Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone nie wysyła zdjęć do iCloud od dwóch miesięcy.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 WithheldRug

WithheldRug
  • 30 postów

Napisano 29 maja 2017 - 09:16

Witam, od 28 marca mój telefon nie wrzucił zdjęć do chmury. Ktoś ma pomysł jak "wymusić" wysłanie tych zdjęć? Próbowałem już włączać i wyłączać bibliotekę zdjęć, ale to na nic.

 



#2 tomazzz

tomazzz
  • 35 postów

Napisano 29 maja 2017 - 18:39

a ile masz miejsca dostepne na icloud? sprawdzales ile zdjec ma byc przeniesionych do icloud ? czy masz dobra wifi, opcja nie dziala w cellular? jesli masz to wszystko ok to wylacz biblioteke photo icloud na iphnie i wlacz ja jeszcze raz... zazwyczaj problemem jest wifi za slaba, lub czasami w twoim ruterze zablokowane sa porty przesylu to tez wrto sprawdzic i przetestowac na innej dobrej wifi 



#3 WithheldRug

WithheldRug
  • 30 postów

Napisano 13 czerwca 2017 - 23:39

a ile masz miejsca dostepne na icloud? sprawdzales ile zdjec ma byc przeniesionych do icloud ? czy masz dobra wifi, opcja nie dziala w cellular? jesli masz to wszystko ok to wylacz biblioteke photo icloud na iphnie i wlacz ja jeszcze raz... zazwyczaj problemem jest wifi za slaba, lub czasami w twoim ruterze zablokowane sa porty przesylu to tez wrto sprawdzic i przetestowac na innej dobrej wifi 

Miejsca mam jeszcze 3 GB, a internet mam 50Mb/s także to nie wina internetu. A router nie był konfigurowany ani nic więc nie mogło mi się od tak zablokować porty. 



#4 tomazzz

tomazzz
  • 35 postów

Napisano 14 czerwca 2017 - 18:21

sprobuj z inna siecia wifi, zwolnij troche miejsca na icloud, skasuj niepotrzebne zdjecia, backupy, etc, jesli masz mac lub windows icloud tez odlacz i polacz raz jeszcze, zrestartuj ruter i sprobuj innej sieci, transfer zdjec zabiera duzo czasu najelpiej jak telefon jest podlaczony do ladowarki, ma wifi i jest z zablokowanym ekranem, jesli t nie pomoze zadzwon do apple, ale icloud photo to czesto problem polaczenia nestety wiec musisz szukac zlotego srodka






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych