Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Ubezpieczenie Macbooka w klikochron


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pawelek___

Pawelek___
  • 71 postów
  • SkądGdynia

Napisano 03 lutego 2016 - 20:17

Czesc. Bardzo prawdopodobne, że niedługo stanę się posiadaczem Macbooka Pro z 2015 roku, jednak ze wzgledu na dosć okrojony budżet, poszukuje przedmiotu używanego - tak w granicach do pół roku, czyli wciąż na co najmniej półrocznej gwarancji producenta. Zastanawia mnie, jakie ubezpieczenie wybrać. Długi czas zastanawiałem się nad Apple Care, ktory jest tylko, a czasem i aż przedłużeniem gwarancji, natomiast cena to granice 1000zł. Jednak mimo wszystko nie otrzymujemy ubezpieczenia od kradziezy, zalania, uszkodzenia mechanicznego. Ubezpieczenie PZU nie wchodzi w grę, ponieważ jest ono dostępne wyłącznie z nowym sprzętem.

Dziś otrzymałem ofertę ubezpieczenia od klikochron . Podobno ubezpieczenie jest od wszystkiego, na okres 2 lat na Macbooka jest to cena w okolicach 600zł, więc nie powiem, ale baardzo opłacalne. Czy ktoś ma jakieś doświadczenie w tej sprawie?


iPhone 6 & Macbook Pro Retina 13" 2015 & iPad Mini IV & iPod Touch


#2 abzo

abzo
  • 78 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 03 lutego 2016 - 20:51

w kazdym tego typu ubezpieczeniu jest pewna klauzula o wyłączeniu odpowiedzialności "w razie Rażącego niedbalstwa". Gwarancje na uszkodzenia bedzie mogl tez robić nieautoryzowany serwis na kiepskich zamiennikach .  Applecare mozna miec juz za 800 zl 


Użytkownik abzo edytował ten post 03 lutego 2016 - 20:51

MBPr 2015 8GB/128GB , Iphone 6 16GB  , Ipad Mini Retina 16 GB LTE , Ipod Shuffle 2GB


#3 Pawelek___

Pawelek___
  • 71 postów
  • SkądGdynia

Napisano 03 lutego 2016 - 20:55

No wlaśnie też mi coś smierdzi ten klikochron, ponieważ PZU jest większą marką i na pewno bardziej wyplacalną. Co do applecare, chciałbym wziąć opcję na raty, aby jak najmniej to odczuć. Dzięki za odzew. Moze ktoś jeszcze? 


iPhone 6 & Macbook Pro Retina 13" 2015 & iPad Mini IV & iPod Touch


#4 qb4hkm

qb4hkm
  • 529 postów

Napisano 04 lutego 2016 - 11:41

Marką się nie sugeruj tylko dokładnie przeczytaj i zrozum OWU.



#5 bee3

bee3
  • 3 841 postów

Napisano 06 lutego 2016 - 23:32

Przede wszystkim podając tylko nr seryjny sprzętu i swój e-mail nie będziesz nawet stroną umowy ubezpieczenia (polisy).


Pomogłem ?   -  Lubię to 


#6 MaciejNowak

MaciejNowak
  • 2 148 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 lutego 2016 - 23:39

I działa to wszystko jak najniższy pakiet AC w Proamie.... w razie W wypłacą Ci pewnie 300 zł bo odliczą: amortyzację, wkład własny, wiek, przewidywane zużycie i inne niespotykane gówna. Kup Apple Care i pilnuj żeby Ci nie zaje**li :)


Surface Pro 6 / iPhone 11 Pro Max / iPad Pro 11

 


#7 bee3

bee3
  • 3 841 postów

Napisano 06 lutego 2016 - 23:42

Jeszcze ciężar dowodu, że nie zaniedbałeś czegoś w zapobieżeniu zdarzenia spoczywa na Tobie ...


Pomogłem ?   -  Lubię to 


#8 bibitka

bibitka
  • 2 postów

Napisano 04 października 2016 - 15:45

Tutaj ,masz http://fincer.pl/forum/klikochron jakieś informacje o kilkochron.  Nie wiem czy warto wierzyć tym komentarzom ale poczytaj przez skorzystaniem.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych