Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Urban Terror 4.1


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
102 odpowiedzi w tym temacie

#101 MBorowiec

MBorowiec
  • 255 postów
  • SkądSiemianowice Śląskie

Napisano 22 listopada 2008 - 19:19

A ja dpiero teraz odkryłem potęgę UT :D Wcześniej naparzałem w Open Arena, ale to co mnie spotkało przy UT przechodzi moje oczekiwania, wreszcie dobra, naprawdę dobra gra :D w gorze pod dr_NO się ukrywam : )

#102 dick.advocaat

dick.advocaat
  • 93 postów
  • SkądCzęstochowa

Napisano 22 grudnia 2008 - 19:11

A ja niestety od jakiegoś czasu w ogóle nie mogę grać. straszne lagi.. Czasem do tego stopnia, że nie mogę się w ogóle ruszyć. Daje np. w lewo a on mi tylko tak drży w miejscu jakby próbował się przebić przez niewidzialną ścianę. Taki loss and choke.. Mam neo ale to raczej nie jest jej problem bo awarie trwają tu zazwyczaj nie dłużej niż parę dni. Tymczasem męcze się już w ten sposób ponad miesiąc. Może ktoś miał podobny problem. Może ktoś coś pokojarzy. Anyway: Wesołych Świąt!! :)

#103 Juno

Juno
  • 261 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 grudnia 2008 - 21:23

U mnie chodzi ok i nie tylko umnie. Od pewnego czasu mam problem z... Neo! Są godziny kiedy większość serwerów jest 150+ ping. Czasem mam lagi. Jak robię tracing servera to pokazuje, ze u niemców wszystko siada. U mnie wszystko wraca do normy po 22.00 Napisz w jakich okolicznościach tak masz (serwery z jakich krajów itd). Może ci komp szwankuje.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych