Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak zrobić dzwonek?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

#51 madmax332-802bc1e3e2

madmax332-802bc1e3e2
  • 7 682 postów

Napisano 30 grudnia 2009 - 16:36

Przygotuj odpowiedni materiał i zastosuj MakeiPhoneRingtone Rogue Amoeba | Freebies: Free Software for Mac OS X

#52 draconblair

draconblair
  • 11 postów

Napisano 25 stycznia 2010 - 19:59

Panowie, wiem, że ktoś pisał o pełnej długości dzwonku na iphone. Czy to faktycznie możliwe? Szczegolnie ze nie mam jb ?

#53 popkorn

popkorn
  • 3 postów

Napisano 03 marca 2010 - 23:21

Raczej nie do usunięcia bo z wątku korzysta z pewnością wiele użytkowników. :) Między innymi ja, i mam w związku z tym jedno pytanie. Zrobiłem własny dzwonek, wszystko się udało, pojawił się w katalogu ringtones w iTunes, ale nie widzę go w iPhonie. Wchodzę w Dzwonki i są tylko te systemowe. Mam iPhone 3GS z oprogramowaniem 3.1.2. Co dalej?


Mam ten sam problem.

#54 lulitka12

lulitka12
  • 1 postów

Napisano 12 kwietnia 2010 - 15:01

Sra ta ta ta Świetne macie odpowiedzi! W ogóle nie znalazłam odpowiedzi na moje pytania. Udało mi sie przerobić dzwonek wyskakuje mi w itunesie jako dzwonek normalnie synchronizuję z iphonem ale w iphonie go nie ma! DLaczego?

#55 rico1009

rico1009
  • 29 postów

Napisano 12 kwietnia 2010 - 15:27

lulitka12... jaka jest dlugosc dzwonka?? u mnie max 29 sek lub 30 nie wiem nie sprawdzalem bo zawsze robie 29...:) zawsze znaczy..... do paru dni wczesniej.. po aktualizacji do itunes 9.1 chyba... znikla mozliwosc przekasztalcania w AAC .... i dupa.. nie wie co z tym zrobic:D jesli masz dzwonek ponizej 30 sek i nadal nie dziala(po zmianie formatu...ktory oczywiscie mam nadzieje robilas:) to moze to jakas blokada jest kurde.. zeby nierobic samemu a kupowac.... ?? sprawdz i daj znac czy masz w IT 9.1 opcje"przeksztalc w AAC ....

#56 Mikan

Mikan
  • 14 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 27 listopada 2010 - 02:25

Mam iPhone'a 4 z wersją 4.1, a itunes to 10.1. Mam problem, bo postępuję zgodnie z instrukcją: skracam do 19 sekund, zmieniam na ACC i dodaję do biblioteki. Pozycja jest widoczna w bibliotece, w zakładce Dzwonki, ale kiedy synchronizuję z telefonem nic się nie dzieje. Nie pojawia się ten dzwonek obok innych. Myślałam, że może z plikami jest coś nie tak, więc ściągnęłam inne z neta, ale i one nie działają. Audiko tak samo. Co robić? Dzwonki Apple są strasznie wkurzające! Dodam jeszcze, że przez program iRinger też nie mogę tego wsadzić. Jak mogę kupić dzwonki oferowane przez apple?

#57 Pieka

Pieka
  • 641 postów

Napisano 28 listopada 2010 - 21:25

Sciagnij sobie iRinger i za jego pomoca zrob tyle dzwonkow, ile tylko pomiescisz na urzadzeniu :)
To bardzo prosty program, ktory wszystko robi za Ciebie, wiec problemow miec nie powinnas.

Ha! Jest nawet temat na naszym forum, zobacz: http://myapple.pl/ap...mbinowania.html

#58 tasmaniec

tasmaniec
  • 585 postów

Napisano 28 listopada 2010 - 21:33

polecam tą stronkę dzwonki są gotowe, wystarczy ściągnąć i dodać do biblioteki... duży wybór dzwonków jak i różnych fragmentów danego dzwonka...

pozdrawiam

#59 Mikan

Mikan
  • 14 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 28 listopada 2010 - 21:55

Jak napisałam w poście zarówno iRinger jak i audiko nie pomagają. problemem jest raczej synchronizacja.

#60 tasmaniec

tasmaniec
  • 585 postów

Napisano 29 listopada 2010 - 09:39

no ale nie ma takiego formatu jak ACC - jest AAC... a iPhone obsługuje dzwonki w formacie .m4r, na stronce, którą Ci podałem możesz od razu pobrać dzwonki przygotowane dla iPhone'a (ja mam nawet takie 40 sek. i chodzą - może i by dłuższe chodziły, nie wiem, nie sprawdzałem) i jak je dodasz do biblioteki to po synchronizacji napewno będą w telefonie...

#61 Mikan

Mikan
  • 14 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 29 listopada 2010 - 21:26

dobra, tam, literówka. po tym jak zmieniam na AAC to plik mi wyskakuje w takim jednym folderze i później zmieniam jego rozszerzenie z m4a na m4r. Pobierałam je z tej strony i dodawałam do bilbioteki i nadal nic.

#62 tasmaniec

tasmaniec
  • 585 postów

Napisano 29 listopada 2010 - 22:49

to coś musisz robić źle... ja nawet nie zmieniam rozszerzenia, bo z audiko od razu można pobrać m4r... także nie wiem w czym problem... myślę, że "pies jest pogrzebany" w momencie kiedy pobierasz AAC i bawisz się w zmianę rozszerzenia... jak je pobierzesz w m4r, dodasz do biblioteki i zaznaczysz żeby zsynchronizować wszystkie dzwonki, to iTunes musi je wrzucić na telefon i wszystko powinno śmigać...

#63 Mikan

Mikan
  • 14 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 30 listopada 2010 - 00:53

nie śmiga nawet kiedy pobieram z audiko. problem chyba jest z synchronizacją, bo pliki z biblioteki nie pojawiają się w iphonie.

#64 tasmaniec

tasmaniec
  • 585 postów

Napisano 30 listopada 2010 - 11:57

może i banalne... ale czy w ogóle zaznaczasz żeby zsynchronizował dzwonki?

#65 pangelard

pangelard
  • 140 postów

Napisano 04 stycznia 2011 - 12:39

czy jest juz rozwiazanie tego problemu? wrzucam dzwonki zrobione przez audico w itunes do dolferu dzwonki w iphonie. W itunes sa te dzwonki w telefonie, a w samym telefonie w ustawienia -> dziwki -> dzwonki ich nie ma. Dziwne jest to ze do tej pory bez problemu wrzucalem tam dzwonki i mam ze 20 roznych, ale 3 nowych ktore wrzucam telefon nie widzi. widzialem ze wiele osob mialo ten problem, ale rozwiazania do tej pory nie bylo. mam zarzadzanie reczne muzyka i nie mam zamiaru tego zmieniac, bo w telefonie mam muzyke, ktorej w komputerze nie mam.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych