Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Krucjata przeciw obudowom do AW


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#26 iNdeed

iNdeed
  • 164 postów

Napisano 01 grudnia 2015 - 17:33

Akurat mam małe zboczenie na punkcie zegarków. Moja kolekcja warta jest tyle co nowy samochód z salonu. Ale musiałbym upaść na głowę żeby ubrać go w dodatkowa obudowe :D
A co dopiero zabawkę Apple za 3000zl. LoL.
Modlicie sie do tego gadżetu? Porysuje sie to sie porysuje. I tak za 2 lata będzie guzik wart. Przynajmniej wyglada normalnie.
  • adam1976 lubi to

#27 dawid595

dawid595
  • 493 postów

Napisano 01 grudnia 2015 - 21:20

Coś mi się wydaje, że jeżeli powstanie Apple Car, zobaczymy samochody w obudowach. :/

Zegarek to część biżuterii, tak też przedstawiało go Apple. To tak jakby założyć gumowe etui na złoty łańcuszek...
  • adam1976 lubi to
 MacBook 12",  iPad Pro 11”,  iPhone Xs Max

#28 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 636 postów
  • Płeć:

Napisano 03 grudnia 2015 - 10:29

Zegarek to część biżuterii, tak też przedstawiało go Apple. To tak jakby założyć gumowe etui na złoty łańcuszek...

 

Apple Watch (czy jakikolwiek inny smartwatch, póki co) jako biżuteria? Litości! To, że Apple go tak przedstawia, zapewne mając na myśli te koszmarne wersje ze złotą kopertą za grube tysiące dolarów i pasujące jak ulał do grubego, złotego łańcucha na szyi, to ich sprawa i ich marketing, ale chyba mamy jeszcze swój rozum.


Użytkownik Mikołaj Maciejko edytował ten post 03 grudnia 2015 - 10:31

  • Jolaos lubi to

#29 Jolaos

Jolaos
  • 1 036 postów

Napisano 03 grudnia 2015 - 12:40

Ja tam z zegarków preferuję Omegę lub Longines:) Jak się porysuje to na polerkę do zegarmistrza i jest jak nowy. Dla mnie noszenie smartwatcha to bezguście i obciach. A już w ogóle z folią ochronną na nim.


In­te­ligen­tni ludzie są często zmusza­ni do pi­cia, by bez­kon­flik­to­wo spędzać czas z idiotami. - Ernest Hemingway

#30 Gustawus-OSL

Gustawus-OSL
  • 26 postów
  • Płeć:
  • SkądOslo

Napisano 09 grudnia 2015 - 19:39

Ja tam z zegarków preferuję Omegę lub Longines:) Jak się porysuje to na polerkę do zegarmistrza i jest jak nowy. Dla mnie noszenie smartwatcha to bezguście i obciach. A już w ogóle z folią ochronną na nim.

 

Zgadzam się z tobą w pełni, jeżeli potrzebujesz tylko zobaczyć która jest godzina to tradycyjny zegarek jest jak najbardziej wskazany. Jeżeli chcesz "coś więcej" to sobie przecież iPhona na rękę nie założysz - wtedy to byłby obciach!

 

Każdy ma swoje gusta i nosi sobie to co chce, z ta folia na zegarku i dodatkową obudową to lekka przesada - ja jeszcze nikogo takiego nie widziałem !


Pozdrawiam, Gustawus !


#31 Driff

Driff
  • 423 postów

Napisano 09 grudnia 2015 - 21:33

Jak ktoś chce to niech sobie nosi w pokrowcu i nikomu nic do tego. Żadna krzywda innym się przez to nie dzieje. Nie rozumiem w ogóle sensu rozwodzenia się nad tym. Sam nie mam AW ani żadnego innego smart watcha, ale uważam, że wytykanie innym noszenia zegarka w pokrowcu jest trochę nie na miejscu.
<p>MacBook Air 13" Early 2014 + iPhone 12 Pro Max + AirPods Pro

#32 dawid595

dawid595
  • 493 postów

Napisano 09 grudnia 2015 - 23:13

"Zegarek w pokrowcu". To nawet nie brzmi dobrze. Nie mówiąc już o tym, jak wygląda.

Użytkownik dawid595 edytował ten post 09 grudnia 2015 - 23:13

 MacBook 12",  iPad Pro 11”,  iPhone Xs Max




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych