Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Dock lightning


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Vedziu

Vedziu
  • 19 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 sierpnia 2017 - 16:04

Witajcie :)

 

Chciałbym kupić dock lightning, na którym mogę postawić iPhone SE w leather case. Oryginalny niestety kosztuje 250zł i w zestawie nie ma nawet kabla, co jest ceną z kosmosu. Przeglądając allegro znalazłem dock Belkina, który wygląda dobrze i ma MFI, ale w etui niestety telefon nie wejdzie. Znalazłem też coś takiego:

 

http://allegro.pl/stacja-dokujaca-apple-iphone-6-6s-plus-7-plus-i6917323919.html?fromVariant=6652506013

 

Ale nie ma tam żadnej informacji nt. MFI. Czy podłączając oryginalny kabel lightning wszystko będzie w porządku? Ew. jaki deck możecie polecić w normalnej cenie (nie 250zł)?



#2 Artur_Doe

Artur_Doe
  • 33 postów
  • SkądOtwock

Napisano 10 sierpnia 2017 - 18:00

Mnie też ten temat interesował, szukałem stacji dokującej do iPhone 7. Problemem są etui, które nie pozwalają wsunąć iPhona na wtyczkę do ładowania. 

W oryginalnej stacji Apple iPhone 7 i pewnie SE wejdzie do końca i będzie się ładował. Ta stacja, do której podałeś link ma końcówkę taką samą jak oryginalna Apple, więc też powinno być wszystko ok. 

Jest produkt, który spełnia wszystkie funkcje, dopasowanie do różnych etui, ma MFI ale jest dość drogi:http://www.cortland....ipod-biala.html

Film pokazujący budowę i zalety docka: 



#3 Vedziu

Vedziu
  • 19 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 sierpnia 2017 - 06:55

Jest jeszcze droższy niż dock Apple i też nie ma kabla - odpada niestety. Najbardziej mnie interesuje, czy dock też potrzebuje MFI czy wystarczy kabel z MFI, a dock jest traktowany jak przedłużka, wtedy ten który wysłałem byłby dobrym rozwiązaniem.



#4 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 11 sierpnia 2017 - 08:27

Dock też musi mieć FMI. FMI musi mieć wszystko z czego wystaje męski styk lightning.



#5 Wania

Wania
  • 644 postów

Napisano 11 sierpnia 2017 - 10:59

kup dock w ktorym montuje sie kabel.

tego typu:

https://www.aliexpre...b6-fc3e6d8a4720



#6 Artur_Doe

Artur_Doe
  • 33 postów
  • SkądOtwock

Napisano 11 sierpnia 2017 - 15:11

Jest jeszcze droższy niż dock Apple i też nie ma kabla - odpada niestety. Najbardziej mnie interesuje, czy dock też potrzebuje MFI czy wystarczy kabel z MFI, a dock jest traktowany jak przedłużka, wtedy ten który wysłałem byłby dobrym rozwiązaniem.

A przyjrzałeś się choć trochę temu dockowi? Bo mam wrażenie, że nie.

W zestawie są dwa kable, jeden z końcówka lighting a drugi usb. Można stawiać na niej iPhony i smartfony z Androidem.

Dodatkowe 3 końcówki do montażu wtyczki umożliwiają takie jej ustawienie, że włożysz do docka telefon bez a także w każdym etui. Kabel do iPhona  z MFI.

Może lepiej wydać raz trochę więcej ale mieć uniwersalny, świetnie zrobiony dock..






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych