Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Polski słownik dla Office (plik)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#26 grzybekm

grzybekm
  • 15 postów

Napisano 20 października 2008 - 14:32

Nie ma jeszcze słownika PL do wersji 2008.


Polski słownik do Office 2008 już jest.

"Pakiet będzie dostępny za darmo z wszystkimi nowo zakupionymi pakietami Office 2008 (każda wersja). Dla użytkowników, którzy kupili swoje pakiety wcześniej, przed premierą słownika, będzie przygotowana specjalna cena w wysokości 49 PLN potrzebny będzie tylko dowód zakupu w Polsce od autoryzowanego resellera (faktura, paragon). Wszyscy pozostali, czyli ci, którzy kupili Office np. zagranicą, zapłacą 149 PLN. Słownik będzie dostępny w sprzedaży już za kilka dni."

Po szczegóły zapraszam na [url=http://www.mojejabluszko.pl/]Moje Jabłuszko - magazyn polskich uĹźytkownikĂłw Apple[/url]

Pozdrowienia
Michał

#27 Gramaton

Gramaton
  • 98 postów
  • SkądPiekary Śląskie

Napisano 31 października 2008 - 13:07

Jeśli ktoś będzie dysponował już polskim słownikiem do MS Office 2008 to będę wdzięczny za podesłanie na maila: adam.wodarczyk@gmail.com

Pozdrawiam

#28 klimos

klimos
  • 22 postów

Napisano 31 października 2008 - 14:09

Wszyscy pozostali, czyli ci, którzy kupili Office np. zagranicą, zapłacą 149 PLN. Słownik będzie dostępny w sprzedaży już za kilka dni."


No to ładne kwiatki...
Office'a nabyłem za niecałe 200 koron duńskich (~100 zł), a słownik będzie mnie kosztował 1,5 raza tyle :(

#29 KubaCh

KubaCh
  • 102 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 31 października 2008 - 22:51

Mam słownik do Office 2008 - kupiłem 2 godziny temu w iSpocie w Arkadii. Kosztował 49PLN (a nie 149), zainstalował się i działa. Póki co mam jeden problem - nie działa dodawanie nowych słówek do słownika - ale być może to kwestia ustawień gdzieś w module sprawdzania pisowni. Poza tym działa zupełnie poprawnie i w końcu mogę w pracy używać MS Office bez posiłkowania się Pages lub OO. Szkoda tylko, że pojawił się tak późno. ------ Już naprawiłem możliwość dodawania nowych słówek - wygląda na to, że przy instalacji odłączany jest słownik "custom" i trzeba go ponownie podłączyć (w Preferances -> Spelling and Grammar)

#30 v.t.x

v.t.x
  • 2 postów

Napisano 31 października 2008 - 22:51

Słownik już jest. Dzisiaj go nabyłem w iSpocie. Kosztuje 50 PLN.

#31 grzybekm

grzybekm
  • 15 postów

Napisano 08 listopada 2008 - 16:46

Dzisiaj nabyłem słownik w Manoli Park - ISpot ale cena była 159 zł. Cena 49 zł. dotyczy zakupu razem z Office 2008 :) Pozdrowienia Michał

#32 mazzurek

mazzurek
  • 169 postów
  • SkądWrocław

Napisano 08 listopada 2008 - 21:15

Bardzo dziwne, kupiłem słownik 6.11 (czw) za 49 zł - iSpot Galeria Mokotów. Z tego co wiem to przy zakupie Office mieli go dodawać za darmo.

#33 Qper

Qper
  • 194 postów

Napisano 20 listopada 2008 - 18:16

A czy działa wam to sprawdzanie pisowni? Mnie działa tylko PowerPiont a w Word i Excel już nie macie jakieś pomysły?

#34 Krvavy

Krvavy
  • 4 postów

Napisano 24 marca 2009 - 14:09

Chciałem tylko dodać, że zgodnie z info z ispota z Galerii Bałyckiej, cena słownika to obecnie 159 zł i nie można już go sobie kupić taniej w celu upgrade'a posiadanej wersji office 2008. Trochę kicha.

#35 huski

huski
  • 1 063 postów
  • SkądEU

Napisano 24 marca 2009 - 17:46

Kto ma mieć to ma ;)

---- Dodano 24-03-2009 o godzinie 16:47 ----

A czy działa wam to sprawdzanie pisowni?

Mnie działa tylko PowerPiont a w Word i Excel już nie

macie jakieś pomysły?


Zobacz czy nie masz coś namieszne z "custom dictionary", u mnie normalnie śmiga ale kiedyś stwarzało mi to problemy

#36 marta s

marta s
  • 11 postów

Napisano 01 kwietnia 2009 - 17:59

a ja chyba dałam się zrobić w trąbę, bo kupiłam w cortlandzie za 150zł - nie przeczytałam wcześniej waszych wypowiedzi, że jest za 50zł... Mam natomiast mały problem, po zainstalowaniu i wybraniu w preferencjach, że to język polski i tak polski słownik działa. Macie może jakieś sugestie co mogłam zrobić źle?

#37 inflator

inflator
  • 28 postów
  • SkądGliwice

Napisano 02 kwietnia 2009 - 19:16

Właśnie sobie dzisiaj zainstalowałem 2008, który kiedyś kupiłem w US. Byłem pewny, że słownik jest dostępny gdzieś za free, a tu mnie rozczarowaliście :(. .......ale żeby 159 zł, przegięcie.

#38 tgr2007

tgr2007
  • 199 postów
  • SkądPolska

Napisano 06 maja 2009 - 21:29

Czy ten polski słownik do Office 2008 to OEM, czy też można go odinstalować i potem odsprzedać komuś? Tam jest jakaś aktywacja online, czy też wszystko chodzi na numer seryjny?

#39 huski

huski
  • 1 063 postów
  • SkądEU

Napisano 07 maja 2009 - 11:12

Czy ten polski słownik do Office 2008 to OEM, czy też można go odinstalować i potem odsprzedać komuś? Tam jest jakaś aktywacja online, czy też wszystko chodzi na numer seryjny?

A pytasz o to czy to jest zgodne z prawem czy można w sensie technicznym? Odpowiedź na pierwsze pytanie: chyba nie, na logikę, ale bladego pojęcia nie mam co tam jest napisane w licencji. Odpowiedź na drugie: bez problemu.

#40 Torin

Torin
  • 24 postów

Napisano 08 maja 2009 - 06:41

a ja chyba dałam się zrobić w trąbę, bo kupiłam w cortlandzie za 150zł - nie przeczytałam wcześniej waszych wypowiedzi, że jest za 50zł...
Mam natomiast mały problem, po zainstalowaniu i wybraniu w preferencjach, że to język polski i tak polski słownik działa. Macie może jakieś sugestie co mogłam zrobić źle?


Chyba nie dziala? :-)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych