Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Labyrinth


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
149 odpowiedzi w tym temacie

#126 jureka

jureka
  • 155 postów

Napisano 11 maja 2008 - 15:42

przez co przechodzisz level dwa razy dluzej, nie liczac tego ze animacja jest zawsze taka sama. No i nie ma cracka do aMaze! :) Ale to co mnie odstrasza to kolor drewna:)

#127 spider18

spider18
  • 4 postów

Napisano 25 maja 2008 - 12:55

777 Witam, Wczesniej znalazlem opis: ..."ustaw chmod 777 na katalogu i wszystkich plikach gry"... Poniewaz to moje poczatki to poprosze o prosta instrukcje jak to zrobic.... Z góry dzieki...

#128 jankor

jankor
  • 1 550 postów
  • SkądWrocław

Napisano 25 maja 2008 - 22:52

Na poczatku wypadaloby poszukac. Nawiaz polaczenie SSH z iPodem odpowiednim klientem i ustaw... Zdaje sie, ze jakims tam iPhone Browserem tez sie da - nie wiem, nie uzywam.

#129 hooo

hooo
  • 183 postów

Napisano 01 czerwca 2008 - 13:11

Ostatio zauważyłem, że pojawiła się gierka aMaze! bardzo podobna do Labyrinth (i również płatna), jednak IMO jest w niej gorsza fizyka


Może nie gorsza fizyka ale bardziej śliska powierzchnia..

A tak wogóle labirynth to prawie idealna gra , ale wg mnie brakuje jej np. jednej rzeczy do poprawienia: Kulka trochę miga jak się bliżej przyjżeć,

#130 Chip

Chip
  • 1 571 postów
  • SkądKraków

Napisano 01 czerwca 2008 - 19:34

To chyba na Twoim iP, bo u mnie nie, a nikt inny się nie skarżył z tego co pamiętam..

#131 hooo

hooo
  • 183 postów

Napisano 02 czerwca 2008 - 11:52

Tak oczywiście tylko u mnie tak jest, gościu nie wygaduj takich bzdur, po prostu zauważam takie szczególiki. Kiedyś ktoś mi wmawiał, że z grą jest wszystko w porządku na PC tylko jakoś mało kto widział, że synchronizacja pozioma jest wyłączona..

#132 Chip

Chip
  • 1 571 postów
  • SkądKraków

Napisano 02 czerwca 2008 - 17:11

Tak oczywiście tylko u mnie tak jest, gościu nie wygaduj takich bzdur, po prostu zauważam takie szczególiki. Kiedyś ktoś mi wmawiał, że z grą jest wszystko w porządku na PC tylko jakoś mało kto widział, że synchronizacja pozioma jest wyłączona..


Po pierwsze: Dla ciebie nie jestem "gościem", koleś..
Po drugie: Jak chcesz nazywać to co piszę na forum (nie pierwszy raz) bzdurami to poprzyj to jakimś słusznym argumentem, a nie takimi w stylu: "jeśli ja mówię, że tak jest to tak ma być bo mam paranormalne zdolności i wiem wszystko"...
Po trzecie: Naucz się pisać tak, żeby inni mogli zrozumieć o co Ci chodzi.

#133 hooo

hooo
  • 183 postów

Napisano 02 czerwca 2008 - 17:22

Inni jak najbardziej rozumieją tylko Ty najwyżej masz jakieś problemy i to jak widać nie pierwszy raz. Dla ciebie nie jestem "gościem". A co jesteś babą? A może Ty byś się trochę wysilił i poparł swoje wypowiedzi jakimiś argumentami, jeżeli się nie zgadzasz z moimi?

#134 Brzoza1530

Brzoza1530
  • 196 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 02 czerwca 2008 - 19:19

Inni jak najbardziej rozumieją tylko Ty najwyżej masz jakieś problemy i to jak widać nie pierwszy raz.
Dla ciebie nie jestem "gościem". A co jesteś babą?
A może Ty byś się trochę wysilił i poparł swoje wypowiedzi jakimiś argumentami, jeżeli się nie zgadzasz z moimi?



A ty chyba jednak pomyliłeś forum.... i proponuję wrócić do szkoły i nauczyć się szacunku do innych.

#135 Chip

Chip
  • 1 571 postów
  • SkądKraków

Napisano 02 czerwca 2008 - 19:49

hooo nie chcę być znowu posądzony przez Ciebie o robienie offtopa, więc to przemilczę, ale jak widzisz nie tylko ja mam negatywne zdanie o Tobie (post wyżej).
Jednak nie będę tolerował obrażania mojej osoby i zapewniam Cię, że następnym razem postaram się wyciągnąć konsekwencje jeśli jeszcze raz kogokolwiek obrazisz (nie tylko mi na tym forum "cisnąłeś")...

Inni jak najbardziej rozumieją tylko Ty najwyżej masz jakieś

Kto?


Wracając do tematu to co ja mam popierać argumentami? Ja przecież nie mam żadnych zastrzeżeń do gry, a to Ty uważasz, że coś Ci tam miga.
Natomiast stwierdzenie, że kulka "miga" uważam za niezgodne z prawdą, ponieważ nikt do tej pory tego typu problemów nie miał i jesteś pierwszą osobą, która zauważa jakieś tajemnicze mruganie piłeczki.
Zresztą napisałem już to wcześniej (chociaż bardziej zwięźle)..

#136 hooo

hooo
  • 183 postów

Napisano 02 czerwca 2008 - 20:21

Tak Ty sobie możesz gościu wielkie g.... zrobić, to Ty mnie najpierw obraziłeś a teraz kłamiesz, że Ja , dla mnie jesteś po prostu dzieciuchem, któremu nie pasuje mój sposób wypowiadanie się, tyle. A co do szczegółu , który poruszyłem, to mogli by trochę poprawić kulkę, jest taka nie bardzo wyraźna w trakcie ruchu(animacjii), po prostu labirynt wygląda prawie jak na żywo a kulka nie, o to mi chodziło. Dobrze Ci radzę, skończ tą kłótnię pod moim adresem, nie sprzyja to ani tematowi, ani niczemu, zresztą jesteś chyba hipokrytą, gdzie indziej napisałeś , że już skończyłeś i dalsze wiadomości będziesz ze mną załatwiać na pw, a teraz dalej to samo ciągniesz..

#137 Chip

Chip
  • 1 571 postów
  • SkądKraków

Napisano 02 czerwca 2008 - 22:28

Bo znowu zacząłeś ciągnąć dyskusję. A Twój sposób wypowiadania się faktycznie mi się nie podoba, bo jest chamski i prostacki. Tyle. Mi się nie podoba to, że cień kulki i odbijające się w niej światło są niezmienne.

#138 hooo

hooo
  • 183 postów

Napisano 02 czerwca 2008 - 22:42

O to chodzi , że te gry nie są jeszcze tak bardzo dopracowane, np. izoo z modem bejeweled nie chodzi za szybko tak jak chodziło na moim palmie z palm os(gra bejeweled). Może za dużo wymagam od ipoda touch, ale traktuje go jako idealną zabawkę, ja jestem w stanie odróżnić 30 fps od 90 fps w grze i 60 hz od 75 hz, co część ludzi nie odróżnia, więc wymagam także najwyższych parametrów jakościowych przy ruchu,animacjii w grze na ipodzie touch tak jakbym miał prawdziwą ruską gierkę z kulką(odpowiednik labirynth'a) Niektóre gry bardzo mi się podobają chociaż zwracam uwagę też na szczegóły, żeby gra była perfekcyjna.

#139 Shadowriver

Shadowriver
  • 1 019 postów
  • SkądWrocław

Napisano 03 czerwca 2008 - 00:29

hooo to ty agresywnie zacząłeś ;> mogłeś powiedzieć że takie masz oko i tyle a nie "Tak oczywiście tylko u mnie tak jest, gościu nie wygaduj takich bzdur", bo tym właśnie textem uraziłeś Chip'a

#140 pumbishon

pumbishon
  • 172 postów

Napisano 03 czerwca 2008 - 17:20

Poza tym nie mówi się "Gościu" bo tak mówią dresy z ławki na osiedlu i uwierz mi, ale po polsku to nie jest;). A co do obrażania innych to Ci sie to zdaża nie pierwszy raz. I jak możesz wymagać "najwyższych parametrów jakościowych przy ruchu,animacjii w grze na ipodzie touch " skoro to nawet nie jest oficjalna aplikacja. To że masz nadwrażliwe oczy to już jest twój problem, chociaż zastanawiam się czy tak jest faktycznie skoro twierdzisz że labirynt wygląda prawie jak na żywo.

#141 Chip

Chip
  • 1 571 postów
  • SkądKraków

Napisano 03 czerwca 2008 - 23:12

Takim oto magicznym sposobem użyszkodnik hoo zamilkł (tylko w tym temacie)... ;)

#142 hooo

hooo
  • 183 postów

Napisano 04 czerwca 2008 - 22:24

Nie odpisywałem , bo nie potrzebowałem, ale teraz odpiszę. Może źle opisałem to co widziałem ale zbiegało się to z faktycznym problemem. Nie chodziło tutaj dosłownie, że kulka miga, tylko w czasie animacji czy przesuwania się kulka te ruchy nie są bardzo płynne, łatwo to zauważyć (chyba że jesteś ślepy wtedy nic na to nie poradzę), przesuwając szybciej na dużą odległość kulkę np. z lewej do prawej

#143 Chip

Chip
  • 1 571 postów
  • SkądKraków

Napisano 05 czerwca 2008 - 14:54

(chyba że jesteś ślepy wtedy nic na to nie poradzę)

Oczywiście nie mogło obyć się bez dogryzania..

#144 Shadowriver

Shadowriver
  • 1 019 postów
  • SkądWrocław

Napisano 05 czerwca 2008 - 16:19

Dobra, może skończycie już z tym? :P Ja się może skusze o Labyrinth o ile będzie po rozsądnej cenie ;> miło by było jak by wersja Demo była by dostępna również w AppStore ;> Apple powinien w ogóle pomyśleć by zrobić obsługę dem by nie tworzyły się dwie takie same aplikacje ;p

#145 Chip

Chip
  • 1 571 postów
  • SkądKraków

Napisano 05 czerwca 2008 - 20:00

Mam nadzieję, że będę mógł legalnie (bez JB) pograć w Labirynth :P Więc trzymam kciuki żeby wylądował w AppStore :D

#146 pogobossek

pogobossek
  • 13 postów

Napisano 13 lipca 2008 - 12:58

Witam mam następującą prośbę czy mógłby ktoś mi podać source do full labyrinth?? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

#147 Chip

Chip
  • 1 571 postów
  • SkądKraków

Napisano 14 lipca 2008 - 10:26

Skoro gra jest platna to trzeba za nia placic... To ja kupuje i wydaje kase, a Ty masz piracic? Nie wstydzisz sie tego, pomimo tego, ze wiele osob z tego forum zaplacilo za ta gre? Tu nikt Ci nie pomoze bo to nie jest zgodne z zasadami forum.

#148 gibakrk

gibakrk
  • 64 postów

Napisano 27 sierpnia 2008 - 17:02

czy jest labyrinth na ipoda toucha 1.1.4 ?

#149 crv

crv
  • 3 postów

Napisano 07 marca 2009 - 18:16

ej jak dodalem folder z ta gra do itunes to wyskakuje mi, "Program "labirynth" nie zostal zainstalowany do iphone "iphone" poniewaz nie mozna bylo go sprawdzic , trzeba miec konta na itunes? neta? jesli konto trzeba to jak je zalozyc ? prosze o pomoc a najlepiejn a gg 8837997.

#150 bjkuba

bjkuba
  • 7 postów

Napisano 26 listopada 2009 - 23:36

hej mam problem z gra labyrinth, objawia sie to tym, ze nie mam w niej w ogole dzwieku, w wersji LITE jest, w pelnej nie mam spotkal sie ktos z tym?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych