Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Klonowanie połączeń w drugim iPhonie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 tarnawajacek505

tarnawajacek505
  • 32 postów
  • SkądWiedeń, AT

Napisano 16 września 2017 - 03:11

Witajcie, mam dziwny i nietypowy (przynajmniej jak dla mnie) problem z moimi dwoma iPhonami. Mianowicie przebywam za granicą gdzie potrzebuję tutejszą kartę SIM więc mam ją włożoną do mojego starego iPhone'a 5. Natomiast moim głównym telefonem jest iPhone SE z polską kartą SIM. I teraz do sedna - gdy ktoś do mnie dzwoni na "piątke" z zagranicznym numerem telefonu automatycznie ta rozmowa zapisuje się w spisie połączeń w SE. Przeglądałem ustawienia ale opje typu NA INNYCH URZĄDZENIACH mam wyłączone więc to nie to jest problemem. Zresztą polski telefon nie dzwoni a jedynie wyświetla połączenia w spisie. Oba telefony są podpięte pod to samo konto iCloud ale to jedyna rzecz jaka je łączy. I pytanie: Co mam zrobić/wyłączyć aby w SE NIE zapisywały się rozmowy z PIĄTKI. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

#2 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 646 postów
  • Płeć:

Napisano 16 września 2017 - 03:52

"Oba telefony są podpięte pod to samo konto iCloud ale to jedyna rzecz jaka je łączy" - i tyle właśnie potrzeba, żeby spis połączeń się synchronizował pomiędzy urządzeniami. Nie wiem, czy da się to wyłączyć.



#3 Najwyzszy

Najwyzszy
  • 665 postów
  • SkądStrzegom

Napisano 16 września 2017 - 08:42

Nic nie zrobisz, bo tak ma byc zgodnie z zamierzeniem tworcow. 



#4 tarnawajacek505

tarnawajacek505
  • 32 postów
  • SkądWiedeń, AT

Napisano 25 września 2017 - 10:08

"Oba telefony są podpięte pod to samo konto iCloud ale to jedyna rzecz jaka je łączy" - i tyle właśnie potrzeba, żeby spis połączeń się synchronizował pomiędzy urządzeniami. Nie wiem, czy da się to wyłączyć.[/size]


Bardzo dziękuję za odpowiedź. Problem zniknął po przełożeniu karty z chońskiej na polską.

Nic nie zrobisz, bo tak ma byc zgodnie z zamierzeniem tworcow.

Dziękuję za odpowiedź. Naszczęście problem zniknął po włożeniu polskiej karty SIM.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych