Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone w "Dzien dobry TVN".


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
37 odpowiedzi w tym temacie

#26 corvusfrugilegus

corvusfrugilegus
  • 33 postów
  • SkądWrocław

Napisano 17 grudnia 2007 - 18:37

Jezus Maria, czy wy wszyscy powariowaliście? Już od pewnego czasu obserwuję tę wojnę Administratorsko-Userską i to na jakiś obłęd zakrawa. Moderzy i admini zajmują się bzdetami, banują za byle ostre słowo, komentarz tony'ego zabrzmiał (zagrzmiał) pod koniec wątku jak fuknięcie obrażonego dziecka w piaskownicy, które wie, że władzę ma bo ostatnimi czasy stawia największe babki. Obóz Panka i reszty (który notabene się ostatnio kurczy straszliwie, bo zastraszeni/obrażani/uciszani/ignorowani userzy odchodzą /i słusznie/) też czasem przesadza, bo ten komentarz Panka w tym wątku, wybaczcie panowie, był naprawdę nie na miejscu. Zwłaszcza że atmosfera między wami a tonym jest ostatnio niezwykle napięta. Niech brać forumowa, a zwłaszcza moderatorzy wybaczą mi ten offtop, ale powstrzymać się nie mogłem. Trudno mi ostatnio patrzeć jak grono świetnych ludzi 'wyrzyna' się wsajemnie korzystając ze wszystkich dostępnych forumowych metod (Moderatorzy z banowania userow, a userzy z obrażania moderatorów). No nic. o zdrowy rozsądek chciałbym zaapelować po prostu.
  • Heidi i goto206-13305c6036 lubią to

#27 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 17 grudnia 2007 - 18:44

OK,ale teraz juz naprawde koniec OT. Bardzo prosze.

#28 corvusfrugilegus

corvusfrugilegus
  • 33 postów
  • SkądWrocław

Napisano 17 grudnia 2007 - 18:45

/Rozumiem też że jako osoba, nieudzielająca się na forum, z zerowym autorytetem, nie mogę zostać potraktowany poważnie. Mimo wszystko jednak proszę, wręcz błagam, kochani jesteśmy grupą fajnych ludzi, których łączy zamiłowanie do produktów spod znaku jabłka makintosza, czy naprawdę musimy ze sobą walczyć jak windowsowiec z makowcem, jak canoniarz z nikoniarzem? Może nam się iPhone nie podobać, możemy uznawać go za rewolucyjny produkt, możemy tatuować sobie jabłka na plecach (bez urazy Lemciap :)), możemy z politowaniem patrzeć na fanatyczny kult Steave'a, ale, na miłość Boską, jesteśmy ludźmi trzeźwo myślącymi, w większości dorosłymi, więc po co to obrzucanie się łajnem? I po co wojna?

---- Dodano 17-12-2007 o godzinie 20:46 ----

OK,ale teraz juz naprawde koniec OT. Bardzo prosze.


wybacz, pisałem jak wysyłałeś

#29 BiM Service

BiM Service

    user_jgora

  • 972 postów
  • SkądJelenia Góra

Napisano 17 grudnia 2007 - 20:58

nie wiem co, ale cos trzeba zrobic, atmosfera ostatnio jest zdecydowanie do D**Y
  • Blade__ lubi to

#30 matdys

matdys
  • 1 253 postów
  • SkądRzeszów, PL

Napisano 17 grudnia 2007 - 21:06

odbanować Panka, przywrócić dział "tatuaże i kolczyki" ;)

#31 present_day

present_day
  • 975 postów

Napisano 17 grudnia 2007 - 21:17

..przestać gadać o głupotach tylko wrócić do rozmów o komputerach, kto się będzie obrażał niech się obraża, kto będzie banował niech banuje.. a kto nie da sobie zaślepić pasji do produktów Apple'a osobistymi przepychankami i będzie rozmawiał na temat nie będzie miał żadnego z tych zmartwień.

#32 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 17 grudnia 2007 - 21:34

Sluchajcie po prostu zacznijmy rozmawiac o komputerach i Apple.. Wystarczy nam postow o tatuazach i kolczykach, to nie miejsce na to. To forum MYAPPLE.PL Rozmawiajmy o tym co spowodowalo ze tutaj jestesmy. O tym co nas jednnoczy. PO TO jest to forum. Sztucznym podzialom mowmy nie.

#33 korniszon

korniszon
  • 1 152 postów
  • Skądkanalizacja

Napisano 17 grudnia 2007 - 21:43

Helloł, to jest dział Think Different, czyli z założenia dział do gadania i wyluzowania. Rozumiem, że teraz TD ma dotyczyć wszystkiego co dotyczy Apple i produktów, tak?

#34 present_day

present_day
  • 975 postów

Napisano 17 grudnia 2007 - 21:47

Helloł, to jest dział Think Different, czyli z założenia dział do gadania i wyluzowania. Rozumiem, że teraz TD ma dotyczyć wszystkiego co dotyczy Apple i produktów, tak?


Dokładnie tak. Do "gadania i wyluzowania" jest dział Offtopic, który opiera się na trochę innych zasadach niż poprzedni TD.

#35 PGC

PGC
  • 1 023 postów

Napisano 17 grudnia 2007 - 22:01

Sluchajcie po prostu zacznijmy rozmawiac o komputerach i Apple..


A o czym tu rozmawiać? Puściłeś w świat wątek i zabroniłeś komentować sprawę legalności, a to jedyne co mi się nasuwa na myśl. Ja nie sikam z radości że jakiś produkt Apple w TV pokazali. Dialog panka i grzegora jest taki jak sam wątek, czyli śmieszny. Odbanować ich!

#36 syrakuz

syrakuz

    Dr

  • 1 073 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 17 grudnia 2007 - 22:04

czytam i czytam... i z calym szacunkiem do administracji, jestescie hipokrytami...
  • Heidi lubi to

#37 przemekpiorkowski

przemekpiorkowski
  • 869 postów

Napisano 17 grudnia 2007 - 22:12

A o czym tu rozmawiać?

A mnie się zawsze wydawało, że jeśli się nie chce gadać to się nie gada...

#38 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 17 grudnia 2007 - 22:13

OK jestesmy hipokrytami. Zamykam, widze ze watek idzie w zlym kierunku. Myslaem ze ten dzial bedzie sluzyl do blizszego poznania sie uzytkownikow.Niestety na razie tak nie jest. Zastanowimy sie nad kompletnym zamknieciem tego dzialu. Nie doroslismy do wolnosci. Jesli kogos urazilem tym zdaniem - przepraszam.

---- Dodano 18-12-2007 o godzinie 13:59 ----
OK, zagalapowalem sie ze slowami ze rozwazymy zamkniecie dzialu TD. To sie nie stanie. Mimo wszystko wolnosc dla uzytkownikow jest wazniejsza niz zamykanie calego dzialu z powodu kilku osob.

Przepraszam.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych