Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 6s cortland wymiana gwarancja


Najlepsza odpowiedź Giallorosso , 04 grudnia 2016 - 17:33

Nie. Miliard razy było mówione, że odnowiony egzemplarz jest nie do odróżnienia od fabrycznie nowego wyjętego z pudełka. Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#26 macsupport

macsupport

  • 8 620 postów
  • SkądKraków

Napisano 08 grudnia 2016 - 16:59

Jeśli stary miał zdjętego simlocka to nowy też ma zdjętego, bo to jest przepisywane na nowy telefon. Jeśli jest inaczej to jakiś błąd.

Jeśli stary telefon jest z polskiej dystrybucji to na nowy telefon jest 12 miesięcy gwarancji na podstawie dokumentu potwierdzenia wymiany, nawet jeśli na stronie i w systemie wyświetla się co innego. Takie jest polskie prawo i warunki gwarancji Apple dla naszego kraju.


Użytkownik macsupport edytował ten post 08 grudnia 2016 - 16:59

  • MasterM lubi to

Jedyny serwis sprzętu Apple w Małopolsce polecany przez MyApple.pl

ul. Kadecka 10, 30-078 Kraków

kom: 889 566 455 ; tel: 12 421 65 91


#27 Łukasz Banach

Łukasz Banach
  • 232 postów

Napisano 08 grudnia 2016 - 17:03

Ale mnie potem wskoczyła stara gwarancja po godzinie, dwóch i dopiero zadzwonilem do Apple i zaktualizowali po konsultacji telefonicznej.


 MacBook Pro (2019) | Intel Core i5 8 generacji Quad-Core TurboBoost do 3.9GHZ | 8GB 2133MHZ | Iris Pro 645 1536MB |  iPhone XS Max 64GB Gold | Apple Watch Series 5 44mm Silver | AirPods Pro


#28 assaabloy

assaabloy
  • 128 postów

Napisano 08 grudnia 2016 - 17:04

macsupport cenie cie za wiedze ale sie sprzeciwie , stary mial zdjetego locka po wymianie gwarancyjnej przyszedl nowy z tym samym lockiem , co  miał oryginał , obdzwanialem apple kilka nascie razy , dzwonilem do operatora do usa , i wszyscy potwierdzili , niema takiej mozliwosci zeby nowy przyszedl bez !!

jest z automatu robiony tak jak oryginał i koniec kropka i to zaden błąd , ich poprostu to nei interesuje ze tel na kontrakcie ktos tam sobie odblokowal !  nowy , refurb , czy kto jak to sobie nazwie , wraca z rodzimym simlockiem , w apple rozmawialem z roznymi osobami , w sumie mieli mnie juz chyba dosc , tak sao t-mobile US kazdy potwierdzil, potem szukalem tematu na grupach dyskusyjnych zagranicznych ! i rowniez doszukalem sie oczywistych informacji tel ktory jest na kontrakcie zawsze wraca z lockiem 

 

nie ja pierwszy i nie ostatni , takich zdziwionych ludzi jest setki 

nie mysl ze tak latwo komus dalem zaplacic 400 zl ! zanim odpuscilem to bylo sporo minut rozmow , i tym podobnych spraw ! niestety mimo wielkich checi z strony apple i t-mobile usa ! nic z tego nie wyszlo 


Użytkownik assaabloy edytował ten post 08 grudnia 2016 - 17:10


#29 Łukasz Banach

Łukasz Banach
  • 232 postów

Napisano 08 grudnia 2016 - 17:15

Nawet gdyby jakimś cudem mi wskoczył lock to i tak zadzwonię do Play i ściągną od ręki bo już jak kupowałem telefon tak zrobiłem, co innego jak ktoś ma telefon z zagranicy.


 MacBook Pro (2019) | Intel Core i5 8 generacji Quad-Core TurboBoost do 3.9GHZ | 8GB 2133MHZ | Iris Pro 645 1536MB |  iPhone XS Max 64GB Gold | Apple Watch Series 5 44mm Silver | AirPods Pro


#30 assaabloy

assaabloy
  • 128 postów

Napisano 08 grudnia 2016 - 17:16

dokladnie , to jest wlasnei plus ! tel z polski i z nie polski od operatorow  , potem same problemy 



#31 Łukasz Banach

Łukasz Banach
  • 232 postów

Napisano 08 grudnia 2016 - 17:17

Ale w końcu po dwóch wymianach dostałem wyczekiwany sprzęt, która jak narazie działa bez problemu, gwarancja zaktualizowana i czego chcieć więcej :D


 MacBook Pro (2019) | Intel Core i5 8 generacji Quad-Core TurboBoost do 3.9GHZ | 8GB 2133MHZ | Iris Pro 645 1536MB |  iPhone XS Max 64GB Gold | Apple Watch Series 5 44mm Silver | AirPods Pro


#32 MickeyM

MickeyM
  • 35 postów
  • SkądNisko

Napisano 08 grudnia 2016 - 21:10

no to fakt ! moj refurb wyglada jak swiezo z fabryki , nawet pod lupą srubki ogladalem zadnej skazy 

takze traktuje go jako nowy prosto z tasmy produkcyjnej

Po wymianie baterii w serwisie też przed chwilą oglądałem śrubki i nie widzę żadnych śladów otwierania telefonu.
 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych