Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Iphone 7 grzeje sie, słaba bateria


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 WiiZy

WiiZy
  • 16 postów

Napisano 27 lutego 2017 - 22:17

Witam. Zauważyłem ostatnio ze mój ip 7 podczas używania przeglądarki Chrome zaczyna sie grzać w prawym górnym rogu przy aparacie co gorsza procenty z bateria zaczęły momentalnie uciekać dodam ze tel ma dopiero 2 tyg. Pobrałem benchmark atutu i podczas testu telefon momentalnie sie nagrzewa do według mnie za dużej temperatury. Może ktos z was miał taki problem. Dzwoniłem do apple na infolinie to kazali mi odtworzyć telefon od nowa ale nie wydaje mi sie żeby to mogło pomóc.

Byłbym wdzięczny gdyby ktoś z was na swojej 7 mogl zrobic test z benchmarku i sprawdzić czy wasz tel tez sie mocno nagrzewa.



#2 Kamil_99

Kamil_99
  • 6 postów

Napisano 03 marca 2017 - 20:08

Witam. Zauważyłem ostatnio ze mój ip 7 podczas używania przeglądarki Chrome zaczyna sie grzać w prawym górnym rogu przy aparacie co gorsza procenty z bateria zaczęły momentalnie uciekać dodam ze tel ma dopiero 2 tyg. Pobrałem benchmark atutu i podczas testu telefon momentalnie sie nagrzewa do według mnie za dużej temperatury. Może ktos z was miał taki problem. Dzwoniłem do apple na infolinie to kazali mi odtworzyć telefon od nowa ale nie wydaje mi sie żeby to mogło pomóc.
Byłbym wdzięczny gdyby ktoś z was na swojej 7 mogl zrobic test z benchmarku i sprawdzić czy wasz tel tez sie mocno nagrzewa.


Mam dokładnie tak samo gdy gram w grę The Wolf i używam aplikacji Musi. Telefon wręcz przy a mnie to denerwuje

#3 WiiZy

WiiZy
  • 16 postów

Napisano 04 marca 2017 - 11:41

A jak bateria u Ciebie?? Ja odtworzyłem na nowo system a później odtworzyłem z kopii jeszcze raz zainstalowałem Chrome i jest dobrze. Bateria tez wydaje minusie ze trzyma Ok. Natomiast na benchmarku nadal się grzeje . W poniedziałek odwiedzę serwis wawie może coś mi powiedzą, sprawdza baterie.

#4 Kamil_99

Kamil_99
  • 6 postów

Napisano 04 marca 2017 - 12:10

Podczas gry w The Wolf bateria leci jak szalona w dół. I w statystykach ta gra zżera mi najwięcej baterii ;/
Już sam nie wiem czy to normalne czy te telefony mają jakąś wadę.
Daj znać co powiedzieli w serwisie ;)

#5 WiiZy

WiiZy
  • 16 postów

Napisano 04 marca 2017 - 12:14

Wydaje mi się ze to nie jest normalne. Dam znać

#6 WiiZy

WiiZy
  • 16 postów

Napisano 06 marca 2017 - 11:39

Byłem w serwisie to powiedzieli mi ze telefon ma prawo się tak nagrzewać i ze mogę go oddać do serwisu ale to raczej nie ma sensu. Obsługa klienta na Marszslkowskiej w Warszawie tragedia .

#7 Kamil_99

Kamil_99
  • 6 postów

Napisano 06 marca 2017 - 14:50

Ewentualnie jeszcze do jakiegoś innego serwisu można spróbować? ;/
Według mnie telefon za tyle pieniędzy nie powinien się nagrzewać przy używaniu przeglądarki czy średnio wymagającej gry.
Ale kto wie, może to taki "urok" tego modelu :/

#8 WiiZy

WiiZy
  • 16 postów

Napisano 06 marca 2017 - 18:00

Na pewno będę to sprawdzał jeżeli inny model nie będzie tak się grzał dziś to sprawdzę to jakieś pisemko trzeba będzie napisać i niech wymieniają .
Żeby tego było mało to jeden "znawca" który tam pracuje powiedział ze jego IP to nawet się się wyłącza jak miał go w kieszeni i słońce świeciło :D

#9 bee3

bee3
  • 3 841 postów

Napisano 06 marca 2017 - 18:00

Na Pradze masz jedyny w WA serwis Apple Premium.

Tam nie powinni Cię olać.

https://locate.apple.com/pl/pl/


Pomogłem ?   -  Lubię to 


#10 WiiZy

WiiZy
  • 16 postów

Napisano 06 marca 2017 - 18:01

Tak mówisz będę musiał się tam wybrać

#11 Kamil_99

Kamil_99
  • 6 postów

Napisano 06 marca 2017 - 20:22

Okej, więc ja narazie sie wstrzymam i poczekam na twoje rezultaty :D czekam ba informacje na bieżąco ;)

#12 WiiZy

WiiZy
  • 16 postów

Napisano 07 marca 2017 - 15:48

Sprawdzałem wczoraj inna 7 na benchmarku atutu i tez się grzeje w tym samym miejscu przy aparacie ale akurat przy tej aplikacj mnie to nie dziwi . Natomiast zauważyłem ze jak korzystam ze Snapchat to telefon po chwili zaczyna się grzać i bateria tez spada w oczach . Zainstalowałem ponownie snapczata ale to nie pomogło. Nie mam pojęcia co z moim telefonem jest nie tak. Czy to wina oprogramowania czy coś nie tak z płyta główna bądź procesorem.

#13 Kamil_99

Kamil_99
  • 6 postów

Napisano 07 marca 2017 - 20:48

Faktycznie, przetestowałem to i mam tak samo z tym snapem.
To przegrzewanie to jakiś koszmar :o

#14 indu

indu
  • 972 postów
  • Płeć:

Napisano 08 marca 2017 - 09:53

Spotkałem, się z tym samym problemem na 6s ze snapem więc problem rzeczywiście występuje. 



#15 WiiZy

WiiZy
  • 16 postów

Napisano 08 marca 2017 - 11:34

Czyli wyglada na to ze ten problem może leżeć po stronie samej aplikacji

#16 Kamil_99

Kamil_99
  • 6 postów

Napisano 27 marca 2017 - 23:23

I jak? Coś zmieniło się w tej kwestii czy telefon dalej się grzeje?

#17 WiiZy

WiiZy
  • 16 postów

Napisano 30 marca 2017 - 11:14

Gdy korzystam z snapchata nadal się grzeje. Nie byłem od ostatniego razu w serwisie, bateria przy normalnym korzystaniu trzyma dobrze. Nie mam pojęcia czemu akurat na tej aplikacji tak się dzieje.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych