Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPad 4 problem z ładowaniem baterii


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 spioh1

spioh1
  • 3 postów

Napisano 16 lutego 2016 - 00:31

Witam 

Mam problem z iPad-em 4 generacji a mianowicie nie ładuje baterii. Początkowo myślałem, że po prostu bateria się skończyła jednak po wymianie na nową nadal nie ładuje. Co jest dziwne to zaraz po wymianie bateria naładowała się na 100% ale po odłączeniu ładowarki już nie chciał się ładować mimo iż rozładowała się do końca. Tablet jest również niewidoczny dla iTunes nie mogę go więc zresetować. Proszę o pomoc lub wskazówkę co może być powodem takiego zachowania.   



#2 ryszard_p

ryszard_p
  • 16 postów

Napisano 25 maja 2016 - 19:35

Witam,
moglbys powiedziec jak zakonczyla sie sprawa ?
U mnie jest podobnie po wymnianie aku, nie laduje.

Pozdrawiam.

#3 bee3

bee3
  • 3 841 postów

Napisano 28 maja 2016 - 21:27

Pytanie jest z serii retorycznych.
Jeżeli po jakiejś czynności serwisowej (w tym przypadku: po wymianie baterii) urządzenie jest "sprawne inaczej" to najprawdopodobniej "pomogły" mu: użyte części lub zasoby ludzkie (czytaj: "sprawna inaczej" bateria lub źle przeprowadzona "akcja" serwisowa).


Pomogłem ?   -  Lubię to 


#4 spioh1

spioh1
  • 3 postów

Napisano 25 czerwca 2016 - 08:49

Witam 

Niestety odpuściłem temu tabletowi prawdopodobnie to jakieś uszkodzenie zasilania/ładownia  na płycie. Nie otrzymałem  żadnej odpowiedzi w tym poście a i na innych forach też nikt za bardzo nie chciał pomagać. 



#5 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 25 czerwca 2016 - 08:51

Czy od lekarza oczekujesz porady przez telefon/internet?
Urzadzenie trzeba rozebrac i przetestowac.

iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#6 spioh1

spioh1
  • 3 postów

Napisano 29 czerwca 2016 - 14:09

Urządzenie było rozebrane, jak bym wyciągnął z niego baterie i gniazdo ładowania ?? Pisałem o tym wyżej 



#7 iSEe

iSEe
  • 249 postów
  • Płeć:
  • Skądże znowu

Napisano 29 czerwca 2016 - 14:16

Próbowałeś podłączyć do ładowarki innym kablem? Ewentualnie pod inna ładowarkę. Jeśli to nie pomoże zostaje serwis. Już raz oddawałem sprzęt z powrotem po wymianie baterii.


iPhone SE (2016) + iPad Air M1 + Watch SE





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych