Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Macbook Pro mid 2012 skrajnie zwolnił


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 vintagebass

vintagebass
  • 3 postów

Napisano 03 lutego 2016 - 21:55

Cześć wszystkim,

Proszę o pomoc - mój mac (jak w tytule) bardzo zwolnił - podczas włączania aplikacji ikony skaczą w nieskończoność (np. 2-3 minuty), system chodzi bardzo wolno, często pokazuje się parasolka i mieli i mieli. Dzisiaj instaluję na czysto El Capitana, natomiast proszę Was o sprawdzenie loga ze SMART Utility z dzisiaj, niestety nie potrafię go zinterpretować. Hardware sprawdziłem wcześniej Apple Hardware Testem (testy rozszerzone) i nic złego nie wyszło. Proszę bardzo Was o pomoc, bo nie wiem czy postawienie systemu na czysto coś da. Z góry dziękuję za wszelką pomoc :)

Załączone pliki



#2 macsupport

macsupport

  • 8 620 postów
  • SkądKraków

Napisano 04 lutego 2016 - 09:44

Dysk jest OK. Zainstaluj ponownie system, jeśli to nie pomoże to wyciągnij dysk i podłącz go na próbę pod USB. Podejrzewam, że to standard w tym modelu czyli taśma dysku.


Jedyny serwis sprzętu Apple w Małopolsce polecany przez MyApple.pl

ul. Kadecka 10, 30-078 Kraków

kom: 889 566 455 ; tel: 12 421 65 91


#3 vintagebass

vintagebass
  • 3 postów

Napisano 04 lutego 2016 - 16:10

Dysk jest OK. Zainstaluj ponownie system, jeśli to nie pomoże to wyciągnij dysk i podłącz go na próbę pod USB. Podejrzewam, że to standard w tym modelu czyli taśma dysku.

Dziękuję Ci bardzo. Zainstalowałem El Capitana na czysto i komputer chodzi prawie jak nowy :) Jeśli problem się znowu pojawi to zrobię tak jak napisałeś :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych