Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Charcząca słuchawka podczas rozmów telefonicznych iPhone 6/6s


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

#51 areant

areant
  • 32 postów

Napisano 15 lutego 2016 - 17:35

To tez jest wariant.

Wczoraj reklamowałem iphona 6 u sprzedawcy tj. Ispot a nie jak poprzednio bezpośrednio w serwisie. Reklamowałem to samo co w serwisie tj. charczącą słuchawkę i latający element w telefonie przy potrząsaniu. Zobaczymy jak to się potoczy...



#52 bee3

bee3
  • 3 841 postów

Napisano 15 lutego 2016 - 23:37

Reklamowałeś z tytułu rękojmi, a nie gwarancji ? (bo to jest istotne).


Pomogłem ?   -  Lubię to 


#53 areant

areant
  • 32 postów

Napisano 16 lutego 2016 - 08:44

Reklamowałeś z tytułu rękojmi, a nie gwarancji ? (bo to jest istotne).

Gwarancji.



#54 areant

areant
  • 32 postów

Napisano 16 lutego 2016 - 15:11

Reklamowałeś z tytułu rękojmi, a nie gwarancji ? (bo to jest istotne).

Odp. z serwisu do którego telefon wysłał Ispot:

Informujemy ,że urządzenie zostało zdiagnozowane w serwisie.

Naprawa odbędzie się poprzez wymianę uszkodzonego urządzenia. W chwili obecnej czekamy na dostawę produktu.

To już będzie czwarty Iphone 6!!!Paranoja!!!



#55 bee3

bee3
  • 3 841 postów

Napisano 17 lutego 2016 - 22:56

Gwarancji.

 

Odp. z serwisu do którego telefon wysłał Ispot:

Informujemy ,że urządzenie zostało zdiagnozowane w serwisie.

Naprawa odbędzie się poprzez wymianę uszkodzonego urządzenia. W chwili obecnej czekamy na dostawę produktu.

To już będzie czwarty Iphone 6!!!Paranoja!!!

Błąd - trzeba było z rękojmi. Nic nowego nie osiągnąłeś reklamując u sprzedawcy z tytułu gwarancji (poza wydłużonym czasem serwisowania)


Pomogłem ?   -  Lubię to 


#56 areant

areant
  • 32 postów

Napisano 18 lutego 2016 - 15:33

Błąd - trzeba było z rękojmi. Nic nowego nie osiągnąłeś reklamując u sprzedawcy z tytułu gwarancji (poza wydłużonym czasem serwisowania)

Co wy na to??Odp. z serwisu??

Przyczyną charczenia głośników podczas rozmowy może być i zazwyczaj jest operator oraz słaba jakość połączeń dostarczanych przez operatora. W tym wypadku urządzenie faktycznie charczało na wysokich tonach przez co zostało wymienione. 

iPhone 6 posiada klika ruchomych części wewnątrz, które mogą wydawać dzwięki podczas ruszania, są to:
- obiektyw w kamerze;
- żyroskop;
- mechanizm wysuwający tackę do karty sim;
- przełącznik silent/ring po lewej stronie urządzenia.


#57 Artur_Doe

Artur_Doe
  • 33 postów
  • SkądOtwock

Napisano 18 lutego 2016 - 19:17

 

Co wy na to??Odp. z serwisu??

Przyczyną charczenia głośników podczas rozmowy może być i zazwyczaj jest operator oraz słaba jakość połączeń dostarczanych przez operatora.

Ciekawe dlaczego na innych urządzeniach, innych producentów w tej samej sieci charczenie nie występuje? A nawet na starszych modelach iPhone, jak np. 5s. Taka spychologia ze strony Apple..



#58 areant

areant
  • 32 postów

Napisano 20 lutego 2016 - 09:29

Ciekawe dlaczego na innych urządzeniach, innych producentów w tej samej sieci charczenie nie występuje? A nawet na starszych modelach iPhone, jak np. 5s. Taka spychologia ze strony Apple..

Wczoraj odebrałem z Ispotu nowego (już czwarty egzemplarz) Iphona 6. Oczywiście, że charczy...Dokładnie tak samo jak trzy pozostałe...

Zastanawiam się jak to możliwe, że ani w Ispocie ani na infolinii Apple problem nie jest znany, niby jestem pierwszą osobą, która im to zgłasza!?! Chyba te osoby zostały przeszkolone, aby taką udzielać odpowiedź...nie wiem co już mam o tym myśleć...

Może inni użytkownicy Iphonów, myślą, że takie charczenie to normalne zjawisko, ale mnie to wyjątkowo denerwuje, przynajmniej na razie... Kolejne wymiany jak widać nie mają sensu...Teraz jedyne co można z tym zrobić to albo się z tym pogodzić albo dogadać się ze sprzedawcą...zwrot kasy, bo kolejne wymiany jak widać nic nie dają...tym bardziej, że w 6s też ten problem występuje...



#59 MaciejNowak

MaciejNowak
  • 2 148 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 20 lutego 2016 - 18:37

Tak to jest... Mój luźny Home w 6s to też: "No dziwne ale pewnie tak musi być"...

Ale za to 6s mi nie trzeszczy.


Surface Pro 6 / iPhone 11 Pro Max / iPad Pro 11

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych