Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Sterowniki do karty jak wgrać nowe?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Piotr Kosecki

Piotr Kosecki
  • 8 postów

Napisano 31 sierpnia 2016 - 15:30

Mam maca 5k 27 cali koniec 2016 r. na bottcampie z windows 10  i problem z zainstalowaniem nowych sterowników amd, bo jak pobieramz stron to wyświetla się komunikat "Nie wykryto sprzętu amd". Czy moge jakoś pobrać nowe sterowniki?



#2 ciotka_paszczaka

ciotka_paszczaka
  • 1 052 postów

Napisano 31 sierpnia 2016 - 15:53

Mam maca 5k 27 cali koniec 2016 r. na bottcampie z windows 10  i problem z zainstalowaniem nowych sterowników amd, bo jak pobieramz stron to wyświetla się komunikat "Nie wykryto sprzętu amd". Czy moge jakoś pobrać nowe sterowniki?

 

Te są specjalnie ze strony AMD pod Bootcampa: http://support.amd.c...esktop/bootcamp

 

A tu jakies kombinacje trzeba czasem robić, sprawdź sobie: http://www.remkoweij...under-bootcamp/


Nie czytam prywatnych wiadomości.


#3 Piotr Kosecki

Piotr Kosecki
  • 8 postów

Napisano 31 sierpnia 2016 - 16:19

 

 

A tu jakies kombinacje trzeba czasem robić, sprawdź sobie: http://www.remkoweij...under-bootcamp/

To jest nieaktualne



#4 ciotka_paszczaka

ciotka_paszczaka
  • 1 052 postów

Napisano 31 sierpnia 2016 - 17:26

To jest nieaktualne

 

Możliwe, ale może znajdziesz jakieś podobne kombinacje. Skoro AMD na swojej stronie publikuje specjalne stery pod bootcampa, to pewnie jeśli chcesz zainstalować normalne, najnowsze windowsowe, bez jakichś przeróbek się nie obejdzie - inaczej, jak widzisz, nie rozpoznaje ci sprzętu.


Nie czytam prywatnych wiadomości.


#5 seb235-8731863dbe

seb235-8731863dbe
  • 8 114 postów

Napisano 01 września 2016 - 04:48

Do większości mobilnych układów sterownik dostarcza producent komputera a nie AMD, wynika to z faktu iż mobilne układy dość często w sterowniku mają specjalnie dostosowane parametry na których mają pracować oraz funkcje typu regulacja podświetlania ekranu. Nie wiem jak jest obecnie ale jakiś czas temu były ostrzeżenia odnośnie sterownika dla układów mobilnych że AMD odpowiedzialności za uszkodzenia sprzętu nie bierze i zalecają pobranie sterownika od producenta komputera.

 

Także jeżeli chcesz się bawić w najnowsze sterowniki i generalnie dążenie to optymalnej mocy układu graficznego to trochę źle trafiłeś z zakupem iMaca. 

 

Od razu napiszę iż tutaj nie ma znaczenia czy posiadamy model z Geforcem czy Radeonem, w obu przypadkach sterowniki pobrane z strony producenta GPU AMD / Nvidia działać nie będą.


  • Iro i niula lubią to

#6 niula

niula
  • 662 postów
  • SkądPoznań / Dublin

Napisano 01 września 2016 - 06:32

Do większości mobilnych układów sterownik dostarcza producent komputera a nie AMD, wynika to z faktu iż mobilne układy dość często w sterowniku mają specjalnie dostosowane parametry na których mają pracować oraz funkcje typu regulacja podświetlania ekranu. Nie wiem jak jest obecnie ale jakiś czas temu były ostrzeżenia odnośnie sterownika dla układów mobilnych że AMD odpowiedzialności za uszkodzenia sprzętu nie bierze i zalecają pobranie sterownika od producenta komputera.

 

Także jeżeli chcesz się bawić w najnowsze sterowniki i generalnie dążenie to optymalnej mocy układu graficznego to trochę źle trafiłeś z zakupem iMaca. 

 

Od razu napiszę iż tutaj nie ma znaczenia czy posiadamy model z Geforcem czy Radeonem, w obu przypadkach sterowniki pobrane z strony producenta GPU AMD / Nvidia działać nie będą.

Dokładnie tak, ostatnio też to przerabiałem - ten sam komunikat "nie wykryto sprzętu..." niestety ale musimy się z tym pogodzić że nowe stery może przyjdą z updatem Bootcampa.


 iMac Late 2015 27" 4.0GHz i7, 16GB Ram, 512 GB SSD, AMD Radeon R9 M395X 4GB

 iPhone 6 Plus 64GB  iPad AIR 32GB 3G  Time Capsule 500 GB  iPod Nano 2nd Gen





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych