Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Czy warto kupić Apple Watch Series 2?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#1 JerzyMarian

JerzyMarian
  • 183 postów

Napisano 11 lutego 2017 - 20:36

Witam serdecznie,

Powoli dojrzewam do zakup zegarka jak w tytule. Nie ukrywam, iz jestem fanem Appla, mam Aplle TV 4, iPhona 7 plus, iPada Air. Sprawdzają sie znakomicie, korzystam i nienarzekam. Od lat nie kupiłem papierowej książki, tylko e-booki i czytam głownie nas IPadzie, na iPhonie też ale rzadziej. Teraz mocno się zastanawiam nad zakupem zegarka. Podoba mi się i już, ale cena już mniej - wybrany przeze mnie model to 3749,00 zł. I teraz pytanie do Panów - warto kupić? Jaka jest Wasza opinia? Sprawdza się w realu? Czy może jest to tylko drogi gadżet? Nie jestem szpanerem, ale lubię mieć coś ładnego, tylko żeby to było rozsądne.

Poświecicie pare minut aby udzielić mi porady.


<p>Komputer: Windows 10, Tablet: iPad Air 64GB Wi-Wi, Telefon: iPhone XS Max


#2 IQM1

IQM1
  • 185 postów

Napisano 12 lutego 2017 - 11:14

Mam AW 2 Nike +, świetny sprzęt ;-)


  • kdworaczyk lubi to

#3 Duke123

Duke123
  • 488 postów

Napisano 12 lutego 2017 - 14:40

Nie napisałeś do czego ma służyć oprócz sprawdzania godziny, więc trudno coś doradzić. Używałem AW 2 Nike + przez niecałe 2 tygodnie. Wyglądał przyzwoicie. Nieźle sprawdzał się w roli sygnalizatora powiadomień (dyskretne info o połączeniu przychodzącym/sms-ie, sporadyczne odpowiadania na wiadomości). Na innych funkcjach (szczególnie fitnesowych mocno się zawiodłem). 

 

P.S. Na forum są również kobiety, więc nie rozumiem dlaczego pytanie kierujesz tylko do mężczyzn. 



#4 kdworaczyk

kdworaczyk
  • 262 postów
  • SkądPsary

Napisano 12 lutego 2017 - 16:24

Mam AW 2 Nike +, świetny sprzęt ;-)

Miałem AW pierwszej generacji od dnia premiery, w styczniu kupiłem AW 2 Nike świetny sprzęt polecam !



#5 JerzyMarian

JerzyMarian
  • 183 postów

Napisano 12 lutego 2017 - 21:17

Dziękuję za odpowiedzi. Zamówiłem, dostawa w środę. Czas pokaże czy wybór słuszny. Moja córka, też fanka Appla, wybrała zegarek Garmina Fenix 3.

<p>Komputer: Windows 10, Tablet: iPad Air 64GB Wi-Wi, Telefon: iPhone XS Max


#6 Veext

Veext
  • 94 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 lutego 2017 - 22:16

Nie napisałeś do czego ma służyć oprócz sprawdzania godziny, więc trudno coś doradzić. Używałem AW 2 Nike + przez niecałe 2 tygodnie. Wyglądał przyzwoicie. Nieźle sprawdzał się w roli sygnalizatora powiadomień (dyskretne info o połączeniu przychodzącym/sms-ie, sporadyczne odpowiadania na wiadomości). Na innych funkcjach (szczególnie fitnesowych mocno się zawiodłem). 

 

P.S. Na forum są również kobiety, więc nie rozumiem dlaczego pytanie kierujesz tylko do mężczyzn. 

Na jakich funkcjach konkretnie się zawiodłeś i co było nie tak? 



#7 Duke123

Duke123
  • 488 postów

Napisano 12 lutego 2017 - 23:14

Na jakich funkcjach konkretnie się zawiodłeś i co było nie tak? 

 

Jestem biegaczem który swoje treningi uzupełnia o rower i różne zajęcia na siłowni. Na co dzień noszę na ręku Garmina. Do rejestrowania wszelkich aktywności (od snu do maratonu) jest świetny. Ale wygląda tak sobie i w ograniczony sposób współpracuje z iPhonem. Apple Watch miał go zastąpić do codziennego noszenia i okazjonalnie służyć do rejestrowania treningów. Niestety appki Trening i Nike Running mają ograniczoną funkcjonalność, nie mierzą kadencji biegu, nie mają możliwości zaprogramowania treningów interwałowych, nie mają możliwości nadawanie własnych nazw treningom... itd. A jednocześnie są mało intuicyjne w obsłudze, np. aby wstrzymać trening trzeba nacisną Digital Crown i przycisk boczny lub przesuną palcem na kolejny ekran i nacisnąć wstrzymaj. Masakra! Moja największa bolączka to brak możliwości eksportu treningów i aktywności. Wszystko trafia do mocno ograniczonej appki Zdrowi lub Aktywność, które nie nadają się do analizy i porównania treningów. Brak możliwości przeniesienia do Garmin Connect lub Endomondo.

 

Ponadto:

- zegarek nie rejestruje snu (podobną są do tego aplikacje firm trzecich),

- zegarek nie rejestruje wysokości w trakcie biegów (przynajmniej ja takiej opcji nie znalazłem),

- jeżeli ekran lub palce są mokre obsługa zegarka jest utrudniona, 

- brak opcji Alwas On w trakcie treningu,

- Endomondo nie działa bez iPhona w pobliżu,

- wskazania pulsometru są niedokładne.

 

Zdaje sobie sprawę że dla okazjonalnych biegaczy to pewnie nie są żadne wady. :-) 



#8 polson

polson
  • 63 postów

Napisano 23 lutego 2017 - 13:59

Rowniez jestem niezadowolony z funkcji fitnesowych w apple watch 2. Mialem fenixa 3, ktorego szczesliwie uzywalem do wielu multisportow, po czym zerwalem w pazdzierniku wiazadla w kolanie, wraz z obiema lakotkami, sport to zdrowie mowili:/. Sprzedalem wiec czym predzej garmina i zakupilem aw2. Wiedzialem, ze nie da mi tylu funkcjii sportowych co fenix, ale tez aktualnie nie potrzebuje tylu, jedyne co bede mogl w tym roku to jazda na rowerze.
Po 2 miesiacach testow stwierdzam, ze jako tracker jest søabym urzadzeniem. Dla przykladu bez wlaczenia gps przeszedlem rowno 1 km, ten stwierdza ze zrobilem ok 600m, wiec krokomierz itd bez gps o dupe rozbic, ok to po czesci rozumiem...jednak np zegarek przyzepiam do kierownicy rowerowej odpalam gps, ale po co jak ekran sie wylacza i nie wiem jaka mam srednia, aktualna predkosc, puls itd. Multisportow z wykorzystaniem samego gpsa bez tel praktycznie nie ma:/ raptem, bieganie, chodzenie, rower i plywanie. Podczas biegania coezko sprawdzac statystyki i jest ich bardzo malo. Chyba tylko podczas chodzenia idzie jakos spokojnie poklikac w ekran, co przetestuje za jakis czas.
Ale najbardziej mnie [WULGARYZMY], ze jak chce sprawdzic godz., idac i biorac reke w okolicy jajek lekko przekrecajac zeby zobaczyc godz, ekran sie nie wlacza…musze jak debil na wysokosc brzucha obkrecajac reke sprawdzac godzine. Czesto siedzac tez trzeba machac lapa zeby ekran sie zapalil.
W sumie mala ilosc statystyk sportowych tak bardzo mi nie przeszkadza jak brak funkcjii always on display, jak w wiekszosci smart zegarkow.
No i mnogosc powiadomien jakie dostaje na zegar troche mnie przeraza:) :):)
Jak juz wroce do aktywnosci po kontuzjii i dalej apple nie wdrozy tej funcji wiecznie swiecacego ekranu, wracam do fenixa ale z nr5 tym razem. Moze nie ma tak pieknego wygladu systemu, ale pod wzgledem funcjii sportowych zabija iwatcha:), no i nie trzeba majtac reka zeby po prostu zrobic to do czego najbardziej sluzy zegarek czyli sprawdzic godz!!!



#9 KotBehemot500+

KotBehemot500+
  • 4 postów

Napisano 26 lutego 2017 - 19:51


"
Jak juz wroce do aktywnosci po kontuzjii i dalej apple nie wdrozy tej funcji wiecznie swiecacego ekranu, wracam do fenixa ale z nr5 tym razem. Moze nie ma tak pieknego wygladu systemu, ale pod wzgledem funcjii sportowych zabija iwatcha:), no i nie trzeba majtac reka zeby po prostu zrobic to do czego najbardziej sluzy zegarek czyli sprawdzic godz!!!

"

 

To niestety nigdy nie nastapi w tym urzadzeniu. Wiecznie wlaczony ekran oznaczalby pare godzin dzialania na baterii. Apple Watch jest srednim urzadzeniem fitnessowym, zgadzam sie. Garmin robi to duzo lepiej. Pamietaj jednak, ze to jedyna rzecz jaka garmin robi dobrze. Pod kazdym innym wzgledem ich system jest tak bolesnie ograniczony, ze nie moge sie zdobyc na zakup wlasnego fenixa. Garmin robi urzadzenia dla osob, ktore szukaja sprzetu do treningu. Do niczego innego za bardzo sie nie nadaja. Nie istnieja aplikacje (poza bardzo prostymi typu pogoda), nie istnieje integracja z systemem. Dane zbierane sa w repozytorium garmina.

Dla mnie to kaszana. 

Jesli chodzi o funkcje tzw "fitness" chce miec krokomierz i monitor rytmu serca. Spoczynkowego. W trakcie biegania mnie nie interesuje. I tyle. Reszta mnie lata. Poza tym, chce dobrych powiadomien, wygody odbierania polaczen i odpowiadania na wiadomosci.  Dla osob takich jak ja garmin jest bez sensu, a apple watch jest wart rozwazenia.

Zawsze mnie zastanawia czemu garminowcy przy porownaniu watcha z fenixami i forerunnerami skupiaja sie tylko na funkcjach sportowych. Sa rozni odbiorcy i trzeba porownac wszystko. Fenix 3 hr bardzo mi sie wizualnie podoba, ale jego integracja z ios jest delikatnie mowiac o kant zadka rozbij;)

 

PS. W pelni szanuje twoja opinie. Chcialem tylko zwrocic uwage, ze mowiac o tych 2 roznych systemach trzeba mowic o wszystkim, a nie tylko o jednym.

Zgadzam sie tez, ze always on display jest super. Od 2 lat uzywam pebble time steele i uwielbiam go za to ze dziala 2 tygodnie bez ladowania i nei wymaga machania lapa, zeby zobaczyc godzine. Mam jednak swiadomosc, ze sprzetowo jest slabszy i place za te papierowy wyswietlacz i dobra baterie bardzo okrojonymi mozliwosciami;)



#10 polson

polson
  • 63 postów

Napisano 28 lutego 2017 - 13:12

Odnosnie Fenixa, to system ma juz calkiem fajny. Powiadomienia mi zupelnie wystarczaly do puki nie miale apple watcha2:)
Jednak nie bede robil wojny odnosnie tych dwoch firm.
AW2 powoli przekonuje mnie do siebie, ostatnio posciagalem fajne aplikacje odnosnie wydolnosci, snu, treningu itd, wszystko przesylane jest do apki zdrowie. Genialnie to tworzy calosc i nawet zaskoczylo mnie iloscia statystyk!!!!
Wiele razy odbieralem tel z zegarka i tez swietnie to funkcjonuje.
Co raz bardziej tez korca mnie airpodsy, przydaloby sie aby apple wydalo wersje czarna, ktora mniej by sie rzucala w oczy i nie wygladalyby jak wystajace patyczki z uszu:)
Przy normalnym uzytkowaniu bez wlaczania treningu z gpsem bateria trzyma mi 2,5 dnia, wiec dziwi mnie ze ludzie bronia apple ze zegarek z funkcja always on trzymalby kilka godzin. Jakos w huawei watch czy innym drastycznie nie skraca to czasu pracy i nie sadze by ta funkcja byla w stanie zjesc wiecej jak 30% baterii w oledowym ekranie.Poza tym to my uzytkownicy na wlasna odpowiedzialnosc bysmy wlaczali ta funcje.
To jest mega wada i w sumie jedyny duzy minus AW2.

Użytkownik polson edytował ten post 28 lutego 2017 - 13:13


#11 KotBehemot500+

KotBehemot500+
  • 4 postów

Napisano 28 lutego 2017 - 14:01

Dwa i pol dnia znacza tyle co dwa dni, bo tylko tyle mozesz go nosic bez obaw o baterie. To jest dramatycznie slaby rezultat. Przy wiecznie wlaczonym wyswietlaczu. wykonanym w technologii, ktora wybralo Apple mialbys pare godzin. W kolejnych modelach z cala pewnoscia byloby super, ale pamietaj, ze nowa wersja systemu nie zmieni wyswietlacza w bardziej energooszczedny. Mozna ograniczyc zuzycie pradu przez optymalizacje systemu itp itd, ale nie mozna zoptymalizowac poboru mocy przez wyswietlacz. Zegarki o ktorych mowisz pewnie maja wyswietlacze innego typu. W zyciu nie zgodzilbym sie na zegarek always on, ktory nie potrafilby dotrwac do konca dnia.

 

Swoj Pebble laduje "jak mi sie przypomni", czyli zwykle w niedziele wieczorem. Moge ladowac go co 10 dni. I tak mnie to drazni, bo jest zbyt czesto.

Rozumiem, ze sa ludzie ktorzy zdejmuja zegarki na noc, zeby sie ladowaly, ale nie po to place te 1500-2000 pln, zeby rezygnowac z funkcji cichego budzika (ktora jest jedna z moich ulubionych w pebble) i monitorowania snu. 2 dni Apple Watcha sa od bolu akceptowalne, ale absolutnie nie jest to cos, za co urzadzenie moznaby chwalic.

Dla mnie to nadal najwieksza wada tego zegarka;) Innych zastrzezen nie mam (moza poza brzydota bryly, ale to juz subiektywne;) ).



#12 polson

polson
  • 63 postów

Napisano 02 marca 2017 - 09:13

Huawei watch trzyma na baterii bardzo podobnie do AW2, a ma funkcje always on display, wiec nie widze powodu dla ktorego series 2 niemoglby miec tej funcjii, wystarczy zeby delikatnie wyswietlal godzine bez reszty informacjii.

#13 KotBehemot500+

KotBehemot500+
  • 4 postów

Napisano 02 marca 2017 - 10:00

A ja widze. W dowolnej recenzji autorzy mowia, ze jedna z wad jest slaby czas pracy na baterii (przy series 2 jest zupelnie naodwrot). Jakosc wyswietlacza jest rowniez duzo nizsza. Nie mozesz porownywac urzadzen zbudowanych w zupelnie inny sposob i mowic ze chcialbys zeby urzadzenie A robilo to co B.

Mozesz wejsc na strone apple i przeczytac dokladnie, ze apple gwarantuje 18 godzin pracy przy "normalnym uzyciu". Jest tam definicja tego, co wg nich jest "normalne". Pisza mniej wiecej jak dlugo aktywny jest wyswietlacz, gps i cala reszta. Gdybys aktywowal wyswietlacz caly czas to czas pracy pewnie spadl by o conajmniej polowe. 9 godzin to jednak nieporozumienie.

Inna rzecz, ze aktywny wyswietlacz bez stalego podswietlenia bylby srednio czytelny. Stale podswietlenie zaoraloby baterie jak boryna grzadki.



#14 polson

polson
  • 63 postów

Napisano 02 marca 2017 - 10:56

Always on jakos nie katuje baterii w innych zegarkach, przeciez to tylko slabiutke wyswietlanie czasu, ciagle nie rozumiem dlaczego ta funkcja mialaby katowac baterie w series2, tym bardziej na oledzie. No i ja chyba slabo(nienormalnie) uzywam zegarka skoro mi spokojnie trzyma 2 dni, a chodze na spacery z gps, kontroluje muzyke,aktywnosc, ciagle powiadomienia z roznych apek, woda, emaile, messenger, lubie prowadzic rozmowy tez. Pobawilem sie troche funcja sprawdzania snu, ale na dluzsza mete nic mi to nie daje i przestalem spac z zegarkiem:).
Zadne z urzadzen na android wear czy tizenie nie ma skatowanej baterii przy wlaczonym always on. Poza tym to by byla opcja, nie chcesz to nie wlaczasz, bo jesli faktycznie, ktos siedzi na zegarku jak ja na iphonie to nawet bez tej funcjii zaora baterie, ale nie rozumiem jak mozna tyle klikac w zegar.

#15 KotBehemot500+

KotBehemot500+
  • 4 postów

Napisano 04 marca 2017 - 08:44

Always on jakos nie katuje baterii w innych zegarkach, przeciez to tylko slabiutke wyswietlanie czasu, ciagle nie rozumiem dlaczego ta funkcja mialaby katowac baterie w series2, tym bardziej na oledzie. No i ja chyba slabo(nienormalnie) uzywam zegarka skoro mi spokojnie trzyma 2 dni, a chodze na spacery z gps, kontroluje muzyke,aktywnosc, ciagle powiadomienia z roznych apek, woda, emaile, messenger, lubie prowadzic rozmowy tez. Pobawilem sie troche funcja sprawdzania snu, ale na dluzsza mete nic mi to nie daje i przestalem spac z zegarkiem:).
Zadne z urzadzen na android wear czy tizenie nie ma skatowanej baterii przy wlaczonym always on. Poza tym to by byla opcja, nie chcesz to nie wlaczasz, bo jesli faktycznie, ktos siedzi na zegarku jak ja na iphonie to nawet bez tej funcjii zaora baterie, ale nie rozumiem jak mozna tyle klikac w zegar.

 

Wyswietlacz ktory uzylo apple nie jest czytelny bez jasnego podswietlenia. To problem sprzetu, a nie oprogramowania. Wejdz na strone apple i zobacz ich definicje normalnosci. Widocznie uzywasz swojego zegarka inaczej niz oni zalozyli. Masz dokladny opis ilosci sprawdzenia czasu, dlugosci gps itp itd. Wystarczy sprawdzic.

Urzadzenia z andorid wear i tizenem zostaly zaprojektowane by umozliwic stale wyswietlanei czasu. Apple watch nie. Nie mozesz dodac takiej funkcji, jesli pobor mocy wyswietlacza jest zbyt duzy. Pewnie w wersji 3 technologia zostanie zmieniona i taki wodotrysk sie pojawi.



#16 cronopioverde

cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?

Napisano 09 kwietnia 2017 - 12:08

@kondon Twoje pytanie nie ma nic wspólnego z tytułem i treścią toczonej tu dyskusji. Proszę założyć osobny wątek. Post ukryłem.


Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na łamaną polszczyznę to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…


#17 masi0

masi0
  • 332 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 maja 2017 - 16:58

używam AW2 Nike po przesiadce z Fenixa 3 który był poprostu za duży jako codzienny zegarek, choć świetny do biegania. 

do biegania używam Endomondo i jak na razie mi wystarcza, choć rozważam Strava na mnogość funkcji i używanie wbudowanego GPS.

 

jeżeli ktoś nie potrzbeuje informacji typu wysokość, kadencja to zegarek ten jest idealny.

w czasie biegania mam iphona do muzyki - więc to którego GPS używam jakoś mnie nieinteresuje :)

bateria - 2 dni jest jak dla mnie jak najbardziej OK, nie śpię w zegarku, nie interesuje mnie pomiar snu, więc teoretycznie mogę ładować go codziennie.

 

ekran - super czytelny, zdecydowanie lepsza odmiana po garminie

powiadomienia - super, idealne na spotkanich gdy telefon jest w marynarce lub spodniach

 

jak na razie jest fajnie, mechanizm wymiany pasków jest super jak i sama obsługa



#18 Sylas

Sylas
  • 5 postów

Napisano 02 maja 2017 - 17:05

Ja tam ciągle czaje się na Apple Watcha



#19 effe

effe
  • 6 545 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 05 maja 2017 - 10:30

Jutro odbieram z x-kom Apple Watch 2 Nike. Zobaczymy jak się będzie spisywał. Być może zmotywuje mnie do powrotu do biegania :)


iPhone 12 mini 


#20 l.gajewski

l.gajewski
  • 801 postów

Napisano 05 maja 2017 - 19:54

Ja miałem series 0, a potem Nike+ i przyznam szczerze, że zrezygnowałem z AW na rzecz mechanicznego automatu. W każdym razie AW jest zegarkiem, który szybko może się znudzić bo powiadomienia, aby miały sens trzeba zredukować do minimum - wtedy tak naprawdę tylko pozostają te najważniejsze. W dodatku fitness jest za mało dokładny, aby spełniał swoje funkcje tj. na początku może to jest fajne, ale potem jest za mało statystyk, za mało telemetrii i wszystko jest takie entry-level. Aplikacje - jest ich naprawdę bardzo mało, a wszystkie inne użyteczne są wolne i lepiej jest znacznie wyjąc telefon z kieszeni niż czekać zbędne sekundy aż coś się załaduje na AW. Ostatnia sprawa jaka zostaje to odpowiadanie na wiadomości i inne duperele - to akurat działa całkiem sprawnie, ale dyktowanie po PL działa tak jak działa czyli wcale nie jest różowo. Siri działa sprawnie, ale jest drobny lag - wolę powiedzieć głośniej hey siri i wtedy już nasłuchuje iPhone, który tego laga co AW nie ma.

 

Overall, rozstałem się z AW i w ogóle mi go nie brakuje. W zamian za to patrzę sobie na ładnie płynącą wskazówkę sekundnika na dobrym zegarku. Kiedyś może wrócę do Smartwatcha, ale w pierwszej kolejności będę parzył na funkcje fitness i prędzej pewnie bym wybrał Fenixa 5S/5 niż AW.

 

BTW. jak już kupicie swoje AW, to po moim pozostało mi z 15 różnych pasków, więc chętnie je oddam za niewielkie pieniądze w dobre ręce :)


Użytkownik l.gajewski edytował ten post 05 maja 2017 - 19:56

  • swiatek94 lubi to

#21 gentelman

gentelman
  • 452 postów
  • SkądWroclaw

Napisano 11 maja 2017 - 06:59

Wasze opinie raczej nie naklaniaja mnie do zakupu, a tez sie zastanawiam :)


Macbook Air | iPhone 13pro | Watch 7 | AirPods Pro

#22 bak998

bak998
  • 1 postów

Napisano 17 maja 2017 - 18:41

Witam, żeby nie zakladać nowego tematu piszę tutaj.

Przymierzam się do zakupu AW2 lub AW Nike +. Co lepsze ? Zegarek główie do codziennego użytku, powiadamiania, spalone kcal itd. do tego jazda na rowerze, bieganie i basen.

Do Nike+ przekonuje mnie pasek w dziurki gdzie pewnie ręka mniej sie przez to poci. Czy jest jakaś inna różnica ?

Jak wygląda sprawa z odtwarzaniem muzyki  podczas biegania bez telefonu, czy jest taka możliwość ? (ma jakąś wbudowaną pamięć?)

Z góry dzieki za pomoc.



#23 douglas

douglas
  • 613 postów

Napisano 18 maja 2017 - 10:17

Witam, żeby nie zakladać nowego tematu piszę tutaj.

Przymierzam się do zakupu AW2 lub AW Nike +. Co lepsze ? Zegarek główie do codziennego użytku, powiadamiania, spalone kcal itd. do tego jazda na rowerze, bieganie i basen.

Do Nike+ przekonuje mnie pasek w dziurki gdzie pewnie ręka mniej sie przez to poci. Czy jest jakaś inna różnica ?

Jak wygląda sprawa z odtwarzaniem muzyki  podczas biegania bez telefonu, czy jest taka możliwość ? (ma jakąś wbudowaną pamięć?)

Z góry dzieki za pomoc.

 

Nike+ ma jeszcze jakieś dedykowane tarcze, technologicznie to to samo co AW2 więc kwestia gustu, do sportu faktycznie ten pasek może być lepszy ale z kolei tak na co dzień wygląda gorzej, przynajmniej moim zdaniem. Muzy można słuchać bez iPhone: https://support.appl.../pl-pl/HT204691



#24 bee3

bee3
  • 3 841 postów

Napisano 18 maja 2017 - 19:11

Nike+ ma jeszcze jakieś dedykowane tarcze, technologicznie to to samo co AW2 więc kwestia gustu, do sportu faktycznie ten pasek może być lepszy ale z kolei tak na co dzień wygląda gorzej, przynajmniej moim zdaniem. ...

Paski można wymieniać w zależności od okoliczności (inny na siłkę, a inny pod krawat) https://www.apple.co...hop/watch/bands .


Pomogłem ?   -  Lubię to 


#25 douglas

douglas
  • 613 postów

Napisano 19 maja 2017 - 07:54

Paski można wymieniać w zależności od okoliczności (inny na siłkę, a inny pod krawat) https://www.apple.co...hop/watch/bands .

 

Jasna sprawa, biorąc to pod uwagę to Nike+ różni się tylko tymi tarczami bo do zwykłego można dokupić "dziurawy" pasek  :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych