Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Dajcie mi autonomiczny samochód

201507 myapplemag applecar titan

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 12 września 2015 - 15:10

21327033256_d87a7b8abd_z.jpg

 

Jechałem w czasie weekendu samochodem z Gliwic do Gdańska. Gdy monotonia autostrady A1, ból pleców i irytacja na innych kierowców zaczęły mi się już dawać we znaki, pomyślałem o projekcie Titan od Apple. Po przeanalizowaniu przeze mnie wszystkich aspektów pojazdu autonomicznego pojawiła się w mojej głowie jednoznaczna refleksja - tak bardzo bym chciał mieć takiego samoprowadzącego się Apple Cara!

 

Pełny artykuł przeczytasz w MyApple Magazyn 7/2015

 

c5b04267-b3b2-4fa1-952d-7bac9fddecf7.png

 


#2 Bart Maciejewski

Bart Maciejewski
  • 1 postów

Napisano 15 września 2015 - 09:47

Na ból pleców i spokój podczas jazdy polecam kupić sobie Lexusa GS450h. Po pierwsze hybryda wiec w korku elektryka. Po drugie pełne wygłuszenie kabiny wiec czujemy się jak w hermetycznej bance, bo nie dochodzą nas żadne hałasy z zewnątrz (trochę to przypomina noszenie słuchawek z funkcja Noise Cancelling). Nad fotelami inżynierowie Lexusa pracowali 5 lat. To moj pierwszy Lexus (rocznik 2008) ale napewno nie ostatni. A jak trzeba poszaleć to spalinowe V6 i elektryczny silnik dają łączna moc 348 komi wiec można się pobawić na autostradach (średnie spalanie 7.2L/100)

#3 Jacek Zięba

Jacek Zięba

  • 625 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 18 września 2015 - 09:22

Na ból pleców i spokój podczas jazdy polecam kupić sobie Lexusa GS450h. Po pierwsze hybryda wiec w korku elektryka. Po drugie pełne wygłuszenie kabiny wiec czujemy się jak w hermetycznej bance, bo nie dochodzą nas żadne hałasy z zewnątrz (trochę to przypomina noszenie słuchawek z funkcja Noise Cancelling). Nad fotelami inżynierowie Lexusa pracowali 5 lat. To moj pierwszy Lexus (rocznik 2008) ale napewno nie ostatni. A jak trzeba poszaleć to spalinowe V6 i elektryczny silnik dają łączna moc 348 komi wiec można się pobawić na autostradach (średnie spalanie 7.2L/100)

Chętnie bym się przejechał i sprawdził :) 


@jacek_zieba



Dodaj odpowiedź



  

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 201507, myapplemag, applecar, titan

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych