Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Translator & Słownik polsko-angielski i angielsko-polski


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
115 odpowiedzi w tym temacie

#76 michasz

michasz

  • 2 914 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 lipca 2010 - 22:58

Darmowych offline nie znajdziesz. Wszystkie (a przynajmniej zdecydowana większość) łączy się z Google Translate. ;)

#77 Rey

Rey
  • 72 postów

Napisano 12 lipca 2010 - 14:00

Słownik polsko angielski angielsko polski Jaki jest najlepszy słownik Polsko-Angielsko-Polski? Proszę o nazwę płatnego i bezpłatnego.

#78 ed00c

ed00c
  • 2 404 postów
  • SkądKostrzyn Wlkp.

Napisano 12 lipca 2010 - 15:10

Ja kiedyś używałem programu WeDict i sprawował się przyzwoicie.

#79 Ament

Ament
  • 503 postów
  • SkądCzęstochowa

Napisano 12 lipca 2010 - 15:26

Najlepszy platny to bez dwoch zdan Collins Polish Dictionary:

http://itunes.apple....d320743577?mt=8

Najwazniejsze zalety to bardzo duza baza slowek i mozliwosc pracy offline. Co prawda cena jest kosmiczna ale naprawde warto.

#80 robertgrzelewski

robertgrzelewski
  • 266 postów
  • SkądWrocław

Napisano 12 lipca 2010 - 16:08

wlasnie tego uzywam ale potrzbuje tez czegos co ma wymowę słówek

#81 razr

razr
  • 1 664 postów
  • SkądKatowice, SI

Napisano 12 lipca 2010 - 16:11

SlovoEd ma wymowę słówek.

#82 grzes_l

grzes_l
  • 3 397 postów
  • SkądGdynia

Napisano 12 lipca 2010 - 16:18

Lingvosoft. Tanszy i ma wiecej slowek od Collinsa. Wymowa komputerowa. Nad Collinsem bym sie nie zachwycal. Dla mnie jest to jedna z przeplaconych przeze mnie aplikacji nie warta tych pieniedzy. Tak naprawde slabizna. Polecam jeszcze Dictionary.com, jak ktos chce wymowe (angielsko angielski - darmowy). A chetnie bym sie dowiedzial jak ma sie Slovoed do Collinsa jesli chodzi o liczbe slow? A Wedict? Czy oficjalnie ma Pol-Eng? Czy lepszy zakres niz Collins (w sumie o to nie trudno...)

#83 razr

razr
  • 1 664 postów
  • SkądKatowice, SI

Napisano 12 lipca 2010 - 16:43

Slovoed ang-pol: 47324 pol-ang: 59921

#84 Rey

Rey
  • 72 postów

Napisano 13 lipca 2010 - 13:03

Ten Lingvosoft to tylko Angielsko-Polski czy też Polsko-Angielski? Slovoed wygląda fajnie, ale cena mnie odrzuca. Tak po za tym to, czy te słowniki są aktualizowane? To znaczy czy są dodawane nowe słowa? A jakiś darmowy używający internetu?;>

#85 grzes_l

grzes_l
  • 3 397 postów
  • SkądGdynia

Napisano 13 lipca 2010 - 13:38

Lingvosoft oczywiscie dziala w dwie strony (a sa takie co nie dzialaja?). Jest troche mniej przejrzysty niz Collins. No ale mysle ze to sie zmieni z czasem. Co do nowych slowek. Niestety nie stwierdzilem takiego procesu w Collinsie, Lingvosoft mam za krotko. Darmowych uzywajacych internetu sa setki, oparte na translatorach (najczesciej google). Wystarczy ze wrzucisz "translate" do wyszukiwarki w App Store.

#86 bazant

bazant
  • 196 postów
  • SkądPoznań/Bolechowo

Napisano 13 lipca 2010 - 20:56

Darmowy korzystający z Internetu to np. Ling.pl Ling for iPhone, iPod touch, and iPad on the iTunes App Store

#87 ADAMsonek

ADAMsonek
  • 9 postów

Napisano 05 sierpnia 2010 - 22:57

Może ktoś się orientuje jaka jest różnica między wersjami compact, classic i deluxe?? Chodzi mi oczywiście o Slovoed

#88 Solos

Solos
  • 227 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 28 sierpnia 2010 - 17:39

A czy ktoś posiada i jest w stanie porównać dwa słowniki phrasal verbs: Longman Phrasal Verbs Dictionary i Cambridge Phrasal Verbs Dictionary? W tej chwili na ten pierwszy jest promocja (do 3 września) i jest tańszy o 50%. A tak w ogóle chciałbym czy np. Cambridge Advanced Learner's Talking Dictionary zawiera całą bazę phrasali z Cambridge Phrasal Verbs Dictionary?

#89 Jedi Seven

Jedi Seven
  • 95 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 28 sierpnia 2010 - 17:48

A czy istnieją jakieś darmowe słowniki offline? Teraz mam Translator z app store całkiem fajny, ma mnóstwo języków no ale tłumaczy z internetu a często nie mam dostępu do wi-fi i taki offline by się bardzo przydał nawet na sam angielski.

#90 gregi1

gregi1
  • 352 postów

Napisano 30 listopada 2010 - 09:30

Dobry słownik, translator Możecie polecić jakiś dobry słownik, translator, który będzie łatwy w obsłudze i przede wszystkim tłumaczył na nasz rodzimy język. Do czego mi potrzebny- głównie do tłumaczenie niektórych słówek podczas czytania książki, napisanej w języku angielskim.

#91 Lotherok Andarin

Lotherok Andarin
  • 38 postów

Napisano 30 listopada 2010 - 09:42

Do słówek to myślę, że każdy powinien spełnić Twoje oczekiwania.
Od siebie Google Translator ;)

edit: ach, ipad, ipod..

#92 tomazo

tomazo
  • 65 postów
  • SkądMierzyn/Szczecin

Napisano 30 listopada 2010 - 09:44

Cześć. Osobiście używam Collins Polish Dictionary - duży zasób słownictwa (nie korzysta z zasobów w sieci, co czasami może być też wadą), prosty interfejs, czyli moim zdaniem do idealny zastosowania jak opisałeś. pozdrawiami t.

#93 gregi1

gregi1
  • 352 postów

Napisano 30 listopada 2010 - 11:27

Do słówek to myślę, że każdy powinien spełnić Twoje oczekiwania.
Od siebie Google Translator ;)

edit: ach, ipad, ipod..


To rozwiązanie odpada, bo np. nie uda mi się z niego skorzystać w metrze.

#94 michak80

michak80
  • 430 postów
  • SkądKijów ( Ukraina )

Napisano 30 listopada 2010 - 11:39

również polecam "Collins Polish Dictionary". Używam od pół roku i jestem bardzo zadowolony.

#95 imielski

imielski
  • 373 postów

Napisano 30 listopada 2010 - 11:44

Możecie polecić jakiś dobry słownik, translator, który będzie łatwy w obsłudze i przede wszystkim tłumaczył na nasz rodzimy język.
Do czego mi potrzebny- głównie do tłumaczenie niektórych słówek podczas czytania książki, napisanej w języku angielskim.


Wiem, że jakies pół roku temu widziałem m.in w empikach słownik pol/ang wydany przez pwn m.in. w wersji na pendrive dla mac i win.
Nie pamietam szczegółów co do eny chyba cos ok. 100zł ale głowy nie dam. Myślę, że jak sie troche poszuka to może w media marktach, albo w empikach, saturnach gdzies sie uchowało. Malutkie pudełko 5x5x3 cm

#96 kamdu

kamdu
  • 56 postów
  • SkądKraków

Napisano 24 stycznia 2011 - 17:02

Słownik polsko angielski angielsko polski Witam, Mam takie wielkie pytanie czy znacie jakiś naprawdę dobry słownik lub choćby translator na iP PL Ang i na odwrót ??

#97 robberpl

robberpl
  • 336 postów

Napisano 24 stycznia 2011 - 17:16

WeDict i slowniki z Cydii - imo najlepsze mozliwe rozwiazanie :P

#98 kamdu

kamdu
  • 56 postów
  • SkądKraków

Napisano 24 stycznia 2011 - 17:19

WeDict i slowniki z Cydii - imo najlepsze mozliwe rozwiazanie :P


A one nie łączą się z internetem gdy coś tłumaczę bo zapomniałem dodać w pierwszym poście ale jeszcze na tym mi zależy...

#99 kamdu

kamdu
  • 56 postów
  • SkądKraków

Napisano 24 stycznia 2011 - 21:37

WeDict jest dosyć dobry ale nie ma PL a jakieś chinese to mi nie jest potrzebne chyba że nie ma w ver 1.5 bo więkrzej nie mogę zainstalować bo jest wymagany ios 4.0 a ja mam 3.1.3

#100 EKCI

EKCI
  • 655 postów
  • SkądWrocław

Napisano 24 stycznia 2011 - 21:55

Możesz przez przeglądarkę internetową. Lub JB.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych