Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Zgrywanie muzyki z iPhone na komputer


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 siwy30

siwy30
  • 6 postów

Napisano 27 kwietnia 2016 - 20:32

Jakiś czas temu padł mi komputer, wszystko się skasowało. Chcę zrzucić całą muzykę, którą miałem na telefonie na komputer. Jak to zrobić? iTunes pokazuje mi tylko komunikat, że mam zsynchronizować bibliotekę od nowa, co wiąże się z usunięciem wszystkiego (zgrozo). Pomóżcie...



#2 Andaar

Andaar
  • 1 688 postów

Napisano 27 kwietnia 2016 - 20:47

Nie da się, takiej opcji Apple nie przewidziało ;)


MacBook Pro 13" nTB 2017 256GB Silver | iPhone 13 mini 128GB Red | iPad Pro 11 (1st gen) 64GB Silver | iPod Shuffle 4 gen. Blue

Nie pomagam na PW


#3 siwy30

siwy30
  • 6 postów

Napisano 27 kwietnia 2016 - 20:56

Żaden program? Nic?



#4 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 27 kwietnia 2016 - 22:15

Było, wysil się i poszukaj.


Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.
PDAClub.pl - Wortal i forum miłośników technologii Mobilnych
CyfrowyJa.pl - Wszystko o Smartwatch, Smartband, Activity Tracker i gadżetach

#5 siwy30

siwy30
  • 6 postów

Napisano 28 kwietnia 2016 - 07:01

Gdybym znalazł, to nie zakładałbym wątku. Twoja wypowiedź nic nie wnosi do tematu. Ponawiam pytanie.

 

Żaden program? Nic? Nawet płatnie coś? Bardzo ale to bardzo mi zależy!



#6 kubalon1

kubalon1
  • 641 postów

Napisano 28 kwietnia 2016 - 07:19

iMazing albo DiskAid sprawdź na maczku można przenieść czy na pc, chyba też 



#7 siwy30

siwy30
  • 6 postów

Napisano 28 kwietnia 2016 - 08:08

iMazing nie otwiera się na Windowsie, a w tej chwili nie mam dostępu do Maca



#8 siwy30

siwy30
  • 6 postów

Napisano 28 kwietnia 2016 - 10:48

EDIT: iMazing działa! Fakt, tylko na 50 plików, ale wystarczy odinstalować i zainstalować jeszcze raz i można ściągać kolejne 50 piosenek z telefonu na komputer! Odzyskałem już 150 utworów, bawię się dalej. Dzięki wielkie @Kubalon1 !



#9 Monsterlolek

Monsterlolek
  • 23 postów

Napisano 20 maja 2016 - 12:56

Ludzie podziwiam Was. Na każdym forum / youtube (takim mniej technologicznym) wszędzie czytam / oglądam jak to iphone z ich systemem ios jest najlepszy na świecie, intuicyjny, płynny i same naj naj. Ja sam już prawie się na to dałem nabrać i chciałem kupić sobie 6s-a, ale pomyślałem, że jeszcze poczytam takie bardziej fachowe miejsca, żeby poznać szarą prozę życia z tym super sprzętem. No i delikatnie powiem jestem zaskoczony, a już ten wątek mnie przekonał co do wstrzymania się z zakupem. Jak to możliwe w 2016 roku, żebym ja nie mógł zgrać zawartości mojej muzyki mp3 z telefonu na np nowy komputer. Przecież to w głowie się nie mieści normalnie. Co to w ogóle jest ? A nie można z tego iphona gdzieś zgrać tej muzyki do chmury i z tej chmury zgrać do pc-ta ?

Akurat dla mnie ta możliwość wymiany plików pomiędzy telefonem a komputerem PC jest bardzo kluczowa, ponieważ często mi się zdarza, że mój obecny smartphone podłączam do pc-ta celem zgrywania zdjęć, dogrywania plików muzycznych z pc do telefonu, zgrywania filmików zrobionych kamerką itp.

Czy zgodzicie się ze mną, że z iphone będą zadowoleni głównie użytkownicy, którzy muzykę tylko kupują z dostępnych serwisów internetowych, a jedyny transfer plików odbywa się na drodze chmura-iphone-chmura ? Krótko mówiąc jak najdalej od połączenia kabelkiem iphona z pc-tem via oficjalny soft pt itunes ?



#10 MC_

MC_
  • 6 835 postów

Napisano 20 maja 2016 - 12:59

Czy zgodzicie się ze mną, że z iphone będą zadowoleni głównie użytkownicy, którzy muzykę tylko kupują z dostępnych serwisów internetowych, a jedyny transfer plików odbywa się na drodze chmura-iphone-chmura ? Krótko mówiąc jak najdalej od połączenia kabelkiem iphona z pc-tem via oficjalny soft pt itunes ?

 

Nie, nie zgodzę się.

Zdjęcia i filmy możesz swobodnie kopiować z iP na komputer po kablu. Muzykę jeśli chcę gdzieś przenieść to na dysku zewnętrznym lub pendrive, a całą bibliotekę mam ładnie zsynchronizowaną.

Z chmury korzystam w stopniu minimalnym.


iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#11 Monsterlolek

Monsterlolek
  • 23 postów

Napisano 20 maja 2016 - 14:18

no tak, ale tutaj czytam, że jak podłączył ktoś iphone do komputera na którym nie ma tej źródłowej muzyki, to nie można sobie przegrać tej muzyki z telefonu do komputera, żeby mieć np archiwum lub podstawę do kolejnych synchronizacji w przyszłości. Nie wiem, może coś nie zrozumiałem z pierwszego posta.



#12 MC_

MC_
  • 6 835 postów

Napisano 20 maja 2016 - 14:44

No bo nie mozna. Synchro biblioteki iT z iP.

iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#13 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 20 maja 2016 - 23:45

no tak, ale tutaj czytam, że jak podłączył ktoś iphone do komputera na którym nie ma tej źródłowej muzyki, to nie można sobie przegrać tej muzyki z telefonu do komputera, żeby mieć np archiwum lub podstawę do kolejnych synchronizacji w przyszłości. Nie wiem, może coś nie zrozumiałem z pierwszego posta.

 

Wygógluj gdzieś na jakiej zasadzie działają biblioteki multimedialne i co to jest synchronizacja :)


Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.
PDAClub.pl - Wortal i forum miłośników technologii Mobilnych
CyfrowyJa.pl - Wszystko o Smartwatch, Smartband, Activity Tracker i gadżetach




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych