Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * - 1 głosy

Nasze paski do Apple Watch.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
722 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Nasze paski do Apple Watch. (142 użytkowników oddało głos)

Jaka ma być nazwa tematu?

  1. Show your Apple Watch Band. (15 głosów [10.56%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.56%

  2. Nasze paski do Apple Watch (galeria) (127 głosów [89.44%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 89.44%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#451 damianmajk

damianmajk
  • 700 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 18 kwietnia 2019 - 14:37

Posiada ktoś paski Milanese,skórzane lub bransoletkę ze stali szlachetnej do zegarka w wersji aluminiowej ? Wygląda to jako tako czy lepiej dać sobię spokój i trzymać się sportowych ?

Ja mam Milanese, mam tez paski skórzane Nomad. Zarówno Milanese jak i skórzane bardzo dobrze komponują się z aluminiową wersją i robią zegarek, jak dla mnie, bardziej biznesowy. Jak zostaniesz tylko z silikonowym, to faktycznie trochę taki gadżet - zabawka, ale kto co lubi. Ja mam silikonowy tylko na siłownię/bieganie. Poza tym albo Nomad, albo Milanese i wygląda to dobrze.

https://www.icloud.c...B0N5oqs3qGsQkeu

Użytkownik damianmajk edytował ten post 18 kwietnia 2019 - 14:40


#452 dawsze

dawsze
  • 195 postów

Napisano 18 kwietnia 2019 - 14:52

Skórzane ?

4xFuDEy.jpg



#453 damianmajk

damianmajk
  • 700 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 18 kwietnia 2019 - 14:58

4xFuDEy.jpg


Bardzo fajny pasek - mogę zapytać gdzie kupiony?

#454 Arshe

Arshe
  • 800 postów
  • SkądŁódź

Napisano 18 kwietnia 2019 - 16:04

Bardzo fajny pasek - mogę zapytać gdzie kupiony?

Podpinam się pod pytanie :)

 iPhone 12 mini   iPhone 5s  iPad 8 th  HomePod mini 


#455 dawsze

dawsze
  • 195 postów

Napisano 18 kwietnia 2019 - 17:42

@petrydz pytał kogoś o skórzane Urvoi. To jest "skórzane" Urvoi :) Jest całkiem OK, ale dosyć cienki. Ze skóry, prawdziwej mam takie coś:

 

5EyR1jB.jpg

 

BTW. Mam pytanie. Jak to jest z tą kompatybilnością? Czy paski przeznaczone do Series 1 42 mm będą pasowały do Series 4 44mm? 


Użytkownik dawsze edytował ten post 18 kwietnia 2019 - 17:51


#456 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 18 kwietnia 2019 - 18:01

Będą pasowały.

iPhone 15 Pro


#457 Zireael

Zireael
  • 905 postów
  • SkądPomorze Zachodnie :)

Napisano 18 kwietnia 2019 - 21:52

Posiada ktoś paski Milanese,skórzane lub bransoletkę ze stali szlachetnej do zegarka w wersji aluminiowej ? Wygląda to jako tako czy lepiej dać sobię spokój i trzymać się sportowych ?


Ja mam srebrną milanese (gdzieś w tym wątku wrzucałam nawet linka) i moim zdaniem nie wygląda źle :).

 MacBook Pro 13 (2018)   |    Magic Mouse 2   |    iPhone 13 Pro Max   |    Watch Series 7 (41 mm)   |    iPad Pro 11 WiFi (2018)   |    AirPods 1


#458 stasziek

stasziek
  • 108 postów

Napisano 19 kwietnia 2019 - 07:15

Ja rowniez przetestowalem juz kilka - zegarek kupilem z silikonowym. Na aliexpress dokupilem skorzany (maikes - jestem bardzo zadowolony), milanese (czarny, jak dla mnie najmniej wygodny z calego zestawu), sportowe (urvoi) i przynaje sie - sportowe pasuja mi najbardziej :))

czekam jeszcze na jeden pasek - ten z dziurami (podroba nike+).


Komputer: Macbook Pro 2.4, 4GB, 250HD

#459 Clevland

Clevland
  • 416 postów

Napisano 21 kwietnia 2019 - 12:50

Do skórzanych pasków polecam zapięcia motylkowe - przedłużają żywotność paska.
Na allegro można dobrać odpowiedniej szerokości:

https://allegro.pl/k...n-fas-1-4-0418



#460 towal

towal
  • 832 postów
  • SkądSRC

Napisano 25 kwietnia 2019 - 10:03

Doszły już wszystkie paski, jakie zamówiłem. Więc tak: Urvoi zdecydowanie najlepsze jakie zamówiłem. Silikonowe, skórzane czy szmaciane - top półka, zaczem, klamry, paski, rzepy. Nie ma się czego czepiać. Drugie miejsce (silikonowe prawie tak samo dobre, ale kolory minimalnie gorsze) EIMO. Reszta co zamówiłem, bardzo poprawne, lepsze i gorsze jakościowo z tej samej firmy, jak kto trafi. Wniosek jest jeden - silikonowe, szmacianki, czy skóry - nie warto kupować Apple. Za cenę jednego mam kilka - kilkanaście zamienników, na każdy dzień inny.

Nie testowałem tylko słynnego Milanese loop, bo mi się nie podobał, więc nie zamawiałem. 



#461 Patryk_MAY

Patryk_MAY
  • 11 postów

Napisano 02 maja 2019 - 21:31

Doszły już wszystkie paski, jakie zamówiłem. Więc tak: Urvoi zdecydowanie najlepsze jakie zamówiłem. Silikonowe, skórzane czy szmaciane - top półka, zaczem, klamry, paski, rzepy. Nie ma się czego czepiać. Drugie miejsce (silikonowe prawie tak samo dobre, ale kolory minimalnie gorsze) EIMO. Reszta co zamówiłem, bardzo poprawne, lepsze i gorsze jakościowo z tej samej firmy, jak kto trafi. Wniosek jest jeden - silikonowe, szmacianki, czy skóry - nie warto kupować Apple. Za cenę jednego mam kilka - kilkanaście zamienników, na każdy dzień inny.

Nie testowałem tylko słynnego Milanese loop, bo mi się nie podobał, więc nie zamawiałem. 

 

 

Nie zgodzę się z Tobą tak do końca. Przynajmniej nie w kwestii skórzanych pasków. Owszem masz rację, że za cenę Apple możemy mieć kilka(naście) zamienników ale nie wiem czy kiedyś na prawdę dotykałeś skórzanego paska od Apple. Mi powiedziano w sklepie w Luksemburgu gdzie mieszkam że mogę przymierzyć tylko te z paskami Nike a resztę tylko przez szybę. Może w Apple Store prawdziwych można przymierzać wszystkie. W każdym razie zaryzykowałem i kupiłem oryginalny oglądając tylko miliony zdjęci i filmiki na youtube. Powiem Ci, że jak dla mnie to na prawdę nie możesz skórzanego paska od Apple z niczym porównać. Inne, które nawet gdzieś na zdjęciach widziałem, albo dotykałem w różnych sklepach, jakoś strasznie trąciły tandetą - dziwne przeszycia, faktura skóry, elastyczność... Może nie trafiłem na jakąś lepszą wersję ale na prawdę nie miałem ochoty czegoś takiego kupować. Fakt, że pracując w Polsce w życiu bym sobie na taką opcje od Apple nie pozwolił bo 600zł to kosmos jak na nasze warunki ale tutaj odłożyłem sobie powoli po paredziesiąt euro miesięcznie i kupiłem. Jestem niesamowicie zadowolony - skóra w dotyku jest miękka, czujesz różnicę tak jak czuło się ją kiedy dotykało się kiedyś iPoda i każdego innego odtwarzacza - nie wiem jakim sposobem ale właśnie czujesz tą jakość. Wnerwia mnie ich polityka, bo muszą mieć miliony procent marży na takich akcesoriach a każą sobie płacić jak "za zborze" ale cóż... Ja w tym przypadku dokonałem wyboru którego nie żałuję w najmniejszym stopniu. 
Zagarek kupiłem w wersji Nike+ i niedługo planuję kupić jakieś paski z Ali na wzór Niki także porównam wersje. Wydaje mi się że w tych przypadkach macie rację i nie warto inwestować w oryginały bo zamienniki są wystarczająco blisko oryginałów. 



#462 towal

towal
  • 832 postów
  • SkądSRC

Napisano 03 maja 2019 - 19:14

Panie kolego, w życiu nie zapłacę 600 za pasek do AW. Tu nie chodzi o skąpstwo ale o zasady. Mam na swoim wyposażeniu kilka świetnych zegarków, w tym jednego Patka - i nie żałowałem nawet złotówki, ale to co piszesz o tej różnicy, to trąci lekko fanbojstwem. AW to masówa, robią paski u Chińczyka, który robi tanio i tyle. Patek, TAG czy Edox - to są manufaktury i tam nie ma już dziadostwa. Także, jeżeli chcesz - droga wolna, kupuj i po 4000 pasek do AW, ja uważam, że nie warto i już.


  • as007 lubi to

#463 Patryk_MAY

Patryk_MAY
  • 11 postów

Napisano 03 maja 2019 - 19:42

Doskonale Cie rozumiem i zgadzam się z Tobą jak wspomniałem już wcześniej. Po prostu wydaje mi się ze kwestia ceny paska jest kwestia perspektywy i dla każdego może być inna.
Jeśli chodzi o odniesienie do innych prestiżowych marek zegarków to nie jestem na tym poziomie. Tak, kupuje masówkę i porównuje z tym co jest dostępne dla masówki a nie do innych prestiżowych zegarków. Paski dla Apple robi Chińczyk - OK. To dlaczego inny Chińczyk który mógłby sobie zrobić pasek jaki tylko chce i sprzedawać wszystkim dookoła zbijając masę pieniędzy nie jest w stanie zrobić skórzanego paska podobnej jakości jak ten od Apple. Powiedz mi czy na prawdę miałeś w ręku oryginalny skórzany pasek Apple i jeśli tak to nie czułeś różnicy w stosunku do tych z Ali za 5-10€? I na serio nie ma tutaj nic z fanboystwa tylko obiektywne porównanie jakości materiałów i wykonania. I jeszcze raz podkreślę że masz racje - cena jest z kosmosu ale miałem wybór i wybrałem bo nic co spotkałem dla Apple Watch nie dorównało oryginałowi.
Wydaje mi się, że wychodzisz z założenia, że do masówki jaka jest Apple Watch nie pasuje pasek za taka kasę na która nawet nie zasługuje by za niego zapłacić. Uważasz raczej, ze jeśli wydawać porządna kasę to na coś co ma znacznie lepsza jakość i będzie używane ze sprzętem znacznie droższym i bardziej prestiżowym. Mi natomiast nie przeszkadza ze zapłaciłem za pasek 1/3 ceny zegarka. Chciałem smart watcha...chciałem ładny skórzany pasek do niego...kupiłem. Cena? Pojęcie względne i każdy musi sobie sam odpowiedzieć na ile może sobie pozwolić.

#464 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 03 maja 2019 - 20:39

Panie kolego, w życiu nie zapłacę 600 za pasek do AW. Tu nie chodzi o skąpstwo ale o zasady. Mam na swoim wyposażeniu kilka świetnych zegarków, w tym jednego Patka - i nie żałowałem nawet złotówki, ale to co piszesz o tej różnicy, to trąci lekko fanbojstwem. AW to masówa, robią paski u Chińczyka, który robi tanio i tyle. Patek, TAG czy Edox - to są manufaktury i tam nie ma już dziadostwa. Także, jeżeli chcesz - droga wolna, kupuj i po 4000 pasek do AW, ja uważam, że nie warto i już.

Edox, Tag to manufaktury??? Ty chyba nie wiesz o czym piszesz. Bladego pojęcia nie masz. Masz Patka? Szczerze wątpię. Po Twojej wypowiedzi wręcz jestem pewny ze blefujesz. Tylko po co? A jak już blefujesz to rób to inteligentnie.
https://www.czaszega...lippe-c-74.html

Ps. Nie dasz 600 zł za pasek skórzany do AW, pasek do patka to często wydatek kilkanaście razy większy niż te 600zl.

Użytkownik EMU edytował ten post 03 maja 2019 - 20:43

MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#465 as007

as007
  • 121 postów

Napisano 03 maja 2019 - 22:24

Edox, Tag to manufaktury??? Ty chyba nie wiesz o czym piszesz. Bladego pojęcia nie masz. Masz Patka? Szczerze wątpię. Po Twojej wypowiedzi wręcz jestem pewny ze blefujesz. Tylko po co? A jak już blefujesz to rób to inteligentnie.
https://www.czaszega...lippe-c-74.html

Ps. Nie dasz 600 zł za pasek skórzany do AW, pasek do patka to często wydatek kilkanaście razy większy niż te 600zl.

 

Ja też bym nie dał 6 stów za skórzany pasek od Apple. Za podobną kwotę kupiłem pasek z aligatora do mojej Omegi. I uwierz mi, ale nie ma co porównywać jakości z Cupertino do prawdziwego, skórzanego paska z aligatora.


Użytkownik as007 edytował ten post 03 maja 2019 - 22:43


#466 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 04 maja 2019 - 07:53

Ja też bym nie dał 6 stów za skórzany pasek od Apple. Za podobną kwotę kupiłem pasek z aligatora do mojej Omegi. I uwierz mi, ale nie ma co porównywać jakości z Cupertino do prawdziwego, skórzanego paska z aligatora.


Tu nie chodzi o to czy byś dał czy nie. Tym bardziej ze na olx można trafić skórzany z Apple za 200-300zl, ale mniejsza o to. Tu chodzi o pisanie głupot o posiadaniu zegarka Patek, a żałowaniu 600 zł na pasek do AW. Oczywiście zgadza się ze paski do zegarków szwajcarskich to często inna klasa. I ja ich nie porównuje i nie ja pisze o jakości skory Apple.

Użytkownik EMU edytował ten post 04 maja 2019 - 07:55

MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#467 towal

towal
  • 832 postów
  • SkądSRC

Napisano 04 maja 2019 - 12:32

Edox, Tag to manufaktury??? Ty chyba nie wiesz o czym piszesz. Bladego pojęcia nie masz. Masz Patka? Szczerze wątpię. Po Twojej wypowiedzi wręcz jestem pewny ze blefujesz. Tylko po co? A jak już blefujesz to rób to inteligentnie.
https://www.czaszega...lippe-c-74.html

Ps. Nie dasz 600 zł za pasek skórzany do AW, pasek do patka to często wydatek kilkanaście razy większy niż te 600zl.

Mam nadzieję że jesteś usatysfakcjonowany. Nie mierz każdego swoją miarą, która okazuje się, że jest żałosna. Nie czepiaj się mojej inteligencji, bo mam inne zdanie niż Ty i większe rozeznanie w zegarkach niż Ty. Ja mam Patka, a Ty jedyne co możesz zrobić to dać mi link to strony gdzie one są. Tym się różnimy. Ja rozmawiam o rzeczach namacalnych, a Ty o tym co widzisz na ekranie. Teraz możesz chodzić i dalej pi.... jak potłuczony swoje mądrości kto co ma w domu, a czego nie ma. Na tym kończę z Tobą dyskusję - na każdej płaszczyźnie. 


Użytkownik towal edytował ten post 04 maja 2019 - 13:36


#468 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 04 maja 2019 - 13:52

Mam nadzieję że jesteś usatysfakcjonowany. Nie mierz każdego swoją miarą, która okazuje się, że jest żałosna. Nie czepiaj się mojej inteligencji, bo mam inne zdanie niż Ty i większe rozeznanie w zegarkach niż Ty. Ja mam Patka, a Ty jedyne co możesz zrobić to dać mi link to strony gdzie one są. Tym się różnimy. Ja rozmawiam o rzeczach namacalnych, a Ty o tym co widzisz na ekranie. Teraz możesz chodzić i dalej pi.... jak potłuczony swoje mądrości kto co ma w domu, a czego nie ma. Na tym kończę z Tobą dyskusję - na każdej płaszczyźnie.

Piękny ten patek na tym zdjęciu :) urzekła mnie Twoja historia. Chcesz zabłysnąć to wstaw zdjęcie patka na ręce z tłem na te forum. Inaczej skończyć głupoty pisać. Bo nie masz naprawdę pojęcia o czym piszesz.

Twój patek rozumie to ten na środku tak? Nad napisem znajduje się logo? A nazwa zegarka to philipe patek pod logiem?

Dyskusje kończą ludzie którzy nie maja argumentów.

Użytkownik EMU edytował ten post 04 maja 2019 - 14:03

MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#469 towal

towal
  • 832 postów
  • SkądSRC

Napisano 04 maja 2019 - 15:13

Piękny ten patek na tym zdjęciu :) urzekła mnie Twoja historia. Chcesz zabłysnąć to wstaw zdjęcie patka na ręce z tłem na te forum. Inaczej skończyć głupoty pisać. Bo nie masz naprawdę pojęcia o czym piszesz.

Twój patek rozumie to ten na środku tak? Nad napisem znajduje się logo? A nazwa zegarka to philipe patek pod logiem?

Dyskusje kończą ludzie którzy nie maja argumentów.

Mam usiąść jeszcze na koniu?



#470 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 04 maja 2019 - 15:28

Mam usiąść jeszcze na koniu?

Kolego dobra podróbka. Na forum zegarkiem maja ubaw. Po 1. Nie ma czegoś takiego jak philippe patek, tylko patek philippe.
Najgorsze podróbki maja to na odwrót tak jak Twój.

Po 2. Twój model patka jest totalnie tandetna podróbka.

Po 3. Jeśli uważasz inaczej i dałeś za zegarek z 200-300 tys zł. To ktoś ładnie cię oszukal.

Po 4. Patek philippe nie stosuje swojego loga na tarczy.

Możesz ze mną nie dyskutować ale trochę złe trafiłeś jeśli chodzi o zegarki.

Użytkownik EMU edytował ten post 04 maja 2019 - 15:29

MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#471 towal

towal
  • 832 postów
  • SkądSRC

Napisano 04 maja 2019 - 15:34

Świetny z Ciebie ekspert, skoro nie widzisz że pisze Patek Philippe. Reszta też podróbki? 


Użytkownik towal edytował ten post 04 maja 2019 - 15:42


#472 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 04 maja 2019 - 15:43

Świetny z Ciebie ekspert, skoro nie widzisz że pisze Patek Philippe.

Ok, nie wyraźne zdjęcie. Ile dałeś za niego. Jak jesteś pewny to wstaw certyfikat i rachunek. Pateka nie da się kupić bez tych dokumentów.

Tylko nie pisz ze już nie dyskutujesz. Napisz jeszcze czy ten Twój patek ma obrotowy bezel?

Użytkownik EMU edytował ten post 04 maja 2019 - 15:58

MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#473 towal

towal
  • 832 postów
  • SkądSRC

Napisano 04 maja 2019 - 17:01

No nic, pozostało mi się pogodzić z tym, że mam podróbkę i zwrócić się do kogoś od kogo kupiłem po refund  bo tak napisał Emu na forum po fotografii 100kb :)

Pozdrawiam


Użytkownik towal edytował ten post 04 maja 2019 - 17:01


#474 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 04 maja 2019 - 17:50

No nic, pozostało mi się pogodzić z tym, że mam podróbkę i zwrócić się do kogoś od kogo kupiłem po refund bo tak napisał Emu na forum po fotografii 100kb :)
Pozdrawiam



Lepiej się przyznać niż rżnąć głupa. Sam dobrze wiesz ze masz podróbę. Tylko teraz głupio się przyznać. Za daleko zabrnąłeś.

MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#475 towal

towal
  • 832 postów
  • SkądSRC

Napisano 04 maja 2019 - 17:58

OK.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych