Skocz do zawarto艣ci

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj si臋 aby uzyska膰 pe艂ny dost臋p do forum.

Zdj臋cie
- - - - -

Jaki tuning iToucha jest najlepszy?


  • Zaloguj si臋, aby doda膰 odpowied藕
85 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Jaki tuning iToucha jest najlepszy? (0 u偶ytkownik贸w odda艂o g艂os)

  1. typu "iClear" (18 g艂os贸w [29.51%] - Zobacz)

    Procent z g艂os贸w: 29.51%

  2. materia艂owe (skarpeta itp.) (26 g艂os贸w [42.62%] - Zobacz)

    Procent z g艂os贸w: 42.62%

  3. inne (17 g艂os贸w [27.87%] - Zobacz)

    Procent z g艂os贸w: 27.87%

G艂osuj Go艣cie nie mog膮 oddawa膰 g艂os贸w

#26 bushman.editing

bushman.editing
  • 4聽115 post贸w
  • P艂e膰:

Napisano 03 stycznia 2008 - 15:52

Dzięki MAC_USER :) Nawet całkiem fajne:) Troszkę "grubawe",ale jeśli skutecznie pomoże nie zniszczyć do końca tylniej strony mojego iToucha, to kupię sobie koniecznie:D

Gdzie kupiłeś, jeśli można spytać?;]

#27 mac_user

mac_user
  • 116 post贸w
  • Sk膮dWarszawa

Napisano 03 stycznia 2008 - 16:12

Bardzo ładnie, naprawde. Szkoda że taka grubawa:(


to tylko 3 mm więcej niż ma sam Touch - właśnie zmierzyłem - z iClear mój Touch ma niecałe 11 mm

#28 bushman.editing

bushman.editing
  • 4聽115 post贸w
  • P艂e膰:

Napisano 03 stycznia 2008 - 16:16

Hmmm :) Jeśli to tylko 3 mm to chyba się skuszę;D Można to kupić w iSpocie? :D

#29 Kvczor

Kvczor
  • 1聽468 post贸w

Napisano 03 stycznia 2008 - 16:18

Kup sobie etui. Ja kupi艂em Belkina i jestem bardzo zadowolony. Tylko troch臋 pasek przeszkadza na wtyczk臋 od s艂uchawek i kabla USB. Ale wygl膮da w tym stroju super :D

#30 mac_user

mac_user
  • 116 post贸w
  • Sk膮dWarszawa

Napisano 03 stycznia 2008 - 16:19

Dzięki MAC_USER :) Nawet całkiem fajne:) Troszkę "grubawe",ale jeśli skutecznie pomoże nie zniszczyć do końca tylniej strony mojego iToucha, to kupię sobie koniecznie:D

Gdzie kupiłeś, jeśli można spytać?;]


Tak jak pisałem w pierwszym swoim poście - ściągnąłem go ze Stanów - http://www.griffinte...roducts/iclear/

Cała operacja trwała 4 dni od momentu zapłaty - UPS przywiózł mi paczkę na biurko. Dolar był i jest teraz tani więc opłaca się - całość z transportem kosztowała mnie niewiele ponad 100 zł.

ktoś tutaj na forum pisał kiedyś że pojawiły się te obudowy w iSpot w Gdańsku, ja sam pytałem w W-wie w Złotych Tarasach w połowie listopada to miały się pojawić - ale chyba nie pojawiły się do dzisiaj...


Kliknijcie w Autorytet jeżeli przydałem się ;-)

#31 bushman.editing

bushman.editing
  • 4聽115 post贸w
  • P艂e膰:

Napisano 03 stycznia 2008 - 16:21

No właśnie... ;D Ciężko trzymać go w kieszeni, ale teraz jest zima i boję się, żeby nie zmarzł;D Wykorzystuje go w warunkach prawie EXTREMALNYCH ;D -8 stopni :D:D:D

#32 jankor

jankor
  • 1聽550 post贸w
  • Sk膮dWroc艂aw

Napisano 03 stycznia 2008 - 16:34

Nie lepszy jakis miekki futeral (z materialu)? iPod jest dobrze chroniony (chyba, ze ktos nim czesto rzuca, ale na to i iClear nie pomoze), nie jest tez zmieniony wizualnie.

#33 mac_user

mac_user
  • 116 post贸w
  • Sk膮dWarszawa

Napisano 03 stycznia 2008 - 16:45

Nie lepszy jakis miekki futeral (z materialu)?
iPod jest dobrze chroniony (chyba, ze ktos nim czesto rzuca, ale na to i iClear nie pomoze), nie jest tez zmieniony wizualnie.


Ale w plastiku wygląda wciąż kosmicznie :)

Tył Toucha rysuje się niemiłosiernie bez jakiegokolwiek etui - a i upadł mi parę razy na chodnik i żyje i nie jest porysowany dzięki iClear :D

#34 bushman.editing

bushman.editing
  • 4聽115 post贸w
  • P艂e膰:

Napisano 03 stycznia 2008 - 16:51

Sa swoim nie rzucam :D, ale i tak mam nieźle zjechany tył...;/

---- Dodano 03-01-2008 o godzinie 18:55 ----
:) ZAPRASZAM DO ANKIETY :)

wybierzmy najlepsze etui :)

---- Dodano 03-01-2008 o godzinie 19:09 ----
Czy ten "iClear" można jakoś przypiąć do paska?:)

#35 mac_user

mac_user
  • 116 post贸w
  • Sk膮dWarszawa

Napisano 03 stycznia 2008 - 17:42

---- Dodano 03-01-2008 o godzinie 19:09 ----
Czy ten "iClear" można jakoś przypiąć do paska?:)


nie da rady - za to świetnie leży w tylnej kieszeni teraz nie boję się że złamię iPoda :D

#36 Riccardo

Riccardo
  • 122 post贸w
  • Sk膮dWarszawa

Napisano 03 stycznia 2008 - 17:50

Ja zakupilem w iSpocie taki silikonowy, czarny, zdaje sie belkina. W zestawie jest folia na ekran. Spoko, nie rysuje sie i nie wyglada kosmicznie :) Zobaczymy jak dlugo wytrzyma.

#37 bushman.editing

bushman.editing
  • 4聽115 post贸w
  • P艂e膰:

Napisano 03 stycznia 2008 - 17:56

O ekran się nie boję:D Chodzi mi o to, że lubię siedzieć np w komunikacji miejskiej i słuchać muzyki :) Teraz chodzę w kurtce, więc idzie włożyć do kieszeni, ale myślę o lecie:) Wtedy to tylko iTouch, dobre słuchawki, rower i można sobie pojeździć miło po okolicznych lasach;) Wtedy trzymanie w tylniej kieszeni niestety odpada:(

#38 mac_user

mac_user
  • 116 post贸w
  • Sk膮dWarszawa

Napisano 03 stycznia 2008 - 18:10

O ekran si臋 nie boj臋:D Chodzi mi o to, 偶e lubi臋 siedzie膰 np w komunikacji miejskiej i s艂ucha膰 muzyki :) Teraz chodz臋 w kurtce, wi臋c idzie w艂o偶y膰 do kieszeni, ale my艣l臋 o lecie:) Wtedy to tylko iTouch, dobre s艂uchawki, rower i mo偶na sobie poje藕dzi膰 mi艂o po okolicznych lasach;)

Wtedy trzymanie w tylniej kieszeni niestety odpada:(


na rower najlepsze co艣 na rami臋, np. to:

http://www.griffinte...ucts/streamline

#39 bushman.editing

bushman.editing
  • 4聽115 post贸w
  • P艂e膰:

Napisano 03 stycznia 2008 - 18:19

Racja, ale nie chce znowu obkupywać się w 10 akcesoriów :D Owszem, przydatna rzecz, ale nawet w moim MP3 za 300 zł miałem komplet na rower, na rękę... :P Szkoda, że Apple o tym nie pomyślało,ale przecież oni nigdy nie dodawali zbyt wielu akcesoriów, więc nie mam im to za złe;) Do wakacji daleko, a obecnie chyba zdecyduje się na iClear'a... :) Poczekam jeszcze na wyniki sondy i wasze opinie... :)

#40 narco

narco
  • 131 post贸w

Napisano 03 stycznia 2008 - 18:24

Ja zakupilem w iSpocie taki silikonowy, czarny, zdaje sie belkina. W zestawie jest folia na ekran. Spoko, nie rysuje sie i nie wyglada kosmicznie :) Zobaczymy jak dlugo wytrzyma.


a ile zap艂aci艂e艣? i czy by艂y przezroczyste?

#41 bushman.editing

bushman.editing
  • 4聽115 post贸w
  • P艂e膰:

Napisano 03 stycznia 2008 - 18:31

Gdy ja byłem ostatnio w iSpocie w Poznaniu (centrum Stary Browar), to powiedzieli, że będą mieć jakieś ciekawe slikony dopiero 7.1.2008...:P Dam znać czy są jakieś ciekawe, bo jutro idę na "zwiady" :)

#42 racuchy

racuchy
  • 673 post贸w

Napisano 03 stycznia 2008 - 18:32

NIe uzywam zadnego pokrowca. Ale iPod dostal jedna kieszen spodni tylko dla siebie ;P Jak ktos sie obawia o rysy z tylu to czesto polecana sprawa sa specjalne folie, na allegro tego masa, podobno skuteczne.

#43 bushman.editing

bushman.editing
  • 4聽115 post贸w
  • P艂e膰:

Napisano 03 stycznia 2008 - 18:38

Są folie... Widziałem... ;P Tylko nie chce by to wyglądało jakoś "badziewiarsko", bo nie mam pojęcia jaki efekt jest w realu... :) Jak już dałem troche na iTucha, to chce by się dobrze prezentował;) Przecież iPody to KLASA, WDZIĘK i STYL SAM W SOBIE :)

#44 racuchy

racuchy
  • 673 post贸w

Napisano 03 stycznia 2008 - 18:54

Przecież iPody to KLASA, WDZIĘK i STYL SAM W SOBIE

Dlatego nie noszę pokrowca ^^

Co do folii to zaręczają, że nie widoczna. Ale, może lepiej niech ktoś kto miał dośw. się wypowie

#45 filipo

filipo
  • 56 post贸w
  • Sk膮dWarszawa

Napisano 03 stycznia 2008 - 18:55

Witam witam Ja Zanabyłem Belkina w skórze - pachnie i wyglada jak prawdziwa, wiec nie mam watpliwosci - tylko ze nie mieli czarnej a tylko brazową. W iSpocie w Galerii Mokotów obejrzałem chyba 10 modeli belkina i uznalem ten za najlepszy. Nie narzekam - bardzo wygodnie sie trzyma, byla folia na wyswietlacz. Noi jest bezpieczny - chodnik i upadek ze skały ni grożą :)

http://picasaweb.goo...309305250422930

#46 bushman.editing

bushman.editing
  • 4聽115 post贸w
  • P艂e膰:

Napisano 03 stycznia 2008 - 19:05

Muszę przyznać, że bardzo ładne:) Czy ma może zapięcie do paska?:) Zależy mi troche na tym:)

#47 filipo

filipo
  • 56 post贸w
  • Sk膮dWarszawa

Napisano 03 stycznia 2008 - 19:27

niestety albo stety - nie ma. Natomiast jakość wykonania rekompensuje drobne braki. jak to macam ze wszystkich stron to mam pewność, że przetrwa co najmniej tyle ile moj touch. cena 120 PLN (jesli mnie pamiec nie myli). Choć gdyby był ten clear case to bym poważnie rozważył co wybrać.

co do paskowanych - belkin ma. Ale to sa takie jak do komorek, czyli na pasku masz a jak chcesz ipoda obsłużyć, to musisz wyciagnąć z etui a potem spowrotem schować je na pasku. wiec to bez sensu moim zdaniem. a kupuj szybko jakąś osłonkę, mi po 2 dniach z tyłu zrobiła się ryska na całej długości, a pieściłem go bardziej niż prywatną dziewczynę :D

Dla poszukiwaczy pięknych tapetek - tak poza tematem etui - polecam https://www.gelaskin.../wallpapers.php są mistrzami w tym! oczywiście za free

#48 bushman.editing

bushman.editing
  • 4聽115 post贸w
  • P艂e膰:

Napisano 03 stycznia 2008 - 19:36

CHŁOPIE! WIESZ CO MAM Z TYŁU? PAJĘCZYNKA NA CAŁEJ WIELKOŚCI:( :( :( A używam od tygodnia :( Z przodu oczywiście nic nie ma, ale tył wygląda tragicznie :( Uważam na niego, jak na moją dziewczynę (świetne porównanie:)), ale to nic nie daje:( Wygląda jak bym nim rzucał o ścianę:P

#49 jankor

jankor
  • 1聽550 post贸w
  • Sk膮dWroc艂aw

Napisano 03 stycznia 2008 - 19:37

Probowalem przykleic na tyl iPoda folie do ekranu palmtopa (nie porzadna w stylu Brando tylko taka klejaca, z vobisu :P ) i niestety, wyglada fatalnie, nawet jak na probe. Moze byloby troche lepiej po spilowaniu rogow, zeby byly plaskie i nie odstawaly tak bardzo od powierzchni, ale ten polysk to nie to ;-) ...

#50 bushman.editing

bushman.editing
  • 4聽115 post贸w
  • P艂e膰:

Napisano 03 stycznia 2008 - 19:45

Probowalem przykleic na tyl iPoda folie do ekranu palmtopa (nie porzadna w stylu Brando tylko taka klejaca, z vobisu :P ) i niestety, wyglada fatalnie, nawet jak na probe.
Moze byloby troche lepiej po spilowaniu rogow, zeby byly plaskie i nie odstawaly tak bardzo od powierzchni, ale ten polysk to nie to ;-) ...


No w艂a艣nie:( Tego si臋 obawia艂em :( To nie to samo, co bez folii... :(




U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 0

0 u偶ytkownik贸w, 0 go艣ci, 0 anonimowych