Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

problem z instalacją icloud na Windows 10


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 kamsti

kamsti
  • 33 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 grudnia 2015 - 22:24

Witam,

po ostatniej aktualizacji do Windows 10 nie mogę zainstalować icloud'a, część procesu przechodzi bez błędu po czym:

 

" wystąpił problem z tym pakietem instalatora Windows. Nie można uruchomić programu wymaganego do tej instalacji  . Skontaktuj się z personelem pomocy technicznej  lub dostawcą pakietu. "  

 

Po kliknięciu Ok instalator cofa to co wcześniej wgrał i tyle. 


www.okaycrm.com

#2 Andrzej W

Andrzej W
  • 2 postów
  • SkądPoznan, Poland, Poland

Napisano 19 kwietnia 2016 - 20:44

Witam

Czy udało się rozwiązać ten problem? Pytam ponieważ mam ten sam problem z iCloud. Taki sam komunikat występuje również gdy próbuję zaktualizować do najnowej wersji iTunes.



#3 kamsti

kamsti
  • 33 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 kwietnia 2016 - 21:03

Niestety nie. Odpowiedzi też nie udało mi się uzyskać. Jeśli będziesz miał więcej szczęścia proszę o informację. 


www.okaycrm.com

#4 Andrzej W

Andrzej W
  • 2 postów
  • SkądPoznan, Poland, Poland

Napisano 20 kwietnia 2016 - 20:30

Witam

Najpierw na wszelki wypadek skopiowałem pliki według postu: Synchronizacja iPhone'a z wieloma komputerami bez utraty danych - poradnik

Następnie usunąłem programy Apple zgodnie z radami wsparcia: Usuwanie i ponowne instalowanie programu iTunes oraz powiązanych z nim komponentów programowych w systemie Windows 7 lub nowszym - Wsparcie Apple Nie usunąłem folderu iTunes z plikami z folderu Muzyka ale na wszelki wypadek miałem ich kopię gdyby coś poszło nie tak.Nic nie podmieniałem najpierw wszystko zainstalowałem.

Po ponownym zainstalowaniu oprogramowania wszystko działa prawidłowo. Nie musiałem nawet podmieniać plików w folderze Muzyka. Brakowało tylko ostatniej kopii bezpieczeństwa na komputerze (miałem w skopiowanych plikach ale nie było mi potrzebne)

Całą operacja nie trwałą długo i w końcu wszystko działa prawidłowo.

Pozdrawiam


http://komorkomania.pl/7511,synchronizacja-iphonea-z-wieloma-komputerami-bez-utraty-danych-poradnik

https://support.apple.com/pl-pl/HT204275



#5 kamsti

kamsti
  • 33 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 kwietnia 2016 - 07:31

Dziękuję za informację ale niestety u mnie nie zadziałało.

Przede wszystkim nie mogę od instalować "Apple Software Update" mam komunikat: Wystąpił problem z tym Pakietem instalatora Windows...

 

Jeśli od instaluje resztę to instalacja iCloud przechodzi sporo dalej ale i tak efektem końcowym jest ten sam komunikat co poprzednio:

" wystąpił problem z tym pakietem instalatora Windows. Nie można uruchomić programu wymaganego do tej instalacji  . Skontaktuj się z personelem pomocy technicznej  lub dostawcą pakietu".  


www.okaycrm.com

#6 szametu

szametu
  • 27 postów

Napisano 22 kwietnia 2016 - 07:38

pomoc Microsoft. Tam sa spece ( powaznie, dla mnie to pierwsze miejsce gdzie ide ) w takich sprawach.

 

Bo widac ze masz walnietypakiet odpowiedzialny za obsluge msi ( czyli instalatora Windows. ) Oni Cie nakieruja jak sobie naprawic ten blad. 



#7 kamsti

kamsti
  • 33 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 kwietnia 2016 - 08:04

Jednak się udało:

Przede wszystkim użyłem funkcji napraw w dodaj usuń programy i  "Apple Software Update" został usunięty powijając próbę od instaluj. Później juz wszystko zgodnie z opisem kolegi powyżej  Andrzej W i icloud zainstalowany.


www.okaycrm.com

#8 blogger

blogger
  • 331 postów
  • SkądKatowice

Napisano 28 sierpnia 2016 - 12:43

Mi na laptopie z W10 RS nie chce synchronizować plików. Wszystko poprawnie zainstalowane, potem reinstalowanie i nic. Konto lokalne i wyłączony onedrive tylko nie wiem czy to ma coś do rzeczy.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych