Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Gdzie kupić iP6 z pewnego żródła ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marchelius

Marchelius
  • 87 postów

Napisano 02 lipca 2017 - 21:22

Witam.

Pytanko jak w temacie, Cortland i iSpot odpadają ze względu na cenę.

Szukam iP6 w cenie około 1200 PLN, na Allegro jest dużo ogłoszeń w tej cenie, podobno nowe egzemplarze.

Czy jest możliwe kupić fabrycznie nowy iP6 w takiej cenie ?? Czy te ogłoszenia to nie jakaś ściema ?? Jakieś refuby, składaki itp ???

 

Czy ktoś z Was ma doświadczenie w tym temacie ??

Z góry dzięki za pomoc.


iPhone3G --> iPhone4S --> iPhone5C --> iPhone5S --> iPhone6 --> iPhone7 --> iPhoneXR


#2 nie_lubie_jablek

nie_lubie_jablek
  • 2 946 postów

Napisano 02 lipca 2017 - 21:34

Bestcena 6 32GB nowy 1650zl - czasem mozna trafic na 3 miesiecznej gwarancji za ok 1400zl po wymianach w ramach rekojmii czy ubezpieczenia. Za 1200zl nie ma na pewno ani jednej sztuki na allegro - sam szukam 2 sztuk dla znajomych.

#3 Marchelius

Marchelius
  • 87 postów

Napisano 02 lipca 2017 - 22:09

@Up

Dzięki za odpowiedź.

A co sądzisz o ogłoszeniach tego typu : http://allegro.pl/ap...6859486200.html

Gość ma podobno 80 szt.


iPhone3G --> iPhone4S --> iPhone5C --> iPhone5S --> iPhone6 --> iPhone7 --> iPhoneXR


#4 koliberek1

koliberek1
  • 1 091 postów
  • SkądRadom, Poland

Napisano 02 lipca 2017 - 22:57

Jak wszystkie wyglądają jak te ze zdjęcia to ja dziękuję, wyglądają na trupy . Jakieś odpady, niby pisze, że nie skladaki z Chin, ale któż to może wiedzieć.
Iphone 7 Black | Apple Watch Space Grey | Macbook Air 13 | iPad Air

#5 Marchelius

Marchelius
  • 87 postów

Napisano 02 lipca 2017 - 23:21

@Up
Też mi coś w tym ogłoszeniu nie pasuje, chociaż gdyby było prawdziwe to może bym się skusił. Ale raczej odpuszczę. Tyle że to nie rozwiązuje mojego problemu - nadal nie wiem gdzie szukać. Na bestcena.pl iP6 jest droższy niż w iSpot :(

iPhone3G --> iPhone4S --> iPhone5C --> iPhone5S --> iPhone6 --> iPhone7 --> iPhoneXR


#6 aquatarion

aquatarion
  • 962 postów
  • SkądZabrze

Napisano 03 lipca 2017 - 06:26

Po 1 lepiej pozbieraj do iPhone'a 6s bo jest spora różnica między 6s a 6. Po 2 łatwiej będzie kupić nie odnowionego przez chińskie rączki iP 6s. Im taniej i więcej sztuk na aukcji tym masz większą pewność, że to chińskie złomy. Najlepiej od jakiejś osoby prywatnej kupić, która ma dowód zakupu i realne zdjęcia tego co sprzedaje.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych