Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Darmowe Dzwonki do iPhona / wgrywanie przez iTunes


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#26 rzodzioo

rzodzioo
  • 99 postów

Napisano 30 listopada 2012 - 22:51

jakosc tego samego dzwonka z itunes i z audiko rozni sie diametralnie, zrobilam to na takim samym utworze z CD i zakupilam ten sam utwor na itunes, przerobiony utwor na audiko jest o wiele gorszy jakosciowo.

Natomiast mam pytanie, dlaczego przy zakupionym utworze po dluzszym czasie posiadania go, nie ma mozliwosci przerobienia go na dzwonek, jest napisane: ....can no longer be made into a ringotone?


o_O porównywałem dźwięki na słuchawkach seenheiser hd555 i nie słyszałem nic szczególnego co różniłoby się dźwiękiem jak dla mnie sa identyczne i od bardzo dlugiego czasu korzystam ze strony Audiko, nigdy mnie nie zawiodła.

#27 sbaton

sbaton
  • 187 postów

Napisano 03 grudnia 2012 - 01:09

Free Ringtones for iPhone & Mobile. Free Ringtone Maker - Audiko najlepsza strona dzieki ktorej za darmo pobieramy, oraz program do scisagniecia po Jailbreaku :) Sa tam gotowce i sobie wybieracie otwór, a następnie w którym momencie chcecie wada tylko ze macie przygotowane np 5 propozycji, w sumie jeszcze mi sie nie zdarzylo zeby akurat zle bylo dobrane :) ale jest straszliwie bogata strona, znalazłem tam każdy utwór, nawet z bajki wilk i zajac z jednego odcinka :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych