Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Oberin - Darmowy MMORPG wyłącznie na Maki - MINI PORADNIK


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
167 odpowiedzi w tym temacie

#126 palik

palik
  • 48 postów

Napisano 05 grudnia 2006 - 19:54

mind: ile teraz osob gra zazwyczaj wieczorami?? oczywiscie mowie o osobach ktore sie pojawiaja codziennie lub prawie codziennie?

#127 Przemas

Przemas
  • 51 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 05 grudnia 2006 - 20:41

Ja gram prawie codziennie moj nick to: kochas(zmienilem nick bo mosialem zmienic klase).

#128 mind

mind
  • 673 postów
  • SkądWysokie Maz.

Napisano 06 grudnia 2006 - 14:35

Więc w owym czasie ja gram ( w tym miesiącu 6H co najmniej dziennie), Radek gra sporo i Przemas czyli teraz kochas. Przemas na jaką klase zmienileś? Służę chętnie pomocą dla class: druid, cleric, wizard!

#129 Przemas

Przemas
  • 51 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 06 grudnia 2006 - 17:56

Ja zmienilem klase na fighter. Moglby mi ktos podpowiedziec co mam trenowac zeby zdobywac levele?

#130 palik

palik
  • 48 postów

Napisano 06 grudnia 2006 - 18:15

tutaj sprawdz sobie( musisz trenowac skille odpowiednie dla twojej klasy:) ):
http://abashiri.org/tables/index.htm

#131 mind

mind
  • 673 postów
  • SkądWysokie Maz.

Napisano 06 grudnia 2006 - 18:32

stare tabele!!

#132 palik

palik
  • 48 postów

Napisano 07 grudnia 2006 - 20:53

a moze mi powiesz ze sie zmienily??... wszczegolnosci te o ktore ktos sie tam pytal(klasowe skille)??

#133 mind

mind
  • 673 postów
  • SkądWysokie Maz.

Napisano 08 grudnia 2006 - 17:48

są stare. Bo np. wizard w nowej wersji nie ma alchemy a tam jest tabelka. Albo czar u druida się nie nazywa summon elemental tylko summon creature. Doszedł ktoś jeszcze kto gra?

#134 Siimek

Siimek
  • 23 postów
  • Skądz Cmentarza

Napisano 14 stycznia 2007 - 17:28

ja chialbym w to pograc ale nie wiem jak nauczcie mnie ;(

#135 mind

mind
  • 673 postów
  • SkądWysokie Maz.

Napisano 14 stycznia 2007 - 19:24

Ja chętnie naucze, i dam kaski na początek (2-5Kgp) I powiem paru osob żeby ci coś zrobiły. Najlepiej zapytaj mnie się na gg jaki skille podnieść jak zaczynasz bo masz 10 pkt do wykorzystania, Do usłyszenia

#136 grzesiek

grzesiek
  • 128 postów
  • Skądlublin

Napisano 06 lutego 2007 - 13:37

i jak zalozyliscie te gildie w oberina??? jak tak to chetnie sie przylacze. jak podniesc skill w blacksmithing?? mowi mi ze musze stac near the forge co to takigo? mam rogue na 3lvlu ;p moze ktos pomuglby mi troche ja podlevelowac? \gdzie moge expic na 3 lvlu??? czy ktos moglby mi podeslac eq i troche golda na start??? czego w miescie jest tak malo ludzi??? aha i jeszcze jedno: jet jakies okienko gdzie mozna zobaczyc ile pozostalo expa do astepnego lvlu?? ktos mnie zxapytal o jakies ferrite coz to takiego ??

#137 Jeremiah

Jeremiah
  • 50 postów
  • Skądtajna baza CIA w Starych Kiejkutach

Napisano 06 lutego 2007 - 14:29

Rys i Radek często są on-line i pewnie chętnie Ci pomogą. Podaj tylko swój nickname.

#138 Toszak

Toszak
  • 899 postów
  • SkądŁódź

Napisano 06 lutego 2007 - 15:08

Dużo więcej osób by w to grało gdyby nie te Lagi :/ .... co chwile sie tnie ...

#139 Jeremiah

Jeremiah
  • 50 postów
  • Skądtajna baza CIA w Starych Kiejkutach

Napisano 07 lutego 2007 - 17:59

i jak zalozyliscie te gildie w oberina??? jak tak to chetnie sie przylacze.

Nie założyliśmy gildii. Nie udaje nam się spotkać w pięć osób i uzgodnić podstawowych spraw.

jak podniesc skill w blacksmithing?? mowi mi ze musze stac near the forge co to takigo?

aby podnieść jakikolwiek skill musisz często go używac, to samo tyczy sie Blacksmithing, czyli wykuwania różnych przedmiotów w kuźni - ta z kolei w kazdym miescie znajduje się gdzie indziej, napisz w którym mieście zacząłeś grę, wtedy powiem Ci gdzie jest kuźnia, albo po prostu pochodź trochę po okolicy, a sam trafisz po chwili na miejsce, lub spytaj kogoś

mam rogue na 3lvlu ;p moze ktos pomuglby mi troche ja podlevelowac?

połóż szczgólny nacisk na swoje klasowe umiejętności, czyli o ile mnie pamięć nie myli
Anatomy, Poisoning i Stealth

\gdzie moge expic na 3 lvlu???

zakładając, że zacząłeś grę w Lerilin [wioska nad brzegiem morza ze sporym portem] możesz nabić troche exp w porcie lub w lesie na południu, ale na początku lepiej nie zapuszczaj sie zbytnio w głąb

czy ktos moglby mi podeslac eq i troche golda na start???

podaj swój nickname albo odezwij sie do mnie na PW lub gg, zaloguję się wtedy i poratuję

czego w miescie jest tak malo ludzi???

wydaje mi się, że najwięcej ludzi gra wtedy, kiedy u nas jest wieczór lub noc

aha i jeszcze jedno: jet jakies okienko gdzie mozna zobaczyc ile pozostalo expa do astepnego lvlu??

niestety nie ma 'expometra'

ktos mnie zxapytal o jakies ferrite coz to takiego ??

Ferrite to ferryt, surowiec który wydobywa się ze skał [Mining] niezbędny do Blacksmithing

Pozdrawiam.

#140 mind

mind
  • 673 postów
  • SkądWysokie Maz.

Napisano 07 lutego 2007 - 18:48

Hmmmm.... Gold moge dać ci 5K ja zaczynałem z 1,6K które straciłem. Na różnych stronach możesz zobaczyć ile trzeba cussec do podniesenia do następnego lvl. Ja gramm tylko w piątek sobote i niedziele i dzień w nocy nie gram....Nałóż nacisk na stealath(albo jakoś tak to się pisze) i Dagger ale najlepiej podnieść skille takie jak BS i WC= najpierw lumberjacking i mining ------------- Rys Druid lvl 8 Mizia Cleric lvl 5

#141 grzesiek

grzesiek
  • 128 postów
  • Skądlublin

Napisano 09 lutego 2007 - 14:33

ok dzieki, moj nick to Eldarius. z komunikatorow to mam tylko aim moj nick EldariusG

#142 Szczotas

Szczotas
  • 2 postów

Napisano 25 maja 2007 - 13:59

Pomozcie ludki :P Sciagam, a to jest w jakims .dmg ? Lol, nie wiem jak to zainstalowac. Mozecie mi powiedziec ? Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam

#143 Makowa Panienka

Makowa Panienka
  • 194 postów

Napisano 25 maja 2007 - 15:03

Pomozcie ludki :P Sciagam, a to jest w jakims .dmg ? Lol, nie wiem jak to zainstalowac. Mozecie mi powiedziec ?

Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam



Tania prowokacja ;)

#144 Szczotas

Szczotas
  • 2 postów

Napisano 25 maja 2007 - 15:28

Tania prowokacja ;)


Czemu prowokacja ? :/ Jak nie chcesz pomoc to wogole nie pisz. Bo po co ?

#145 falerowski

falerowski
  • 46 postów
  • SkądPlanet Google

Napisano 07 czerwca 2007 - 09:59

Moja postać to Baranek - fighter; ale ostatnio nie mam czasu grać

#146 mind

mind
  • 673 postów
  • SkądWysokie Maz.

Napisano 25 czerwca 2007 - 15:35

Nikt nie gra wiecej?

#147 jrybin

jrybin
  • 8 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 04 lipca 2007 - 20:38

Zarejestrowałem się, może będę grał. Nick Rybin. Jak mi się nie spodoba to wracam do WoW'a...;)

edit: działa dziwnie, w ciągu 30 minut 5 razy prawie zginąłem, nauczyłem się łapać ryby i jedną złapałem...;) Obecnie mam milion pytań. Jak się czaruje będzie tym pierwszym...;)

---- Dodano 05-07-2007 o godzinie 04:41 ----
Aaa... No nic, 5 godzin gry... Prawie cała noc. I co mi z tego? Ano to, że potrzebuję wsparcia... Mianowicie dałem ciała niesamowicie i dałem się zabić. Czy ktoś będzie grał jutro po 24? Będę paru pierdół potrzebował...

#148 Jeremiah

Jeremiah
  • 50 postów
  • Skądtajna baza CIA w Starych Kiejkutach

Napisano 05 lipca 2007 - 12:16

Jak nie usnę do północy to oczywiście spróbuję Ci jakoś pomóc.

#149 jrybin

jrybin
  • 8 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 05 lipca 2007 - 12:21

Napiszę czego będę potrzebował...;) 1. volcanic ashes x10 2. electric eel x 10 3. wędka x2 4. lesser healing potion x3 5. coś do bica +10 albo 100 złota I jeszcze coś do jedzenia, albo coś surowego to ugotuję. Zgłodniałem podczas próby odzyskania swojego sprzętu, a i tak się nie udało. Ktoś mnie zlootował...;( p.s. około 24 będę stał pod bankiem...;)

#150 Jeremiah

Jeremiah
  • 50 postów
  • Skądtajna baza CIA w Starych Kiejkutach

Napisano 05 lipca 2007 - 13:20

Mam rzeczy, o które prosiłeś. Widzimy się ok 12.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych