wiem, że temat był już wałkowany ale nie mogę się nigdzie doczytać rozwiązania problemu jaki u mnie występuje. Wykonywałem już całą operację chyba z 15 razy według instrukcji Simka, według instrukcji ze strony [url]http://www.hackthatphone.com/[/url] poprzednio [url]http://www.hacktheiphone.com/[/url] na macu, na windowsie, na iTunes w wersji 7.5 oraz na poprzedniej 7.4.2. Słowem we wszystkich możliwych konfiguracjach i zawsze zatrzymywałem się w momencie kiedy jailbreak mówił mi, że trzeba było przed updatem zainstalować OKTOPREP. Tylko proszę nie wmawiajcie mi, że nie zainstalowałem OKTO czy też, że zrobiłem RESTORE a nie UPDATE. Wszystko było na 100% OK - nawet kilka razy OKTO instalowałem ręcznie według instrukcji InerpolGirl.
Na tą chwilę - zmęczony tym wszystkim i totalnie zrezygnowany siedzę na 1.1.1
Chciałbym, żeby wypowiedziały się osoby które miały ten sam problem i znalazły jego rozwiązanie - mam nadzieję, że takie są
PS: od razu wspomnę o następnym problemie jaki wystąpił u mnie i u wielu innych osób. [url]http://jailbreakme.com[/url] raz działa a xxx razy nie działa - czy ktoś znalazł jakiś złoty sposób żeby to zadziałało tylko proszę nie piszcie o CARNAVAL - on też nie zawsze działa
Czy ktoś mi może wytłumaczyć o co w tym wszystkim c'mon












