Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 6s Plus, przegrzewanie się


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#26 awakeman

awakeman
  • 501 postów
  • Płeć:
  • SkądŁDZ

Napisano 07 maja 2016 - 16:01

Możecie mi wstawić dane zużycia Waszych baterii w 6s Plus z ostatnich 24 godzin i 7 dni. Chciałbym je porównaćze swoimi. Z góry dzięki.

#27 MasterM

MasterM
  • 1 658 postów

Napisano 07 maja 2016 - 20:06

https://www.dropbox....G_3060.PNG?dl=0
https://www.dropbox....G_3061.PNG?dl=0
I to cały czas w trybie samolot !

#28 awakeman

awakeman
  • 501 postów
  • Płeć:
  • SkądŁDZ

Napisano 08 maja 2016 - 12:31

Dzięki, u mnie wygląda to tak- 1% przy gotowości 10h i użyciu 5h. Jutro jade z telefonem do serwisu.



#29 awakeman

awakeman
  • 501 postów
  • Płeć:
  • SkądŁDZ

Napisano 09 maja 2016 - 14:56

Byłem dzisiaj w Compu B, irlandzkim premium resellerze Apple. Raz jeszcze przeprowadzili zdalne testy i nic im nie wykazały. Odpaliłem przy nich yt na 7 minut i zjadało 6% baterii. Pokazałem również printscreeny z godziną i uciekającymi % baterii z wcześniejszych moich "zabaw" tą aplikacją i nie wiedzieli co mają powiedzieć. Jeszcze dzisiaj wieczorem włożę inną kartę i z innego komputera odtworzę backup mojego kolegi. Ostatni test przed wysłaniem go do Apple.



#30 awakeman

awakeman
  • 501 postów
  • Płeć:
  • SkądŁDZ

Napisano 31 maja 2016 - 10:46

Telefon wrócił z serwisu z informacją, że technicy Apple nie znaleźli żadnych problemów z baterią i wszystkie testy wykazały, że spełnia on normy Apple. Nie wiem co mam myśleć na ten temat, bo telefon teraz działa tak jak powinien i bateria trzyma naprawdę długo. Czary-mary? A może jednak Apple coś zrobiło i żeby nie było, że telefon miał jakąś wadę, to go naprawili i napisali, że wszystko jest ok..?

Użytkownik awakeman edytował ten post 31 maja 2016 - 10:47


#31 Arekko

Arekko
  • 292 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 31 maja 2016 - 12:26

Nie pisałeś poprzednio, ze problem przestał występować po odtworzeniu urządzenia i skonfigurowaniu jako nowy bez odtwarzania z kopii?

#32 awakeman

awakeman
  • 501 postów
  • Płeć:
  • SkądŁDZ

Napisano 03 czerwca 2016 - 21:56

Robiłem to kilkanaście razy, lecz po jakimś czasie bateria znów bardzo szybko traciła %. Teraz już jest wszystko ok.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych