Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Telefony działające z iSync (HTC, Nokia, SE)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

#1 KubaG

KubaG
  • 535 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 17 stycznia 2008 - 19:16

Hej. ;) Bardzo proszę - podzielcie się swoim doświadczeniem z telefonami obsługiwanymi przez iSync - kalendarz, kontakty, pamięć, jakie problemy mieliście, co się da a czego nie z Waszym telefonem. W szczególności interesują mnie telefony Nokii, Sony Ericssona i HTC (konkretnie HTC TyTN II z Orange) Dziękuję!

#2 vinci

vinci
  • 2 693 postów
  • SkądPoznań

Napisano 17 stycznia 2008 - 19:37

Nokia N90 - bez problemów Nokia N80 - bez problemów Nokia N95 - bez problemów (jedynie musiałem zainstalować drobny plugin, który pobiera się ze strony Nokii ;) )

#3 sham4n

sham4n
  • 274 postów
  • SkądŻary => Wrocław

Napisano 17 stycznia 2008 - 20:19

SE K530I po dograniu plug-ina działa bez problemów :)

#4 nurekpadi

nurekpadi
  • 390 postów
  • SkądWWA/PNO

Napisano 17 stycznia 2008 - 20:23

nieszczęsny SE P990i musiałem zainstalować plugin (do pobrania na stronie producenta) i wszystko działa bez problemów

#5 Hektor

Hektor
  • 1 570 postów
  • SkądPolska

Napisano 17 stycznia 2008 - 20:51

Kazdy telefon z BT moze dzialac poprawnie z isyncem.

#6 KubaG

KubaG
  • 535 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 17 stycznia 2008 - 21:16

Może, teoretycznie. Czytałem, chociażby tu jakie ludzie mieli problemy z synchronizacją , także nie jest tak różowo..

Od siebie dodam, że Nokia 6230 działa bez problemu.

Ktoś wie jak z HTC ? Kontynuujmy temat ;)

#7 b.milewski

b.milewski
  • 4 486 postów
  • SkądGlasgow

Napisano 17 stycznia 2008 - 21:19

Czy iPhone 1.1.2 odblokowany też działa z iSync?

#8 ContactLost

ContactLost
  • 430 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 17 stycznia 2008 - 21:20

N70 - bez problemu. Jedynie jak zgrywasz zdjęcia albo jakąś muzykę to ściągasz plugin ze strony Nokii

#9 JędrekMac

JędrekMac
  • 1 712 postów
  • SkądŁódź

Napisano 17 stycznia 2008 - 21:22

k800! no problem

#10 weiss

weiss
  • 299 postów
  • SkądSkarszewy

Napisano 17 stycznia 2008 - 21:26

SE P990i działa idealnie, ale tylko z CDA World Generic (oprogramowanie telefonu)

#11 Hektor

Hektor
  • 1 570 postów
  • SkądPolska

Napisano 17 stycznia 2008 - 23:08

Tak jak mowie dziala kazdy kwestia tylko tego ze trzeba wiedziec jak to zrobic. Ja wiem na swoim przykladzie mojej nokii 8600, ktora nie wspolpracowala z isynckiem i nie bylo do niej upgrejdu ze strony noki.

#12 Januszboro

Januszboro
  • 29 postów
  • SkądPoznan

Napisano 17 stycznia 2008 - 23:16

nokia 9300i po dograniu plug-ina działa bez problemów na tygrysie, konfiguracja z książką adresową, dzwonienie i wysyłanie sms z poziomu kompa to jest to czego naszym telefonom - ghhh iphone tak bardzo brakuje, no i brak tej opcji w leosiu, to juz zupełna przesada

#13 _igi

_igi
  • 3 154 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 17 stycznia 2008 - 23:26

januszboro - co to za plug-in? Mi dziala bez problemu bez, ale dzwonic i wysylac esek nie moge ;) Od siebie dodam, ze SPV M650 nie dzialala w ogole, trzeba bylo pobrac plug-in za 40 dolcow ;) Poza tym, k700i, V3xx, L6, K750i i 6600 - no problem ;)

#14 Januszboro

Januszboro
  • 29 postów
  • SkądPoznan

Napisano 17 stycznia 2008 - 23:36

do tego dzwonienia i smsowania jest ten plug-in, bez niego nie ma zabawy samo synch... male szczescie, nova media address book plugin, na 5 euro zdaje sie do zakupienia

#15 Hektor

Hektor
  • 1 570 postów
  • SkądPolska

Napisano 17 stycznia 2008 - 23:44

Ok postaram sie to jakos szybko opisac nie ukrywam ze licze na pkt reptuacji jesli ktos chociaz w polowie to zrozumie. Sam borykalem sie z tym problemem bo mam malo spotykna nokie 8600 a bardzo zalezalo mi na synchronizacji via BT z isynckiem. Potrzebny nam bedzie tylko nosnik z Leopardem i on sam zainstalowany (na tigerze moze dzialac przypuszczalnie juz wypuszczony plugin) Z plyty Leona nalezy doinstalowac XCODE TOOLS (po instalacji sporo zajmuje ale pozniej po zrobieniu plugina mozna to wywalic) XCODE TOOLS jest nam potrzebne wlasciwie do samej aplikacji PLUGIN MAKER Po instalacji uruchamiamy PLUGIN MAKER (nalezy wylaczyc isynca), wypelniamy rubryki z informacjami na temat plugina (sa to pierwsze zakladki) tam sie wpisuje jaki adres jest kogos kto to zrobil jak sie plugin nazywa itp tam mozna oczywiscie bzdury wpisac zeby sie zatkalo. I teraz wazna rzecz nalezy (oczywiscie przy wlaczonym BT na kompie i komorze) zrobic identyfikacje telefonu klikamy i po chwili PLUGIN MAKER powinen nam rozpoznac nasz telefon. Teraz dajemy EXPORT (zapyta sie czy robilismy test i klikamy ze tak) testu nie robimy bo zawsze wykrzykuje bzdury. Robimy to troche wszystko tak na ''sile'' ale tak wlasnie ja robilem i sie udalo PO exporcie robie nam sie ladna paczka ktora instalujemy. Pozniej wylaczamy PLUGIN MAKER i wlaczamy ISYNCA i nastepnie dodajemy komorke do ISYNCA tym razem powinen ja znalezc i dajemy SYNCHRONIZUJ. Moga byc problemy ze sie nie komunikuje ale trzeba pare razy poklikac jesli to nic nie daje nalezy skasowac plugin i wykonac go ponownie. I to wszystko Tym systemem mozna sparowac kazdy telefon jaki ma BT.

#16 Januszboro

Januszboro
  • 29 postów
  • SkądPoznan

Napisano 17 stycznia 2008 - 23:55

I iphone tez????

#17 Hektor

Hektor
  • 1 570 postów
  • SkądPolska

Napisano 17 stycznia 2008 - 23:56

I iphone tez????


i to jest najsmieszniejsze :) ze chcialem to zrobic ale dalem sobie siana bo do docka wkladam i wszystko jest.
Nie offtopujmy

#18 daboni

daboni
  • 287 postów

Napisano 18 stycznia 2008 - 07:40

Kazdy telefon z BT moze dzialac poprawnie z isyncem.


Nie kazdy.... Nie dziala np. Sagem my411x
Za to SE K800i dziala bardzo dobrze. Jest tylko jedno "ale" po synchronizacji dostaje na komputerze komunikat, ze synchronizacja nieudana, podczas gdy faktycznie wszystko ladnie sie synchronizowalo :)
Byc moze musze jakas opcje gdzies przestawic. Nie wiem, bede sie tym na spokojnie bawil to znajde :)

#19 Hektor

Hektor
  • 1 570 postów
  • SkądPolska

Napisano 18 stycznia 2008 - 10:14

Nie kazdy.... Nie dziala np. Sagem my411x
Za to SE K800i dziala bardzo dobrze. Jest tylko jedno "ale" po synchronizacji dostaje na komputerze komunikat, ze synchronizacja nieudana, podczas gdy faktycznie wszystko ladnie sie synchronizowalo :)
Byc moze musze jakas opcje gdzies przestawic. Nie wiem, bede sie tym na spokojnie bawil to znajde :)


Wyedytuj jeszcze raz plugin i zalacz rob tak do skutku pewnie za ktoryms razem zaskoczy, nie umiem tego wytlumaczyc ale to tak po prostu dziala po omacku...
Czyli ten sposob co podalem pomogl Ci?

#20 andy76

andy76
  • 406 postów
  • SkądDołuje Mierzyn, Zachodniopomorskie, Poland, Poland

Napisano 18 stycznia 2008 - 11:16

HTC Trinity P3600 WM 6 - nie działa z iSync - musiałem dokupić program do synchronizacji danych, który teraz leży odłogiem bo sprzedałem moje PDA.

#21 Rocik

Rocik
  • 213 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 18 stycznia 2008 - 12:52

Czy iPhone 1.1.2 odblokowany też działa z iSync?


Niestety nie :) bo korzysta z itunes

#22 KubaG

KubaG
  • 535 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 18 stycznia 2008 - 23:11

Wiecie jak jest z nowszymi SE ? Można sprawdzić jakoś kompatybilność przed zakupem?

#23 LASERman

LASERman

  • 2 286 postów
  • SkądMaidstone, UK

Napisano 18 stycznia 2008 - 23:36

Kazdy telefon z BT moze dzialac poprawnie z isyncem.

Nokia 6310i nie działa - "not supported", pod Tigerem wyświetla komunikaty o nadchodzących rozmowach i SMSach (rozpoznaje numery z Address Book) i pozwala dzwonić i SMSować z Address Book oraz odpowiadać na otrzymane SMSy. Są dostepne płatne plug-in'y ale nie próbowałem.
Pod Leopardem nie działa standardowo NIC - używam OnSync do w pełni kontrolowanej (edytowalna lista kontaktów) sychronizacji.

#24 DoktorNo

DoktorNo
  • 394 postów

Napisano 19 stycznia 2008 - 10:22

Mam pytanie: Mam jeszcze 10.3.9 Panther, i mam do wyboru następujące modele: Nokia 3110 classic Nokia 6233 Nokia N73 Nokia 6280 Nokia E61 Co lepiej wybrać? Proszę nie odsyłać mnie do strony iSync na Apple, bo mówie tu o kompatybilności ze starszym Mac OSem...

#25 AVALON

AVALON
  • 465 postów
  • SkądUK

Napisano 19 stycznia 2008 - 10:47

Kazdy telefon z BT moze dzialac poprawnie z isyncem.


BZDURA !!!!

---- Dodano 19-01-2008 o godzinie 10:54 ----
NOKIA 6300 działa, ale nie do końca.
-synchronizuje kontakty z AdressBookiem bardzo ładnie.
-natomiast z iCalem wymienia wszystkie dane, ale w Nokii pokazuje tylko informacje wpisane w temacie notatki oraz Lacation, a nie pokazuje informacji wpisanych na dole w Notes. Więc robi się bałagan bo wszystko trzeba wpisywać w temacie. Dla mnie jest to np. uciążliwe.
-nie do końca wysyła poprawnie sms-y.
-nie wiem jak z netem, bo mam Icona i z niego korzystam.
-przesyłanie plików jak najbardziej ok.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych