu animacja rwie.
Pogoda lokalizację dobrą podaje ale co chwila widżet jest odświeżany.

#753 koliberek1

koliberek1
  • 1 091 postów
  • SkądRadom, Poland

Napisano 18 października 2017 - 08:04

Dziękuję. W tym tygodniu już chyba nic nie wyjdzie.
A Apple publikuje jakieś plany co i kiedy chcą wprowadzać? Bo pewnie niedługo pojawi się 11.2 ale co ta wersja będzie miała wnieść nowego do systemu, oprócz poprawek i ewentualnych latek?

Nie publikuje i nic nie wiadomo.
Iphone 7 Black | Apple Watch Space Grey | Macbook Air 13 | iPad Air

#754 Aastelix

Aastelix
  • 1 528 postów
  • SkądPodbeskidzie

Napisano 18 października 2017 - 08:31

Na 11.1b3 czasami tnie wyjście z aplikacji przyciskiem home. Niektóre elementy ustawień podczas przewijania tną jak diabli.
  • Molimo lubi to

iPhone 11


#755 MaciejNowak

MaciejNowak
  • 2 148 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 18 października 2017 - 08:52

Czy ktoś z Szanownych kolegów mógłby sprawdzić czy na b3 działa Voice Control przez słuchawkę BT?


Surface Pro 6 / iPhone 11 Pro Max / iPad Pro 11

 


#756 babeo

babeo
  • 152 postów

Napisano 18 października 2017 - 08:59

Po aktualizacji z 10.3.3 do 11.03 w aplikacji Pliki nie mam opcji "Pliki na moim iPhone" jest tylko iCloud i Dysk Googla. Czy ona pojawią się po jakimś czasie od aktualizacji, gdy iPhone się cały przeindeksuje?


iPhone 7 128GB + iPad 2018 32GB WiFi + BeatsX

#757 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 18 października 2017 - 09:01

Pojawi się gdy będziesz mieć jakieś pliki w appce która przechowuje je wyłącznie na urządzeniu i dodatkowo nie wspiera programu Pliki tak żeby dodać tam osobny wpis.


Użytkownik imrik edytował ten post 18 października 2017 - 09:02


#758 babeo

babeo
  • 152 postów

Napisano 18 października 2017 - 09:05

A np. zdjęcia z Galerii? Mam wyłączoną synchronizację z iCloud, Google itp., czyli de facto fotki siedzą u mnie tylko w pamięci urządzenia, a mimo to nie ma ich.


iPhone 7 128GB + iPad 2018 32GB WiFi + BeatsX

#759 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 18 października 2017 - 09:59

Zdjęcia w galerii są w Zdjęciach... tak jak kontakty w Kontaktach, SMSy w Wiadomościach, notatki w Notatkach i tak dalej.

 

https://arstechnica....hly-reviewed/8/

 

The Files app lists multiple locations, depending on the apps you’ve installed on your device and the ones you’ve made visible. iCloud Drive is listed first, but other services like Dropbox, Google Drive, Box, Adobe Creative Cloud, and OneDrive will all be listed, too. You’ll also see recently deleted files, your iDevice’s local storage (in some limited cases we’ll talk about later), favorite folders, and colored tags à la the Finder in macOS.

In fact, you might not know that Files supports saving to local folders at all. Only files saved to the local Documents folder inside an app’s container show up here, and even then it only happens if your app’s developer has given other apps access to that folder as described here. If none of the apps on your iDevice meets that requirement, you won’t even see “On My iPhone/iPad” in the Locations sidebar at all.

Użytkownik imrik edytował ten post 18 października 2017 - 10:04


#760 MasterM

MasterM
  • 1 658 postów

Napisano 18 października 2017 - 16:52

Beta 3 faktycznie o niebo lepiej chodzi, 3D Touch w końcu jest bliski perfekcji.

#761 kamcios1

kamcios1
  • 31 postów

Napisano 18 października 2017 - 18:52

Panowie coś niedobrego dzieje się z moim telefonem i chciałbym to naprawić.

Co powinienem zrobić? Przywrócić ustawienia fabryczne + backup?

Czy przeinstalowanie systemu.Jeżeli potrzeba przeinstalować system to byłbym wdzięczny za tutorial.



#762 blogger

blogger
  • 331 postów
  • SkądKatowice

Napisano 18 października 2017 - 19:00

Jeżeli masz problemy to backup nie jest dobrym pomysłem. Podłącz pod komputer z iTunes, wciśnij power i głośność - i trzymaj aż do trybu restore. Potem postępuj zgodnie z instrukcją w iTunes pamiętając aby odtworzyć.



#763 winmaciek

winmaciek
  • 6 498 postów
  • Płeć:

Napisano 18 października 2017 - 19:01

Panowie coś niedobrego dzieje się z moim telefonem i chciałbym to naprawić.
Co powinienem zrobić? Przywrócić ustawienia fabryczne + backup?
Czy przeinstalowanie systemu.Jeżeli potrzeba przeinstalować system to byłbym wdzięczny za tutorial.

Ogólnie to można spróbować. Najpierw backup, później się bawimy. Temat reinstalacji był wałkowany milion razy zarówno na tym forum, jak i w reszcie internetu, polecam skorzystać z wyszukiwarki.

Użytkownik winmaciek edytował ten post 18 października 2017 - 19:02

MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#764 kamcios1

kamcios1
  • 31 postów

Napisano 18 października 2017 - 19:23

Jeżeli masz problemy to backup nie jest dobrym pomysłem. Podłącz pod komputer z iTunes, wciśnij power i głośność - i trzymaj aż do trybu restore. Potem postępuj zgodnie z instrukcją w iTunes pamiętając aby odtworzyć.

Mam ogólnie problemy nie tylko z baterią ale czasami nie działa home albo off.Dzisiaj np nie mam belki.

Czy twój sposób zachowa moje dane?



#765 blogger

blogger
  • 331 postów
  • SkądKatowice

Napisano 18 października 2017 - 19:46

Nie, skonfiguruj o ile nie masz iCloud i tam je wrzuć. Po restore to co wrzucisz odzyskasz.



#766 iKnow

iKnow
  • 949 postów
  • SkądPoznań

Napisano 18 października 2017 - 20:51

Zrób backup do iTunes. Wrzuć od nowa system przez np Recovery i przywróć backup. Powinno się unormować, bo ta metoda zawsze pomaga na wszelkie bugi znikąd.

Pozdrawiam


#767 kristof461

kristof461
  • 2 340 postów

Napisano 19 października 2017 - 00:17

Kurczę pomimo że ja nie trafia na te wszelkie bugi na iOS 11 to ewidentnie gorzej trzyma bateria. Nie mam co prawda takiego mega buga którzy zjada baterie w 2h ale do domu wracam z 20-30% a jakiś czas temu na spokojnie było 40%. Co więcej patrzę jak bateria niknie w oczach. Przykład. 32% pozostałe. Spada do 31%. Spoko. Mijają 2-3 Minty już 28%. Niefajne. Fakt faktem ze telefon ma już rok I 92% pierwotnej pojemności co też robi swoje. Niemniej czuje różnice na minus. Aż się mocno zastanawiam nad przesiadką na plusa. Złamałbym życiowa zasadę ale z drugiej jakieś agresywniejsze użycie telefonu będzie skutkowało poszukiwaniem gniazda czego udawało się do tej pory unikać.

MacBook Pro 16" 2019 / iPhone Xs / Apple Watch S4 / Apple TV 4 / AirPods


#768 Aastelix

Aastelix
  • 1 528 postów
  • SkądPodbeskidzie

Napisano 19 października 2017 - 05:20

@kristof461
u mnie też bateria na 11.1 trzyma słabo i mam wrażenie, że po wifi schodzi szybciej.
Poza tym dwa razy zmieniałem telefony na PLUS,z 6s i 7 właśnie dla baterii ale okazało się to klapą bo bateria jak trzymała dłużej to może czasami o 2h więcej miałem w użyciu a za to komfort użytkowania spadł przez wielką patelnię. Myślę, że baterię jeszcze poprawią bo ja mam 8 i jest gorzej niż kilka miesięcy temu na 7. Nie wiem skąd te opinie o lepszej baterii bo u mnie to się na razie nie sprawdza.

iPhone 11


#769 Molimo

Molimo
  • 3 695 postów
  • SkądPoznań

Napisano 19 października 2017 - 05:39

Błędy MT są. Przy wywołaniu czasami pojedyncze okne są przezroczyste, nie ma podglądu. W aplikacji Wiadomości kiedy próbujemy zaczynać z kimś rozmowę to po wysłaniu wiadomości aplikacja freezuje, trzeba ponownie ją uruchomić.

#770 kristof461

kristof461
  • 2 340 postów

Napisano 19 października 2017 - 06:52

Gdzieś wpadł mi artykuł że iOS 11.1 ma poprawiać baterie. Z drugiej inni piszą że nowa beta jeszcze gorzej trzyma baterię. Statystyki nie kłamią. Ewidentnie pogorszyli wykorzystanie baterii. Liczę że poprawią to i owo.

MacBook Pro 16" 2019 / iPhone Xs / Apple Watch S4 / Apple TV 4 / AirPods


#771 Molimo

Molimo
  • 3 695 postów
  • SkądPoznań

Napisano 19 października 2017 - 08:13

Ja nie widzę różnicy w baterii. Jak było tak jest czas użytkowania około 12h.

#772 Aastelix

Aastelix
  • 1 528 postów
  • SkądPodbeskidzie

Napisano 19 października 2017 - 08:16

@Molimo
na jakim modelu?

iPhone 11


#773 babeo

babeo
  • 152 postów

Napisano 19 października 2017 - 08:17

Dobra, ale co masz w tych 12 godzinach? W iPhone ten parametr nic nie mówi. Mogę słuchać muzyki an wyłączonym ekranie, albo grać NFS, a czas zliczy tak samo. 

Dobrze mówię, czy jestem w błędzie?


iPhone 7 128GB + iPad 2018 32GB WiFi + BeatsX

#774 Molimo

Molimo
  • 3 695 postów
  • SkądPoznań

Napisano 19 października 2017 - 09:07

8 Plus.
Dobrze mówisz ale to jest porównanie względem oficjalnej wersji i bety. Taka czy taka, użytkuję telefon codziennie w podobny sposób i czasu mam podobne. Tu nie chodzi ogólnie ile tylko o różnice której nie widzę.

#775 kristof461

kristof461
  • 2 340 postów

Napisano 19 października 2017 - 10:42

Mając + musiałbym się sporo namęczyć chcąc go rozładować ;) Tylko te wymiary :/ Najlepsze porównanie to porównanie konkretnej osoby. 3h użytkowania jednej nijak się ma do 3h drugiej co zresztą juz padło. Do tego dochodzi odświeżanie w tle czy lokalizacja o czym warto wspominać. Jest dość znacząca co pamiętam za czasów iP6 gdzie mój wytrzymywał cały dzień a kolegi pół dnia mimo że użytkowanie było podobne. Wracając do meritum. Ja mogę powiedzieć że kiedyś (przed iOS 11) jeszcze będąc studentem czy teraz w pracy z telefonu korzystam dość spokojnie. Jakaś tam muzyka przez Bluetooth bądź AUX do i z pracy do tego trochę internetu i jak potrzebuję to chwila nawigacji. Jeszcze chwilę temu mogłem po powrocie do domu siedzieć w sieci ile chciałem a teraz pod koniec dnia czerwone pole. Muszę jak nie korzystam zamykać Messenger bo jego zużycie w tle jest obecnie zauważalne. Ok to wciąż nie jest jeszcze rozładowany telefon. Jasna sprawa. Niemniej to sygnał że nie należy już szaleć i nagła chęć skorzystania z czegoś zasobożernego może się źle skończyć. Faktem jest że bateria ma 92% pojemności. Na początku mogło być coś nawet powyżej 100% jak to często bywa więc sądzę że pojemność mogła spaść nawet o 10% co daje koło 30 minut dodatkowej zabawy. A zatem iOS 11 przy rocznym telefonie nie jest ciekawym rozwiązaniem.


MacBook Pro 16" 2019 / iPhone Xs / Apple Watch S4 / Apple TV 4 / AirPods





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych