Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jaki masz komputer


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Jaki masz komputer (0 użytkowników oddało głos)

  1. MacBook (51 głosów [26.02%])

    Procent z głosów: 26.02%

  2. MacBook Pro (39 głosów [19.90%])

    Procent z głosów: 19.90%

  3. Mac Mini (13 głosów [6.63%])

    Procent z głosów: 6.63%

  4. PowerBook/iBook (19 głosów [9.69%])

    Procent z głosów: 9.69%

  5. PowerMac (6 głosów [3.06%])

    Procent z głosów: 3.06%

  6. iMac (34 głosów [17.35%])

    Procent z głosów: 17.35%

  7. Mac Pro (6 głosów [3.06%])

    Procent z głosów: 3.06%

  8. inny/pc (28 głosów [14.29%])

    Procent z głosów: 14.29%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 matdys

matdys
  • 1 253 postów
  • SkądRzeszów, PL

Napisano 25 grudnia 2007 - 17:09

Proszę*o zaznaczenie jakie macie komputery i dlaczego właśnie je wybraliście :)

#2 cza_gda

cza_gda
  • 430 postów
  • Skądgdansk

Napisano 25 grudnia 2007 - 17:14

MBP 15 nie 17 bo za duza faje programy na strat szybki i to mac moj pierwszy wybralem go bo:. PO prostu dziala szybki latwy i elegancki

#3 owz

owz
  • 3 360 postów
  • SkądPoznań

Napisano 25 grudnia 2007 - 17:14

MacBook C2D 2 GHz 1GB RAM 120GB HDD SuperDrive Kupiłem go w czerwcu bo jako jedyny z gamy MB miał nagrywarkę dvd w standardzie. Na komputer Apple zdecydowałem się bo zawsze słyszałem wiele dobrego na temat jakości i wykonania tych komputerów. Jak dotąd jestem mega zadowolony :)

#4 goodboy

goodboy
  • 1 611 postów
  • SkądKonstancin/W-wa

Napisano 25 grudnia 2007 - 17:15

Ja wybralem MacBooka (2Ghz C2D SuperDrive) bo byl to moj pierwszy mac i byl w dobrym przedziale cenowym. (no moze nie u SADownikow :D) Teraz moj poczciwy MacBooczek jest juz troche za wolny i planuje niedlugo przezucic sie na MBP. Zdazylem poznac dokladnie Maca i jestem w stanie wydac na niego teraz wiecej pieniedzy. No i jestem 100% pewny ze juz nigdy nie wroce do Windowsa! :D

#5 seb235-8731863dbe

seb235-8731863dbe
  • 8 114 postów

Napisano 25 grudnia 2007 - 17:20

Dodajcie miniaka do ankiety :D

#6 matdys

matdys
  • 1 253 postów
  • SkądRzeszów, PL

Napisano 25 grudnia 2007 - 17:22

Proszę moderatora o dodanie mini do ankiety, zapomiałem o tym maczku :)

#7 misioslaw

misioslaw
  • 1 595 postów
  • SkądTychy

Napisano 25 grudnia 2007 - 17:28

A czemu służyć ma ta ankieta? Skoro większość ma wpisany sprzęt w podpisie,ponad to nie ma możliwości zaznaczenia kilku odpowiedzi. Znów wyjdzie na to że statystyczny poborowy to wyznający kriszne homoseksualista z płaskostopiem.

#8 kamillys

kamillys
  • 854 postów
  • Skądokolice W-wy

Napisano 25 grudnia 2007 - 17:50

iMac G3, była akurat płyta główna na allegro. Pomyślałem, że złoże maka z części na przekór wszystkim(że maka to tylko w całości można...). Działa, niedługo obudowę se skombinuje.

#9 misioslaw

misioslaw
  • 1 595 postów
  • SkądTychy

Napisano 25 grudnia 2007 - 18:10

iMac G3, była akurat płyta główna na allegro. Pomyślałem, że złoże maka z części na przekór wszystkim(że maka to tylko w całości można...). Działa, niedługo obudowę se skombinuje.


mały ot:
Przypomniała mi sie historia pewnego pana, który w podobny sposób składał sobie maki odkupując części z serwisów i naprawiając samodzielnie, następnie sprzedawał je po atrakcyjnych cenach. Złożył tym sposobem kilka, może kilkanaście sztuk po czym wpadł na pomysł żeby spytać Apple czy wogóle można tak robić. W tym momencie zabawa sie skończyła gdyż Apple stanowczo zabroniło mu tego typu działań.

#10 PGC

PGC
  • 1 023 postów

Napisano 25 grudnia 2007 - 18:13

A czemu służyć ma ta ankieta?


Zapewne matdys nie miał żywcem co pisać i taki pomysł mu się urodził w głowie. Zajebisty wątek. Normalnie trzecie miejsce zaraz po tatuażach (chyba już usuniętych) i jakie macie pliki txt na ipodach, czy jakoś podobnie :) Święta się nie skończyły, ludzie mają masę wolnego czasu więc pozostaje czekać aż ktoś wpadnie na pomysł np. "jakie macie kontakty w ichacie", albo "ile macie kontaktów w iChacie/GG". Uważacie że to niemożliwe? Wątek o Mail już taki jest, więc wszystko przed nami.

Wesołych Świąt!

#11 b.milewski

b.milewski
  • 4 486 postów
  • SkądGlasgow

Napisano 25 grudnia 2007 - 18:22

MacBook Pro 15" nie za duży nie za mały. Czemu go wybrałem? bo MacBook wg. mnie to tandeta i lepiej dołożyć kilka groszy więcej by cieszyć sie porządnym sprzętem. Lapek służy do normalnych zadań nic z Pro ale miło jest mieć świadomość że ma się coś w zapasie, gdy przyjdzie potrzeba.

#12 skurch

skurch
  • 374 postów
  • SkądJaworzno

Napisano 25 grudnia 2007 - 19:10

Powerbook G4 1,67 ghz dlaczego go mam? Dlatego że nadażyła się okazja zakupienia go po bardzo okazyjnej cenie(1400zł!!). A do tego jest pięknie wykonany:) Wczesniej miałem iBook'a G4 z którego też byłem zadowolony.

#13 Fast128

Fast128
  • 387 postów
  • SkądŁódź, Poland, Poland

Napisano 25 grudnia 2007 - 20:18

PC, bo kupując go nie słyszałem jeszcze o makach :) Niedługo iMac lub Mac Pro

#14 matdys

matdys
  • 1 253 postów
  • SkądRzeszów, PL

Napisano 25 grudnia 2007 - 20:18

Zapewne matdys nie miał żywcem co pisać i taki pomysł mu się urodził w głowie. Zajebisty wątek. Normalnie trzecie miejsce zaraz po tatuażach (chyba już usuniętych) i jakie macie pliki txt na ipodach, czy jakoś podobnie :) Święta się nie skończyły, ludzie mają masę wolnego czasu więc pozostaje czekać aż ktoś wpadnie na pomysł np. "jakie macie kontakty w ichacie", albo "ile macie kontaktów w iChacie/GG". Uważacie że to niemożliwe? Wątek o Mail już taki jest, więc wszystko przed nami.

Wesołych Świąt!


Bez przesady ;)
Poprostu ktoś napisał, że 80% osób korzystających z forum ma MacBooki, Zaciekawiło mnie ile % osób ma je w rzeczywistości a ile korzysta z innych komputerów. To jest dział Think Different więc dlaczego nie robić*takiego tematu? :)

#15 b.milewski

b.milewski
  • 4 486 postów
  • SkądGlasgow

Napisano 25 grudnia 2007 - 20:30

Bez przesady ;)
Poprostu ktoś napisał, że 80% osób korzystających z forum ma MacBooki, Zaciekawiło mnie ile % osób ma je w rzeczywistości a ile korzysta z innych komputerów. To jest dział Think Different więc dlaczego nie robić*takiego tematu? :)


Ja to napisałem :) temat moim zdaniem ciekawy, pokaże to w pewnym przybliżeniu ile użytkowników ma MacBooki i MBP, ja jestem arycy ciekawy tego.

#16 PGC

PGC
  • 1 023 postów

Napisano 25 grudnia 2007 - 20:39

Bez przesady ;)


No dobra, może przesadziłem. Wartało by dać możliwość wielokrotnego wyboru bo jak toś ma więcej niż jeden komputer? Na forum jest masa ludzi posiadających więcej niż jedną zabawkę. Albo ma dwa takie same komputery? Więc taka ankieta w obecnej formie absolutnie nie będzie oddawała rzeczywistego stanu.

#17 mikemaj

mikemaj
  • 769 postów
  • SkądWarsaw, Poland, Poland

Napisano 25 grudnia 2007 - 20:49

A ja mam PC. Ale nie na długo :) Jeszcze trochę i będę miał powermaczka :D

#18 Odpadradioaktywny

Odpadradioaktywny
  • 1 postów

Napisano 25 grudnia 2007 - 21:03

aktualnie PC a niedlugo przesiadka na IMaca

#19 Maciej

Maciej
  • 696 postów
  • SkądPoznań

Napisano 25 grudnia 2007 - 21:24

iBook G4 14'' - ostatni model przed MacBookiem. Dlaczego? Bo byl tanszy niz najtanszy PB ;)

#20 jhartman

jhartman
  • 668 postów

Napisano 25 grudnia 2007 - 21:29

MBP 2.4GHz / 15.4'' - wybrałem go, bo chciałem coś zmienić. Wrażenia po 3 miesiącach użytkowania: jestem w 75% zadowolony; wkurza mnie szybkość uruchamiania programów (np. Firefox uruchamia się 2-3x wolniej niż na dużo wolniejszym piecu) i niedoróbki leoparda. Pozdrawiam

#21 matdys

matdys
  • 1 253 postów
  • SkądRzeszów, PL

Napisano 25 grudnia 2007 - 21:47

No dobra, może przesadziłem. Wartało by dać możliwość wielokrotnego wyboru bo jak toś ma więcej niż jeden komputer? Na forum jest masa ludzi posiadających więcej niż jedną zabawkę. Albo ma dwa takie same komputery? Więc taka ankieta w obecnej formie absolutnie nie będzie oddawała rzeczywistego stanu.

Też o tym myślałem ale nie potrafię włączyć wielokrotnego wyboru, może uda się to jakoś zmienić? Jeżeli ktoś z Was wie jak to zrobić proszę o PM'kę ;)

#22 przemek83

przemek83
  • 277 postów
  • SkądMilanówek

Napisano 25 grudnia 2007 - 22:38

Zapewne matdys nie miał żywcem co pisać i taki pomysł mu się urodził w głowie. Zajebisty wątek. Normalnie trzecie miejsce zaraz po tatuażach (chyba już usuniętych) i jakie macie pliki txt na ipodach, czy jakoś podobnie :) Święta się nie skończyły, ludzie mają masę wolnego czasu więc pozostaje czekać aż ktoś wpadnie na pomysł np. "jakie macie kontakty w ichacie", albo "ile macie kontaktów w iChacie/GG". Uważacie że to niemożliwe? Wątek o Mail już taki jest, więc wszystko przed nami.

Wesołych Świąt!


Po prostu kolejny powod do samolansu :)

#23 Michu

Michu
  • 2 614 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 25 grudnia 2007 - 22:40

iMac G5 bo to komputer stworzony z myślą specjalnie o mnie i był w megahiperniskiej cenie (i nie mówcie że pewnie spadł z tira ;))

#24 Maciej

Maciej
  • 696 postów
  • SkądPoznań

Napisano 25 grudnia 2007 - 22:54

Po prostu kolejny powod do samolansu :)


No ba!
Akcja "Niech nas zobacza" :)

#25 matdys

matdys
  • 1 253 postów
  • SkądRzeszów, PL

Napisano 25 grudnia 2007 - 23:00

Raczej zobaczmy jakie komputery są najczęściej wykorzystywane.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych