Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Yanosik + Google Maps


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 michal3434

michal3434
  • 2 postów

Napisano 04 listopada 2015 - 21:59

Witam,
Mam problem z komunikatami Yanosika pracującego w tle za Google Maps. Robię to tak:
- uruchamiam Yanosika bez wskazywania celu, tylko nawigacja. W opcjach zaznaczyłem opcję "praca w tle"
- wychodzę z Yanosika i uruchamiam Google Maps, wpisuję cel podróży i uruchamiam nawigację

Problem polega na tym że nie wyskakują mi komunikaty Yanosika na pracującym GM - słychać tylko komunikaty głosowe. Wiem że na Androidzie taki układ działa i komunikaty Yanosika są widoczne.

Z góry dziękuję za pomoc

Pozdr

michal3434

#2 nikeplus-6677620a4e

nikeplus-6677620a4e
  • 44 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 04 listopada 2015 - 22:07

Też to zauważyłem, problem jest w Yanosiku. 



#3 Toxek

Toxek
  • 12 postów

Napisano 11 stycznia 2017 - 17:11

Podepnę się pod temat - zmiany głośności multimediów, w tym wypadku komend google maps też są winą yanosika, czy gdzieś to można wyregulować?
Dość irytujące jest to, jak yanosik pracuje w tle i po jakimś czasie głośność drastycznie rośnie, później przełączając na yanosika, powtórnie spada...



#4 Yary

Yary
  • 75 postów

Napisano 10 sierpnia 2017 - 15:13

Pisałem w podobnym temacie o Waze. Łączy oba programy, a im nas więcej będzie używać Waze, tym częściej aktualność zgłoszeń będzie dorównywać Yanosikowi.



#5 krissos

krissos
  • 139 postów
  • Skądz Polski

Napisano 11 sierpnia 2017 - 09:38

Yanosik na ios ma tak nie ważne czy używasz google map czy tomtom czy coś innego. Jego powiadomienia jakoś są blokowane i nie pojawiają się wizualne (a powinny) tylko głosowo i trzeba ręcznie przełączyć 

Co do Waze to mnie jakoś nie przekonuje.


Użytkownik krissos edytował ten post 11 sierpnia 2017 - 09:39

!!!!!! Nie mów mi jak mam żyć bo nie ty za mnie będziesz umierać !!!!!!





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych