Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Ipod 143 GB


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 18 lutego 2006 - 16:45

Witkacy. Nie ukrywam,że coraz gorzej dzieje się z moim IPodem. Coraz częściej mi się wiesza, IT go nie wykrywa, o formatowanie go IPODupdater prosi mnie co kilka dni, a teraz jeszcze numer: W zakładce About Ipod pokazuje że mam do wykorzystania 143 GB. Jak ktoś nie wierzy, mogę wysłać na maila.
Narazie jeszcze nic nie zdziałałem, Ipod liczy zwiech za zwiechą, poczekam aż się uspokoi (wyczerpie) i zacznę działać. Wysyłam posta jako ciekawostkę, choć oczywiście jeśli ktoś miał już taki problem to prosiłbym o radę.

[ Dodano: 2006-02-18, 17:23 ]
Ok,już po formacie, wracam do 20 GB. Jednak IT nadal nie wykrywa Ipoda, natomiast Nano bez problemu. Na pasku zadań (Winda) pokazuje sięmkomunikat z ostrzeżeniem: "System Windows nie mógł zapisać wszystkich danych dla pliku G:\Ipod_Control. Dane zostały utracone.Powodem tego błędu mogła być awaria sprzętowa komputera lub połaczenia sieciowego. Spróbuj zapisać plik w innym miejscu."

Ciekawe, jaka awaria? Nano działa OK, Ipod duży nie. Będę stponiowo dochodził do prawdy.

#2 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 18 lutego 2006 - 21:16

Ipod duży nie


moze Ci upał i dysk sie uszkodził?

#3 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 22 lutego 2006 - 16:20

Pomogła kombinacja FORMAT-->RESTORE. Dopiero po przywróceniu softu 1.2 (miałem 1.2.1) iTunes zaczął wykrywać Ipoda. Wcześniej pojawiał się komunikat :"Could not find file G:\Ipod_Control\iTunes\iTunesDB" Teraz wszystko działa OK, co dowodzi,że nie należy wpadać w panikę, nawet jeśli Ipod naprawdę odchodzi od zmysłów.A naprawdę nie wyglądało to najlepiej, Ipod zachowywał się jak skrajnie chory w przedśmiertelnych drgawkach..

#4 frycv

frycv
  • 49 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 24 lutego 2006 - 01:32

Mojemu kumplowi zaczol identycznie swirowac Ipod. Po wielu prubach okazalo sie ze dzije sie tak jesli sie wypina urzadzenie od kompa zanim sie je odmątuje. Moze to prowadzic do zniszczenia ipoda... takwiec polecem zawsze dawac w glupiej windzie :twisted: "bezpiczne usuwanie sprzetu" tylko pare sekund wiecej czasu to zajmuje a Ipod sie nie zniszczy :mrgreen:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych