A trzeba teraz instalowac BSD Subsystem??
---- Dodano 02-02-2008 o godzinie 22:55 ----
Aha .. i jeszcze jedno ... jaj mamy już 1.1.1 to co teraz robimy zeby przyjść na 1.1.2?? Dzisiaj mam kolejnego iPhona do przerobienia i nie wiem co dalej. utknąłem na 1.1.1 i teraz z tym nowym instalerem nie wiem jak przeskoczyc na 1.1.2. Z góry wielkie dzięki za szybką pomoc bo wszystko jest rozwlone na stole i nie wiem co dalje.
---- Dodano 03-02-2008 o godzinie 00:08 ----
Próbowałem ręcznie zainstalować z instalera i dalej to samo

Sam juz nie wiem co robic ... moze ręczny OktoPrep pomoze??
---- Dodano 03-02-2008 o godzinie 01:30 ----
Oki .. olejne info ... ręczny tez nie działa. Jakieś 2 tyg temu wrobiłem wszytko tak samo na ręcznym i zadziałało. Kiedyś indziej niewpisywałem komend tylko użyłem BossTool'a i tez poszło.
A teraz ręczny nie dziala .. BossTool'a nie mam w instalatorze ... i co teraz z nami będzie??