Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone - najlepszym przyjacielem studenta na sesji


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
64 odpowiedzi w tym temacie

#26 seroMack

seroMack
  • 628 postów
  • SkądPoznań

Napisano 31 stycznia 2008 - 15:28

Zainstalowałem PDFViewer, z dokumentów tekstowych porobiłem PDFy i za pomocą MNPlight powrzucałem wszystko do iPoda ;) Czy załapali Was kiedyś na korzystaniu z takiego urządzenia? Trzeba być ubezpieczonym w dobre tłumaczenie, no nie? :P

#27 zewlak

zewlak
  • 225 postów

Napisano 31 stycznia 2008 - 23:37

Sprawdzałem czy pada na zewnątrz? Niee, słabe... :P

#28 seroMack

seroMack
  • 628 postów
  • SkądPoznań

Napisano 31 stycznia 2008 - 23:40

Mowa :lol: Włączyłem sobie muzykę relaksacyjną? :lol:

#29 bartman182

bartman182
  • 288 postów
  • SkądŁódź

Napisano 31 stycznia 2008 - 23:45

iPhone przydaje się jako pomoc także na zerówkach... idziesz na zerówke albo jakiś znajomek, mówisz co i jak z telefonem się robi ten (lub ty) pstryka zdjęcia testu i potem cały rok wie co bedzie.

#30 seroMack

seroMack
  • 628 postów
  • SkądPoznań

Napisano 01 lutego 2008 - 00:15

A co to zerówka? ;)

#31 karamia

karamia
  • 49 postów
  • SkądWrocław

Napisano 01 lutego 2008 - 00:32

Ja nałogowo korzystam z "pomocy" iPhone'a :) muszę powiedzieć ze jest bardzo zdolny i dużo umie. Generalnie idealne narzędzie do ściągania

#32 jajcys

jajcys
  • 350 postów

Napisano 01 lutego 2008 - 00:38

U mnie sprawdza się, może nie na sesji, ale podczas prac klasowych - pisanie w Wordzie, eksport jako html i wrzucanie pliku na serwer :) w domu odpalam safari i tę stronę, i potem jest już zapamiętana :)

#33 bartman182

bartman182
  • 288 postów
  • SkądŁódź

Napisano 01 lutego 2008 - 00:59

A co to zerówka? ;)


To taki moment w którym wybitne jednostki (lub poprostu nudzące się wieczorami) decydują się na zaliczenie egzaminu wcześniej niż reszta braci studenckiej :-)

Drugim wyjaśnieniem może być test wiedzy przed egzaminem - ile wiem, ile nie wiem.

#34 Klimer

Klimer
  • 848 postów

Napisano 01 lutego 2008 - 12:45

eeee lol... to u Was zerówki są takie same jak normalny termin? O_o wow.

#35 b.milewski

b.milewski
  • 4 486 postów
  • SkądGlasgow

Napisano 01 lutego 2008 - 13:20

iPhone przydaje się jako pomoc także na zerówkach... idziesz na zerówke albo jakiś znajomek, mówisz co i jak z telefonem się robi ten (lub ty) pstryka zdjęcia testu i potem cały rok wie co bedzie.


Właśnie do tego celu użyłem po raz pierwszy aparatu w iPhone, poszedłem na zerówkę po godzinie wszyscy wiedzieli co będzie ich czekać na egzaminie :grin:

#36 clericgrammaton

clericgrammaton
  • 499 postów
  • SkądPRZEMYŚL - Warszawa - PHILADELPHIA

Napisano 01 lutego 2008 - 13:23

ja mam zerowki ustne wiec jest nieciekawie... a pisemny egz... robia wszystko by studentowi utrudnic zycie...

#37 iFisher

iFisher
  • 19 postów
  • SkądPoznan/Las Vegas/Lake Tahoe

Napisano 01 lutego 2008 - 19:53

Wlasnie zakonczylem sesje i z 6 egzaminow zdalem 5 egzaminow dzieki szybkim paluszka ktore przesuwaly strony w PDFviewer na iPhonie. To cacko potrafic zdac wszystko , niezaleznie co dany egzamin ma sprawdzac za wiedze czy to z nauk scislych czy z nauk humanistycznych. Masz iphonea , masz pisemny egzamin zdany ;D

Co do wrzucania plikow do iphone'a zeby pdfviewer mogl je odczytac to uzywam do tego iBricker'a i wrzucam pliki .pdf do folderu /var/root/Media/PDF/

A jak nie .pdf to wifi i wikipedia pomoze biednym studentom ;)

Zycze zdanej sesji ! :D

---- Dodano 01-02-2008 o godzinie 19:55 ----
A 6 egzamin ustny..... i tez do przodu;)

#38 malina

malina
  • 460 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 01 lutego 2008 - 20:18

da się jakoś hurtem wykadrować kilkaset jpg, tak by wyciął nie potrzebne białe pole po bokach?

#39 M4v3R

M4v3R
  • 2 043 postów
  • Skąd/usr/pl/Konin

Napisano 01 lutego 2008 - 21:25

Pewnie że się da. Jak znasz się trochę na PHP to mogę Ci w tej kwestii pomóc.

#40 malina

malina
  • 460 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 01 lutego 2008 - 21:39

no nie bardzo :) myślałem racezj o gotowym programie/automator co by to za mnie zrobił :)

#41 M4v3R

M4v3R
  • 2 043 postów
  • Skąd/usr/pl/Konin

Napisano 01 lutego 2008 - 23:35

No ja mam gotowy skrypt w PHP który to robi, kiedyś musiałem coś takiego stworzyć :).

#42 seroMack

seroMack
  • 628 postów
  • SkądPoznań

Napisano 02 lutego 2008 - 12:44

Jutro mam egzamin, denerwuję się trochę, nie egzaminem, bynajmniej :lol:

#43 przemekpiorkowski

przemekpiorkowski
  • 869 postów

Napisano 02 lutego 2008 - 13:44

Proszę, wpisujcie tutaj czy korzystacie podczas sesji, na egzamach pisemnych oczywiście ;)

Można też wpisywać programy i aplikacje z jakich korzystacie...

...fajnie by było, u mnie sesja w ten łikend ;)

Pozdrawiam!

Takie są skutki "darmowej" edukacji. Przecież ściąganie to kradzież!

#44 zewlak

zewlak
  • 225 postów

Napisano 02 lutego 2008 - 17:55

Kradzież to tylko wtedy kiedy przepisujesz czyjąś pracę i sygnujesz ją własnym nazwiskiem. A to co robią koledzy, czyli np spisują z wikipedii, czyli wiadomo, że prawidłowa odpowiedź jest tylko jedna i każdy ma to samo, to nie kradzież, to zwykłe oszustwo.. ;)

#45 przemekpiorkowski

przemekpiorkowski
  • 869 postów

Napisano 02 lutego 2008 - 18:45

Kradzież to tylko wtedy kiedy przepisujesz czyjąś pracę i sygnujesz ją własnym nazwiskiem. A to co robią koledzy, czyli np spisują z wikipedii, czyli wiadomo, że prawidłowa odpowiedź jest tylko jedna i każdy ma to samo, to nie kradzież, to zwykłe oszustwo.. ;)

Oszustwo mające na celu uzyskanie państwowego dokumentu potwierdzającego wykształcenie. Dla mnie to taka sama kradzież jak każda inna. :)

#46 SweepeRpl

SweepeRpl
  • 196 postów

Napisano 02 lutego 2008 - 19:12

no nie bardzo :) myślałem racezj o gotowym programie/automator co by to za mnie zrobił :)


Mozesz nagrac akcje w Photoshopie i pozniej zaaplikowac ja do calego folderu z obrazkami. W sieci jest mnostwo tutoriali jak sie to robi, a jak masz chwilke to nawet sam mozesz latwo to wykombinowac.

#47 zewlak

zewlak
  • 225 postów

Napisano 02 lutego 2008 - 19:38

Oszustwo mające na celu uzyskanie państwowego dokumentu potwierdzającego wykształcenie. Dla mnie to taka sama kradzież jak każda inna. :)


Czyli jak ukradniesz komuś portfel, przez co on nie będzie mógł zapłacić alimentów i jego dziecko umrze z głodu to odpowiesz za zabójstwo? ;) Ale wiem o co Ci chodzi. Dobra. Koniec Off-top :)

#48 seroMack

seroMack
  • 628 postów
  • SkądPoznań

Napisano 03 lutego 2008 - 23:03

Takie są skutki "darmowej" edukacji. Przecież ściąganie to kradzież!


Jakie są te skutki i o jakiej darmowej edukacji mówisz?

#49 villageboy

villageboy
  • 38 postów
  • SkądKraków

Napisano 03 lutego 2008 - 23:12

Mam problem z plikami JPG. jest na nich dosc drobny tekst - ale jakosc JPG jest dobra wiec czytelne wszystko jest na ekranie komputera ale po zsynchronizowaniu zdjec przez iTunes z iPhone - pliki są kompresowane i na iPhone są już gorszej jakosci i tekst robi sie nieczytelny przy powiekszeniu. Zaznaczam ze przeszukalem opcje itunes, aby odznaczyc opcje kompresji, ale nie moge znalezc.. Jest to wersja 7.6 na Windowsie. ktos wie jak zrobic zeby nie kompresowal plikow JPG?

#50 adrianopel

adrianopel
  • 1 451 postów

Napisano 03 lutego 2008 - 23:24

Jakie są te skutki i o jakiej darmowej edukacji mówisz?



Darmowa=państwowa

Skutki - nie płacisz za to wiec ci to zwisa i idziesz po najmniejszej linii oporu i tym samym konczysz uczelnie mając swoją wiedze tylko na "zewnetrznej pamieci". Jakbys placil to prawdopodobnie bardziej by ci zalezalo. Wiadomo, ze jak wszedzie zdarzaja sie wyjatki

Villageboy - tez miałem kiedys ten problem. Rozwiazania niestety nie znalazlem i zdecydowalem sie na pocięci jpgów na polowe. Nic lepszego nie znalazlem.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych