Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Strony niebezpieczne dla komputera


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#26 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 29 grudnia 2007 - 00:58

To ja proponuję zrobić wpis wszystkich miejsc w Warszawie gdize można dostać wpie*dol. ;)


wrzucić całą mape i pokolorować na czerwono ;) bo wszedzie można ;) nie tylko w warszawie, w polsce tak samo. nawet w watykanie można się dostać, jak źle trafisz ;)

#27 racuchy

racuchy
  • 673 postów

Napisano 29 grudnia 2007 - 01:21

[...] nawet w watykanie można się dostać, jak źle trafisz ;)


Otóż to.
Czyli seb235, generalnie pomysł super ;P, ale jak sie nie spodobasz to i na google.com może być niebezpiecznie. ;)

#28 _igi

_igi
  • 3 154 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 29 grudnia 2007 - 02:55

To ja proponuję zrobić wpis wszystkich miejsc w Warszawie gdize można dostać wpie*dol. ;)


dobra ;P na poczatek mozna dodac moje osiedle, szare na ursynowie, caly rakowiec, okolice raclawickiej miedzy woloska a niepodleglosci, mnozyc mozna ;P

---- Dodano 29-12-2007 o godzinie 02:56 ----

Otóż to.
Czyli seb235, generalnie pomysł super ;P, ale jak sie nie spodobasz to i na google.com może być niebezpiecznie. ;)


jak sie szuka zuych rzeczy tam, to nawet nie trzeba sie nikomu narazac ;P

#29 Grooby

Grooby
  • 913 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 grudnia 2007 - 15:43

A są takie dla OS X?


Jeszcze niedawno byly (patrz dziura w safari)

G.

#30 kamillys

kamillys
  • 854 postów
  • Skądokolice W-wy

Napisano 29 grudnia 2007 - 20:03

Praktycznie nie ma czegoś takiego, zawsze można inną przeglądarką otworzyć i nic się nie stanie. Zresztą i tak prawie wszystkie "niebezpieczne strony dla komputera" to XXX stworzone dla IE.

#31 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 01 stycznia 2008 - 01:51

Od momentu gdy przesiadłem się z IE na Safari, to mojemu PC'owi nic nie jest... xD "Zero: wirusów!!! :)

#32 dj.cicho

dj.cicho
  • 574 postów

Napisano 01 stycznia 2008 - 03:10

Czy to znaczy, ze Safari na win jest duuuuzo bardziej bezpieczne niz IE? Czy win to win i jeden wal z czego przegladasz?

#33 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 01 stycznia 2008 - 15:00

Ja tam uważam, że Safari jest rewelacyjne! :) Oczywiście są też minusy, choć nie wiem czy u każdego one występują... Nie mogę wysyłać przelewów z konta w banku BPH, bo brak jakiegoś dodatku na Safari (do tego używam jeszcze IE, bo nie wiem co zrobić),i niekiedy jest kłopot z dużą ilością zdjęć na jednej stronie... :P Poza tymi minusami ... SAFARI WYMIATA :) Polecam każdemu! :) Nawet na PC:)

#34 _krzysiek

_krzysiek
  • 1 971 postów
  • SkądŁódź

Napisano 01 stycznia 2008 - 15:04

oczywiscie, do stron bankowych nalezy uzywac bezpiecznego IE, a nie zadnego open-source'owego shita :D powazne, to wina BPH ze wymyslaja jakies dziwne rzeczy... Inteligo a potem mBank, to sa dla mnei dwa normalne banki, przynajmniej innych nie znam tak dobrze.

#35 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 01 stycznia 2008 - 18:22

Nigdy nie narzekałem na BPH :P No to jestem zmuszony używać jednak również IE :( Szkoda...

#36 JędrekMac

JędrekMac
  • 1 712 postów
  • SkądŁódź

Napisano 01 stycznia 2008 - 21:38

ja zawsze firefoxa pod bph uzwalem i wszsytko moglem robic, bez problemow

#37 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 02 stycznia 2008 - 13:56

Ja nie jestem przyzwyczajony do firefoxa :P

#38 chrzanekk

chrzanekk
  • 167 postów
  • SkądPuławy

Napisano 03 stycznia 2008 - 13:33

dobra spis tu jakis mial byc... widze ze sie przerodzilo to w dyskusje o przegladarkach i bankach.

odnosnie tematu:

pomysl nierealny... i rowniez zycze powodzenia jak Ci pierwsi ktorzy odpowiedzieli. jest tego pelno. zreszta wystarczy np. zajzec na www.astalavista.com czy jakos tak... tam jest wyszukiwarka z witrynami gdzie na bank mozna cos zlapac :)

#39 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 03 stycznia 2008 - 14:16

Niestety (albo stety) wielu użytkowników korzysta z wysyłania przelewów właśnie za pomocą Internetu :D:D:D

#40 BladeRunner

BladeRunner
  • 73 postów
  • Skądanother place, another time ;)

Napisano 16 stycznia 2008 - 15:36

No właśnie- nie chcę otwierać kolejnego tematu, bo ta dyskusja jest go bliska; Gdzieś na forum było napisane, że w Polsce [tylko?] wszystkie strony bankowe są oparte o IE. Jak wykonujecie operacje bankowe w necie- Safari nadaje się do tego, czy potrzebny np. Firefox etc.? Na stronie w "Think Different" chwalicie się swoimi biurkami ;) i niektórzy mieli w dockach także ikonkę Ogniolisa... Ja do wszystkiego, z przelewami włącznie używam FF, ale mam póki co PC. A tak btw- to gdzieś wyczytałem że Apple jest wyjątkowo bezpieczny do operacji finansowych w necie. Prawda czy mit? To było na jakiejś angielskiej stronie [nie pamiętam czy wpis, czy fragment tekstu "fachowego"] więc może dotyczy to tylko zachodu?

#41 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 16 stycznia 2008 - 16:02

U mnie pięknie chodzi moje konto w BPH (na safari) do momentu, gdy mam potwierdzić przelew do wysyłki. :P Chce wpisać ostatnie wymagane hasło przed zatwierdzeniem i wtedy pojawia się komunikat o braku jakiś pluginów w Safari... :/ Jestem zmuszony używać IE, ale na bankowych stronach jest on bezpieczny od wirusów :D :D :D

#42 BladeRunner

BladeRunner
  • 73 postów
  • Skądanother place, another time ;)

Napisano 16 stycznia 2008 - 21:25

Ciekawe jakby działało Safari w Citibank... Powtórzę część pytania- ktoś używa na Mac'u Firefoxa do operacji bankowych? i czego wogóle używacie? Bo nie chcę mi się wierzyć że musicie do tego odpalać windę z bootcampa:lol: Ja IE nawet wogóle z systemu wywaliłem w kosmos, i to dawno- a mam PC i używam wyłącznie FF. [wcześniej tez opery etc.] Żadnych problemów.

#43 DoMiNiQuE

DoMiNiQuE
  • 1 852 postów
  • SkądOstrów Wielkopolski

Napisano 16 stycznia 2008 - 21:55

Powtórzę część pytania- ktoś używa na Mac'u Firefoxa do operacji bankowych? i czego wogóle używacie?

Do operacji bankowych uzywam Safari. Porzadne banki dzialaja na Maku :)

#44 BladeRunner

BladeRunner
  • 73 postów
  • Skądanother place, another time ;)

Napisano 16 stycznia 2008 - 22:10

Citi to amerykański bank, może też jest "Apple friendly":) Chyba nawet zapytam jak ich odwiedzę na okolicznośc zmiany karty.

#45 chrzanekk

chrzanekk
  • 167 postów
  • SkądPuławy

Napisano 17 stycznia 2008 - 09:13

sory ale widze ze dyskusja zeszla na troche inny temat i proponowałbym go zamknąć. miał być spis stron niebezpiecznych (syzyfowa praca) a nie pogadanka o bankach. pozdrawiam.

#46 DoMiNiQuE

DoMiNiQuE
  • 1 852 postów
  • SkądOstrów Wielkopolski

Napisano 17 stycznia 2008 - 09:20

sory ale widze ze dyskusja zeszla na troche inny temat i proponowałbym go zamknąć. miał być spis stron niebezpiecznych (syzyfowa praca) a nie pogadanka o bankach. pozdrawiam.

Ale skoro nie ma stron niebezpiecznych to o czym tu gadac? ;)

#47 wieslawo

wieslawo
  • 3 698 postów
  • SkądL-no/P-ń

Napisano 17 stycznia 2008 - 10:11

Citi działa bezproblemowo :) wcześniejsza wersja strony działał tylko na Safari, obecnie i pod Operą chodzi bezproblemowo, co cieszy, chociaż nie sądze by miała na to wpływ moja opinia wyrażona kiedyś w pytaniach jak oceniasz serwis internetowy i co byś zmienił ;)

#48 Maciej

Maciej
  • 696 postów
  • SkądPoznań

Napisano 17 stycznia 2008 - 10:18

Lukas Bank chodzi idealnie na Safari. A co do tematu watku to nie spotkalem sie z zadna niebezpieczna dla OS X strona.

#49 toki

toki
  • 1 210 postów
  • SkądPL

Napisano 17 stycznia 2008 - 11:25

http://www.myapple.pl/ to jest najniebezpieczniejsza strona dla mojego maca bo spędzam na niej za dużo czasu i nie zostaje go wiele na cieszenie się pozostałymi możliwościami maca ;)

#50 Laborman

Laborman
  • 397 postów
  • SkądDeep Space 9

Napisano 17 stycznia 2008 - 13:00

http://www.myapple.pl/ to jest najniebezpieczniejsza strona dla mojego maca bo spędzam na niej za dużo czasu i nie zostaje go wiele na cieszenie się pozostałymi możliwościami maca ;)



No Toki teraz to zawiało jakimś małym fanatyzmem :) (mój maczek, kochany, wspaniały huehehehehhee). Co do stron działąjących lub nie to muszę powiedzieć, że jeżeli jakaś nie działa poprawnie to raczej nie rozpaczam. Może i jest to wnerwiające, ale szkoda czasu i zdrowia na takie pierdoły.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych