Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[KATOWICE 17-02-08] Spotkanie urodzinowe MyApple.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
131 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: [KATOWICE 17-02-08] Spotkanie urodzinowe MyApple.pl (0 użytkowników oddało głos)

  1. TAK (10 głosów [45.45%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 45.45%

  2. NIE (5 głosów [22.73%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 22.73%

  3. NIE WIEM (7 głosów [31.82%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 31.82%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#26 Relentless

Relentless
  • 269 postów

Napisano 06 lutego 2008 - 18:37

Archibarr znajduję się w samym, gorącym centrum Katowic, na ulicy Dyrekcyjnej. (dosłownie 200 metrów od 'Skarbka'

Archibar Na google maps.

Muzyka jaka tam leci to miły dla ucha chillout rodem z Bonobo i Lemon Jelly,

Archibar klub muzyczny mieszczący się w Galerii Architektury SARP,
już od rana można się tu napić najmocniejszego i najmniejszego naparu włoskiej kawy o smaku intensywniejszym od espresso - ristretto. Wieczory zaś są zarezerwowane dla muzyki.Piątki dla jazzu, soboty upływają klubowo i rytmicznie, wtorki to tradycyjnie imprezy architektoniczne, a czwartki przynoszą after work party.




No to ekipka jak się zapatruje?

#27 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 06 lutego 2008 - 18:43

wyglada tez interesujaco :D
Stowarzyszenie Architektów Polskich oddział/Katowice
mysle ze niezly pomysl


monikak Big Blue w sumie niezle tyle ze to restauracjo pub jest i mysle ze nei bedzie gdzi usiasc np w 10 osob


jak w dawnych spotakniach rozpoczne tworzenie listy obecnosci:
1. maslak

kopiujemy poprzedni wpis i dodajemy siebie w poscie

#28 jw_amigowiec

jw_amigowiec
  • 294 postów
  • SkądKatowice, PL

Napisano 09 lutego 2008 - 01:22

Nie gwarantuje, ale moze sie pojawie na chwilke Was odwiedzic ;).

#29 luxus

luxus
  • 154 postów

Napisano 09 lutego 2008 - 22:40

1. maslak 2. luxus I oby na tym się nie skończyło :D

#30 Halibut

Halibut
  • 668 postów
  • SkądKatowice

Napisano 10 lutego 2008 - 22:00

1. maslak 2. luxus 3. Halibut + 1 ;)

#31 clarnet

clarnet
  • 291 postów
  • SkądŻory

Napisano 11 lutego 2008 - 13:38

1. maslak 2. luxus 3. Halibut + 1 ;) 4. clarnet (no jak już zostałem ty macuserem :), tylko sprecyzujmy czas i miejsce)

#32 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 12 lutego 2008 - 18:59

Prosze sie pospieszyc z wyborem lokalu bo jutro trzeba to oglosc w Newsach.

#33 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 12 lutego 2008 - 19:42

niestety ja odpadam (mam impreze rodzinna w niedziele) ;/ nie dam rady ;/, do zobaczniea na nast spotkaniu

#34 clarnet

clarnet
  • 291 postów
  • SkądŻory

Napisano 13 lutego 2008 - 10:16

Coś cieniutko z ilością chętnych. Trochę jak w dowcipie: zebrałem już sporą grupę; jak bedziesz jeszcze ty i dwóch moich kumpli co mają być to razem bedzie nas już 4-ch. Ale do rzeczy Jako njubi macuser trudno mi coś sugerować. Nie znam też katowickich knajp; jestem z Żor. Ale się dostosuję. Fajnie by było jak by ktoś jeszcze dołączył. to się zmobilizujcie pozdrowionka

#35 chris.zurada

chris.zurada
  • 3 977 postów
  • SkądTychy, Poland

Napisano 13 lutego 2008 - 11:23

Zawalilem sesje i mam mnostwo kucia znowu :( Nie wiem czy sie wyrobie ze wszystkim a musze jeszcze poswiecic czas na proby zespolu bo koncert znow sie szykuje. Kurcze, w czasie sesji (tej normalnej i poprawkowej) dzien powinien miec 48 godzin :/

#36 suchy

suchy
  • 137 postów
  • SkądŁaziska Górne (k. Katowic)

Napisano 13 lutego 2008 - 14:40

ja będę na pewno - nie jestem jeszcze macuserem ale od dłuższego czasu śledzę to forum i chętnie się z wami spotkam.

#37 depe

depe
  • 484 postów

Napisano 13 lutego 2008 - 15:17

a może tak Restauracja CityRock ?

#38 jw_amigowiec

jw_amigowiec
  • 294 postów
  • SkądKatowice, PL

Napisano 13 lutego 2008 - 16:14

Ja dam jutro znac, czy bede. Musze to z moja dziewczyna uzgodnic, bo weekendy spedzamy razem ;). Wiec jesli bym sie na jakis czas pojawil - t z nia :). A moze pub Hipnoza? W kazdym razie zeby cos ustalic chcial bym wiedziec gdzie i na ktora ;). A jesli sie zdecyduje bede sie kontaktowal z organizaotrem o namiary (kom?) co by sie nie pogubic :D

#39 Jarperto

Jarperto
  • 175 postów
  • SkądGliwice/Wrocław

Napisano 14 lutego 2008 - 03:30

zastanawiam sie teraz czy nie pojechac do domu i dolaczyc do Was w Katowicach, skoro grupa jest nieliczna, aczkolwiek docelowo mialem byc we Wroclawiu...

#40 Halibut

Halibut
  • 668 postów
  • SkądKatowice

Napisano 15 lutego 2008 - 09:13

Panowei co robimy bo czas ucieka! To ktora knajpa?? W City tłoczno i głośno strasznie. A co z tą Hipnozą?

#41 suchy

suchy
  • 137 postów
  • SkądŁaziska Górne (k. Katowic)

Napisano 15 lutego 2008 - 09:19

mi to obojętne byle by się spotkać. skoro ta hipnoza się tu przewija od początku to może juz tam idźmy ?

#42 jw_amigowiec

jw_amigowiec
  • 294 postów
  • SkądKatowice, PL

Napisano 15 lutego 2008 - 13:08

Niemal na pewno sie choc na chwile pojawie :). Pytanie ponawiam, gdzie i o ktorej :D

#43 clarnet

clarnet
  • 291 postów
  • SkądŻory

Napisano 15 lutego 2008 - 13:52

Słuchajcie bo nie będę powtarzał 2x Na coś się zdecydujmy. Dzwoniłem do hipnozy i archibaru Hipnoza - można zjeść i wypić, jest wi-fi, lokal w niedzielę czynny do 2, można zarezerwować stolik na niedzielę, rezerwacja stolika 20 zł, przy 10-12 osobach 2 stoliki 40zł, przy 15 osobach 3 stoliki 60 zł, zarezerwować dobrze będzie dzisiaj, w lokalu nie byłem Archibar - można wypić, jedzenia generalnie nie ma , są tosty i nachosy, ale można zamówówić catering bo mają swoją restaurację, za 30-50 zł na osobę, jak zamówimy w sobotę to napewno jakąś kolację zjemy (o ile chcemy jeść), jest wi-fi, lokal w niedzielę czynny do 12, można zarezerwować stolik na niedzielę, rezerwacja raczej nie kosztuje, w lokalu też nie byłem Ze stronki www mnie się bardziej podoba ten archibar, mniejszy, spokojniej i kameralnie. Można też zamówić ten catering. Tam w tym klubie może być głośno, muzyka, disco impreza itp, ale opinie o hipnozie są dobre. To krótka piłka; co robimy, trzeba coś zamówić by potem nie kombinować z miejscem itp. I trzeba odpowiedzialnie napisać czy się będzie czy nie , żeby komuś nie robić wody z mózgu.

#44 jw_amigowiec

jw_amigowiec
  • 294 postów
  • SkądKatowice, PL

Napisano 15 lutego 2008 - 15:32

Moment, to ja bym sie pisal na odwiedzenie Was na moment, bo stac mnie bedzie co najwyzej na 1 przyslowiowe piwo, a do wyplaty jeszcze daleko :). Clarnet - zobacz ilu jest chenych, garstka... :D Pytanie zasadnicze, kto jest organizatorem?;)

#45 clarnet

clarnet
  • 291 postów
  • SkądŻory

Napisano 15 lutego 2008 - 18:22

Nie wiem kto jest organizatorem. Dołączyłem do myapple ledwo miesiąc temu i nie wiem jak to wyglądało przy poprzednich urodzinach. Ale przypuszczam, że jak sami sobie tego nie zorganizujemy to nikt tego za nas nie zrobi. Pytanie tylko czy będzie tylu chętnych do pogaduch nt maców, żeby był sens robić spotkanie. Bo jak nas będzie 3 czy 4 to sensu to nie ma. A jak na razie widać - nie zanosi się na więcej osób. Pozdrowienia Może coś się jeszcze wykluje ???

#46 my name iRek

my name iRek
  • 26 postów
  • SkądZabrze

Napisano 15 lutego 2008 - 21:20

Witam. Chętni na spotkanie napewno się znajdą, tylko proszę o konkrety, co? gdzie? i kiedy?. Ważni są ludzie, a miejsce jest drugorzędną sprawą. Pozdrawiam

#47 clarnet

clarnet
  • 291 postów
  • SkądŻory

Napisano 15 lutego 2008 - 21:39

iRek powtarzasz tą samą mantrę co większość. Bez sęsu (jak na niektórych forach piszą) Czytasz w ogóle te posty ?? Czy tylko się dopisujesz. O jakie Ci konkrety chodzi. Wake up. Zadzwoniłem do 2-ch knajp, przedstawiłem warunki i możliwości. Trzeba zamówić stolik, może coś jeszcze. I tyle. Więc jak masz zamiar przyjść - to po prostu dopisz się do listy. Wyduś z siebie: "tak. będę sam lub z dziewczyną, odpowiada mi wariant a) lub b)" . Czy to tak dużo ? Datę chyba każdy zna - 17 LUTY Godzina - nie idziemy przecież na pociąg - późne popołudnie do końca. No co jeszcze napisać ?

#48 my name iRek

my name iRek
  • 26 postów
  • SkądZabrze

Napisano 15 lutego 2008 - 21:47

1. maslak
2. luxus
3. Halibut + 1 ;)
4. clarnet (no jak już zostałem ty macuserem :), tylko sprecyzujmy czas i miejsce)

5. my name iRek :lol: (czekam tylko na lokalizację spotkania)

#49 clarnet

clarnet
  • 291 postów
  • SkądŻory

Napisano 15 lutego 2008 - 21:53

i o to własnie chodziło :) oby tak dalej

#50 jw_amigowiec

jw_amigowiec
  • 294 postów
  • SkądKatowice, PL

Napisano 15 lutego 2008 - 22:27

Ale jak sprawa z tymi rezerwacjami? Bo jak mowilem - przygotowany jestem na koszt piwa :lol: A ktos cos wspominal, ze one kosztuja ;).




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych