Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Budzik jako aplikacja z AppStore


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 mariuszfmario

mariuszfmario
  • 55 postów
  • SkądWrocław

Napisano 19 stycznia 2016 - 11:24

Witam wszystkich,

 

po przesiadce z Androida, bardzo brakuje mi zaawansowanego budzika, dokładniej takiego, którego trudno wyłączyć. Zainstalowałem wczoraj kilka różnych (puzzle, shake, matematyka itp) i wszystkie wyskakiwały tylko i wyłącznie jako powiadomienie na zablokowanym ekranie.

Czy problemem dla tych aplikacji jest to, iż stosuję Touch ID jako zabezpieczenie odblokowania ekranu? Czy jest możliwość, aby te aplikacje "działały", czyli budziły, mimo Touch ID?

 



#2 mariuszfmario

mariuszfmario
  • 55 postów
  • SkądWrocław

Napisano 22 marca 2016 - 14:16

Chciałbym odświeżyć temat. 

 

Czy ma ktoś jakąś odpowiedź, na nurtujące mnie pytanie? Czy przy ustawieniu kodu blokady, nie można korzystać z innej aplikacji budzika?



#3 Miszczu

Miszczu
  • 101 postów

Napisano 22 marca 2016 - 14:57

Też się nad tym głowiłem i doszedłem do wniosku że najlepiej jest odpalić appke z budzikiem i nie blokować ekranu. Aktualnie używam Alarm Clock, nie dość że fajny budzik bo nie budzi od razu z pełną głośnością tylko powoli ją zwiększa to przez cały czas na odblokowanym ekranie świeci mi się zegarek nocny - coś jak na apple watch przy ładowaniu 



#4 mariuszfmario

mariuszfmario
  • 55 postów
  • SkądWrocław

Napisano 22 marca 2016 - 15:34

Czyli co? Wyłączyć w ustawieniach blokadę ekranu? To chyba nie tak powinno działać :(

 

eh... Apple robi naprawdę fajny sprzęt i oprogramowanie, a zdarzają się im takie błędy. Są aplikacje, ale nie można z nich normalnie korzystać.



#5 Miszczu

Miszczu
  • 101 postów

Napisano 22 marca 2016 - 15:46

Ta aplikacja jak jest włączona nie pozwala na automatyczne zablokowanie ekranu. Taki urok tego systemu, że nie pozwalają na takie bajery :P 



#6 mariuszfmario

mariuszfmario
  • 55 postów
  • SkądWrocław

Napisano 22 marca 2016 - 15:54

Mógłbyś sprecyzować, o którym Alarm clock mówisz? Bo jest kilka aplikacji o tej nazwie :)



#7 Miszczu

Miszczu
  • 101 postów

Napisano 22 marca 2016 - 16:29

appka jest płatna ale ma też swoją darmową wersję:  https://itunes.apple...55713?l=pl&mt=8






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych