Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Sprzedawca w iSpot- zarobki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gregory2

Gregory2
  • 506 postów
  • SkądPruszcz Gdański, PL

Napisano 02 czerwca 2016 - 19:19

Cześć,

Jako że przede mną najdłuższe wakacje w życiu, chciałbym w końcu spróbować swoich sił jako sprzedawca u resellera. Platforma rekrutacyjna wymaga jednak określenia oczekiwań zarobkowych, a ja szczerze mówiąc nie mam pojęcia ile mógłbym tam zarabiać. Internet też jest niezbyt pomocny, bo jedyne dane jakie znalazłem były bardzo niedokładne i w dodatku pochodziły sprzed 7 lat, a od tamtego czasu wiele mogło się zmienić. Czy mamy tutaj kogoś, kto w takim sklepie pracuje, albo po prostu wie jakie mają w iSpocie stawki? Pole musi być wypełnione, a ja w ogóle się nie orientuję ile bym tam mógł zarabiać. Z góry dzięki za pomoc.


"When the rich wage war it's the poor who die"- Jean-Paul Sartre

#2 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko
  • 2 719 postów

Napisano 02 czerwca 2016 - 20:20

wpisz tam sobie średnią krajową, czy cokolwiek innego. To nie ma kompletnie żadnego znaczenia. Takie sieciówki mają swoje standardowe stawki i i tak Ci zaproponują to, co tam u nich jest. Kokosów bym się raczej nie spodziewał. Te dane zbierają dla celów statystycznych i trochę z przyzwyczajenia. U nas jest taki głupi zwyczaj, że oczekuje się podania stawki od kandydata. W krajach ciut lepiej rozwiniętych, pensja (widełki) jest składnikiem ogłoszenia rekrutacyjnego.#3 Burczyk

Burczyk
  • 652 postów

Napisano 03 czerwca 2016 - 11:45

Powiedz ze chcesz 2999 zł na rękę, ciekawe co powiedzą :)
  • Gregory i michalniusz lubią to

#4 michalniusz

michalniusz
  • 293 postów
  • SkądWrocław

Napisano 03 czerwca 2016 - 11:51

wpisz tam sobie średnią krajową, czy cokolwiek innego. To nie ma kompletnie żadnego znaczenia. Takie sieciówki mają swoje standardowe stawki i i tak Ci zaproponują to, co tam u nich jest. Kokosów bym się raczej nie spodziewał. Te dane zbierają dla celów statystycznych i trochę z przyzwyczajenia. U nas jest taki głupi zwyczaj, że oczekuje się podania stawki od kandydata. W krajach ciut lepiej rozwiniętych, pensja (widełki) jest składnikiem ogłoszenia rekrutacyjnego.

Głupi zwyczaj. Ale osobiście mam wrażenie, że jak kandydat wpisze zbyt duże kwoty, to nawet nie zaproponują mu rozmowy kwalifikacyjnej, bo zostanie z automatu odrzucona taka kandydatura. Z kolei jak napisze za mało, to sam sobie strzeli w stopę i tym samym sam się już zaszereguje kwotowo. 

Pewnie stąd pytanie (wiele takich jest w sieci), aby wstrzelić się w miarę gładko w widełki. 

 

To, że na rozmowie zaoferują kandydatowi swoją stawkę, to "oczywista oczywistość", jednak problem w tym, aby chociaż do tej rozmowy doszło. 


MacBookPro 13,3"  |  iPhone 5 | iPhone 7

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych