Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* - - - - 2 głosy

Show off your WATCH!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
403 odpowiedzi w tym temacie

#1 neomarcel

neomarcel
  • 61 postów

Napisano 12 czerwca 2015 - 08:50

Proponuje nowy temat, a mianowicie pokaż swój Apple Watch. Wrzuć zdjęcie swoje zegarka w ciekawej kompozycji np. tarcza + pasek  i zainspiruj innych uzytkowników do ciekawych "metamorfoz".

 

Poniżej kilka propozycji jakie znalazłem w necie. (Źródło: macrumors.com)

 

1--600Q100S.jpg
2--600Q100S.jpg
3--600Q100S.jpg

 

4--600Q100S.jpg
5--600Q100S.jpg
6--600Q100S.jpg
7--600Q100S.jpg


Użytkownik neomarcel edytował ten post 12 czerwca 2015 - 08:50


#2 japanicz

japanicz
  • 146 postów

Napisano 12 czerwca 2015 - 20:26

Temat miły!
Poniżej – mój – zegarek z piątkowym widokiem z 8 piętra i zza brudnego uniwersyteckiego okna na Piątą Aleję ;)

Załączony plik  IMG_0182.jpg   117,71 KB   7 Ilość pobrań


  • Gregory i EMU lubią to

#3 neomarcel

neomarcel
  • 61 postów

Napisano 13 czerwca 2015 - 14:23

Wrzuć więc zdjęcie swojego zegarka i nie cwaniakuj ;)

(w żaden sposób nie jestem za, ani przeciwko temu tematowi, ale bez tych "przykładowych zdjęć" byłby sensowniejszy)

 

 

AW 42 Space Gray

DSC_6039--1000W9--600Q100.jpg

 

Obecnie czekam na biały pasek, który powinien lepiej się komponować....


  • Gregory lubi to

#4 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 14 czerwca 2015 - 06:56

Obawiam się ze biały pasek nie będzie się lepiej komponował. Może się mylę bo póki co widziałem tylko jedno zdjęcia przedstawiajace Twój zegarek z białym paskiem. Nie wyglądało to najlepiej. Już lepiej z czerwonym wyglada;-)

MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#5 neomarcel

neomarcel
  • 61 postów

Napisano 19 czerwca 2015 - 12:55

Wczoraj trafił do mnie biały pasek... jak się prezentuje? według mnie to jedno z najlepszych połączeń

 

14.jpg

15.jpg
16.jpg



#6 donmikers

donmikers
  • 29 postów

Napisano 20 czerwca 2015 - 10:46

No to się chwalmy :)

Załączony plik  watch.jpg   115,47 KB   5 Ilość pobrań



#7 wratymir

wratymir
  • 5 postów
  • SkądWrocław

Napisano 22 czerwca 2015 - 23:54

Hej. 
Och, wreszcie można się gdzieś pochwalić. Przyszedł 4 dni temu - całkiem, całkiem. Warto było poczekać. 
Po tych kilku dniach całkiem nieźle się dogadujemy. Udaje się dyktować smsy a nawet przerzucać kanały w telewizorze ;)
Do pełni szczęścia brakuje apek do facebooka, notowań GPW no i działania rozpoznawania polskiej mowy w każdej apce (choćby w evernote brak a przynajmniej mi się nie udało). 

 

Załączony plik  IMG_0906.JPG   115,28 KB   7 Ilość pobrań

Załączony plik  IMG_0949.JPG   88,25 KB   5 Ilość pobrań

Załączony plik  FullSizeRender.jpg   55,24 KB   6 Ilość pobrań

 

 



#8 neomarcel

neomarcel
  • 61 postów

Napisano 16 lipca 2015 - 08:59

Dziś trafił do mnie ten zestaw (na rysunku bordowy kolor)

18a.jpg

 

Cena: 129 + koszt wysyłki + zakup adaptera 60zł

 

Mój zestaw jest w kolorze brązowym

 

18.jpg

 

19.jpg

 

Jak się prezentuje: bardzo średnio; na żywo wygląda trochę lepiej. Jakość paska 4/10. Adaptery które udało mi się dostać na polskim portalu aukcyjnym są wykonane tak samo jak pasek albo nawet i gorzej. Boje się że wyskoczą z obudowy (na drugiem zdjęciu widać jak jeden lekko odstaje z obudowy). Na pewno je wymienie na grafitowy kolor jak tylko pojawi się coś sensownego.


Użytkownik neomarcel edytował ten post 16 lipca 2015 - 09:02


#9 kdworaczyk

kdworaczyk
  • 262 postów
  • SkądPsary

Napisano 16 lipca 2015 - 10:17

Dziś trafił do mnie ten zestaw (na rysunku bordowy kolor)

18a.jpg

 

Cena: 129 + koszt wysyłki + zakup adaptera 60zł

 

Mój zestaw jest w kolorze brązowym

 

18.jpg

 

19.jpg

 

Jak się prezentuje: bardzo średnio; na żywo wygląda trochę lepiej. Jakość paska 4/10. Adaptery które udało mi się dostać na polskim portalu aukcyjnym są wykonane tak samo jak pasek albo nawet i gorzej. Boje się że wyskoczą z obudowy (na drugiem zdjęciu widać jak jeden lekko odstaje z obudowy). Na pewno je wymienie na grafitowy kolor jak tylko pojawi się coś sensownego.

Dzięki za cenną informacje co do adapterów od dwóch dni nosze się z zamiarem kupna, ale po tym co zobaczyłem u Ciebie na zdjęciach to podziękuje na chwilę obecną. Widze że masz założone szkło na ekrak może podpowiesz jak się spisuje nie przeszkadza w yżytkowaniu zegarka ? Nie jest rzuca się w oczy ?


Użytkownik kdworaczyk edytował ten post 16 lipca 2015 - 10:18


#10 neomarcel

neomarcel
  • 61 postów

Napisano 16 lipca 2015 - 10:56

Dzięki za cenną informacje co do adapterów od dwóch dni nosze się z zamiarem kupna, ale po tym co zobaczyłem u Ciebie na zdjęciach to podziękuje na chwilę obecną. Widze że masz założone szkło na ekrak może podpowiesz jak się spisuje nie przeszkadza w yżytkowaniu zegarka ? Nie jest rzuca się w oczy ?

 

Mam naklejone szkło hartowane MOCOLO. Użytkuje z nim AW już 2 tyg i nie mogę się do niczego doczepić. Zegarek reaguje na dotyk tak samo jak bez szkła. Szkło wogóle się nie rysuje - nie mogę dopatrzyć się jednej mikro ryski. Czy rzuca się w oczy? - w zasadzie nie, na moich zdjęciach podświetliły się krawędzie promieniami słońca dlatego jest bardziej widoczne, Ogólnie bardzo polecam.


Użytkownik neomarcel edytował ten post 16 lipca 2015 - 10:57


#11 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 16 lipca 2015 - 19:14

Dziś trafił do mnie ten zestaw (na rysunku bordowy kolor)

18a.jpg

 

Cena: 129 + koszt wysyłki + zakup adaptera 60zł

 

Mój zestaw jest w kolorze brązowym

 

18.jpg

 

19.jpg

 

Jak się prezentuje: bardzo średnio; na żywo wygląda trochę lepiej. Jakość paska 4/10. Adaptery które udało mi się dostać na polskim portalu aukcyjnym są wykonane tak samo jak pasek albo nawet i gorzej. Boje się że wyskoczą z obudowy (na drugiem zdjęciu widać jak jeden lekko odstaje z obudowy). Na pewno je wymienie na grafitowy kolor jak tylko pojawi się coś sensownego.

 

Zerknij na OKCS i przeczytaj opinie, ludzie są bardzo zadowoleni http://www.amazon.de... watch adapter


http://myapple.pl/fo...atur-podpisów/

Masz problem z iPhone? pomogę na terenie Łodzi


#12 radzion

radzion

    master of disaster

  • 1 193 postów
  • Płeć:
  • SkądGliwice

Napisano 17 lipca 2015 - 01:18

Miałem szkło Mocolo. W sumie 1 dzień ;) Niestety stuknąłem leciutko zegarkiem o płaska powierzchnie. Szkło pękło w dwóch miejscach. Jak podważałem delikatnie paznokciem to sie delikatnie wyszczerbilo. W sumie ochroniło mi zegarek :) jest bardzo cienkie i ma słaba wytrzymałość. Spasować z krzywizna zegarka jest naprawdę cieżko. No i najgorszy aspekt któremu zaprzeczył neomarcel - szkiełko bardzo odstaje i jest tandetnie widoczne. Użyłem folii która sam precyzyjnie docialem wykorzystując szkiełko i skalpel. Teraz naprawdę nie rzuca sie w oczy i nie odstaje. Zakładam ze folia wytrzyma tyle samo co szkiełko mocolo. Tyle ze po lekkim kontakcie szkło pęknie i jest do wyrzucenia a folia nie. Polecam jednak folie. Szkło wyglada dość tandetnie na ładnej i zaokrąglonej powierzchni wyświetlacza.

 iMac + MacBook Air + Time Capsule |  iPhone 12 Pro |  iPhone 11 Pro Max |  WATCH + Band(PRODUCT) RED |  iPad Pro 12,9" +  Pencil


#13 Mardok

Mardok
  • 252 postów

Napisano 17 lipca 2015 - 09:14

Do mnie idzie takie "cudo", powinno być już jakoś w poniedziałek - bardzo jestem ciekaw jak będzie wyglądało "na żywo" czyli jak spisali się nasi "chińscy przyjaciele" ;)

VFkC0xk.jpg

7 / Air2 / AW / Nano / Mac Mini / MBA


#14 klopersss

klopersss
  • 733 postów
  • SkądKatowice, PL

Napisano 18 lipca 2015 - 01:14

@Mardok dałbyś namiar na taką opaskę? Masz wersję sport? Daj znać jak wygląda adapter na aluminiowym Watchu, gdyż mi nie podoba się jak zegarek jest aluminiowy a ten adapter stalowy...



#15 Mardok

Mardok
  • 252 postów

Napisano 18 lipca 2015 - 05:13

@Mardok dałbyś namiar na taką opaskę? Masz wersję sport? Daj znać jak wygląda adapter na aluminiowym Watchu, gdyż mi nie podoba się jak zegarek jest aluminiowy a ten adapter stalowy...

 
Jak już wspomniałem opaska idzie z Chin, a zakupiłem ją konkretnie tutaj klik! (jest też wersja bez adaptera za jakieś 17$ z groszami). Natomiast co do zegarka to posiadam srebrnego sporta 42mm, sądząc po pierwszych 2 zdjęciach na aukcji adapter jest stalowy i wygląda to znośnie - ale zdjęcia to zdjęcia będzie trzeba ocenić to "na żywo". Według monitorium poczty polskiej - paczka wylądował w piątek w Warszawie tak więc jak dobrze pójdzie to w poniedziałek będę mógł powiedzieć coś konkretnego ;)


7 / Air2 / AW / Nano / Mac Mini / MBA


#16 Mardok

Mardok
  • 252 postów

Napisano 20 lipca 2015 - 11:26

Ok właśnie przyszło :)
 

http://imgur.com/a/FeQu1#0

 

Adapter pasuje dobrze, sam pasek wykonany z prawdziwej miękkiej skóry również prezentuje się przyzwoicie. A wszystko za niecałe 135zł - uważam zakup z udany i mogę polecić :)


Użytkownik Mardok edytował ten post 20 lipca 2015 - 12:10

7 / Air2 / AW / Nano / Mac Mini / MBA


#17 Kuba2000

Kuba2000
  • 2 043 postów
  • SkądKielce

Napisano 20 lipca 2015 - 11:30

Wygląda ok, napisz za jakiś czas jak się sprawdza, czy się nie wyciera.


iPhone 6S PLUS 128GB SILVER | Apple Watch Series 3 42mm Fog | Asus A501LX i7 5500U Nvidia GE FORCE 950M 8GB ram 1TB Dysk twardy


#18 lucasmaster

lucasmaster
  • 495 postów
  • SkądŚwidnica

Napisano 22 lipca 2015 - 11:11

Kilka propozycji bransoleta Hoco lub Milanese Loop Baseusa. :) Oba wyglądają naprawdę fajnie, zegarek 38mm Steel.

 

 

Załączone pliki



#19 Maxavelli

Maxavelli
  • 1 040 postów

Napisano 22 lipca 2015 - 15:35

Uzywam Hoco z pierwszego zdjecia z wersja Apple Watch Sport i sprawdza sie swietnie.



#20 neomarcel

neomarcel
  • 61 postów

Napisano 27 lipca 2015 - 21:00

Miałem szkło Mocolo. W sumie 1 dzień ;) Niestety stuknąłem leciutko zegarkiem o płaska powierzchnie. Szkło pękło w dwóch miejscach. Jak podważałem delikatnie paznokciem to sie delikatnie wyszczerbilo. W sumie ochroniło mi zegarek :) jest bardzo cienkie i ma słaba wytrzymałość. Spasować z krzywizna zegarka jest naprawdę cieżko. No i najgorszy aspekt któremu zaprzeczył neomarcel - szkiełko bardzo odstaje i jest tandetnie widoczne. Użyłem folii która sam precyzyjnie docialem wykorzystując szkiełko i skalpel. Teraz naprawdę nie rzuca sie w oczy i nie odstaje. Zakładam ze folia wytrzyma tyle samo co szkiełko mocolo. Tyle ze po lekkim kontakcie szkło pęknie i jest do wyrzucenia a folia nie. Polecam jednak folie. Szkło wyglada dość tandetnie na ładnej i zaokrąglonej powierzchni wyświetlacza.


Niestety moje MOCOLO także sie rozbiło :-( W trakcie sobotniej przejażdżki uderzyłem tarczą zegarka w kierownicę roweru. Szkło pękło w kilku miejscach ale na szczęście na samym zegarku nie było śladu. Co do jego odklejenia nie miałem problemów gdyż w samym szkle jest jakaś folia i wszystko ładnie odeszło.
Dziś zamówiłem szkło iWODA, której recenzje można znaleść tutaj: http://imagazine.pl/2015/07/27/iwoda-pierwsze-wrazenia/

#21 radzion

radzion

    master of disaster

  • 1 193 postów
  • Płeć:
  • SkądGliwice

Napisano 28 lipca 2015 - 10:48

Niestety moje MOCOLO także sie rozbiło :-( W trakcie sobotniej przejażdżki uderzyłem tarczą zegarka w kierownicę roweru. Szkło pękło w kilku miejscach ale na szczęście na samym zegarku nie było śladu. Co do jego odklejenia nie miałem problemów gdyż w samym szkle jest jakaś folia i wszystko ładnie odeszło.
Dziś zamówiłem szkło iWODA, której recenzje można znaleść tutaj: http://imagazine.pl/2015/07/27/iwoda-pierwsze-wrazenia/

Ja z odklejeniem także nie miałem problemów. Jest pokryte od spodu jakimś silikonowym podkładem. Przy ściąganiu uszczerbków sie delikatnie krawędź. Szkło pomimo rozbicia trzymało sie ładnie w jednym kawałku. Wykorzystałem je jako szablon aby wyciąć folie. Folia wyglada zdecydowanie lepiej. Prawie jej nie widać. Najchętniej zrezygnowałbym z naklejania czegokolwiek ale w ten sposób mam duża szanse uszkodzenia zegarka. O ile iPhone nie udało mi sie nigdy rozwalić, to zwyczajnym zegarkiem już nie raz przywaliłem w rożne rzeczy. Wiedziałem ze Apple watchem napewno tez przywale. I tak sie stało. Mocolo pod tym względem dobrze spełniło swoje zadanie. Do estetyki zegarka z przyklejonym takim szkłem nie będę sie odnosił - wyglada niezby fajnie.

 iMac + MacBook Air + Time Capsule |  iPhone 12 Pro |  iPhone 11 Pro Max |  WATCH + Band(PRODUCT) RED |  iPad Pro 12,9" +  Pencil


#22 slythia

slythia
  • 84 postów

Napisano 28 lipca 2015 - 13:21

Ja z odklejeniem także nie miałem problemów. Jest pokryte od spodu jakimś silikonowym podkładem. Przy ściąganiu uszczerbków sie delikatnie krawędź. Szkło pomimo rozbicia trzymało sie ładnie w jednym kawałku. Wykorzystałem je jako szablon aby wyciąć folie. Folia wyglada zdecydowanie lepiej. Prawie jej nie widać. Najchętniej zrezygnowałbym z naklejania czegokolwiek ale w ten sposób mam duża szanse uszkodzenia zegarka. O ile iPhone nie udało mi sie nigdy rozwalić, to zwyczajnym zegarkiem już nie raz przywaliłem w rożne rzeczy. Wiedziałem ze Apple watchem napewno tez przywale. I tak sie stało. Mocolo pod tym względem dobrze spełniło swoje zadanie. Do estetyki zegarka z przyklejonym takim szkłem nie będę sie odnosił - wyglada niezby fajnie.

Watch aż taki delikatny nie jest. Nie mam żadnych osłon a mój zdążył mi spaść (w tym raz z ponad 1,5 metra), wiele razy nim uderzyłam i jak na razie nic mu się nie stało. 



#23 neomarcel

neomarcel
  • 61 postów

Napisano 29 lipca 2015 - 15:13

Dziś kolejna prezentacja i pokuszę się napisać, że chyba najlpesza!

 

20.jpg
 

TAK to niebieski/granatowy "Leatcher Loop" do AW 48...... ale fantastycznie wykonany ZAMIENNIK !!!

 

Cena: 43,34$ z przesyłką (ebay)*

 

*(u nas cena jest dwuktotnie wyższa - zresztą podobnie ma się do innych pasków i akcesorii oferowanych do AW na naszych portalach aukcyjnych gdzie ceny podbite są niemal dwukrotnie. Podobnie jest z oryginalnymi paskami, które na ebay'u można dostać za połowę ceny (normalnej). Sam zresztą jakiś czas temu kupiłem białego Sport band'a w cenie 240 zł z przesyłką)

 

Czas oczekiwania na przesyłkę: 8 dni

Jakość wykonania, spasowanie, prezentacja: 10/10

 

 

ZOBACZMY:

 

21.jpg22.jpg23.jpg24.jpg25.jpg

 

i mały bonus... mój krótki film z prezentacji paska

 

26.jpg


Użytkownik neomarcel edytował ten post 29 lipca 2015 - 15:21

  • Gregory, Finkiel i pako88 lubią to

#24 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 29 lipca 2015 - 20:14

Podaj link do sklepu bądź aukcji gdzie kupiłeś. Są inne kolory?

MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#25 neomarcel

neomarcel
  • 61 postów

Napisano 30 lipca 2015 - 06:54

Podaj link do sklepu bądź aukcji gdzie kupiłeś. Są inne kolory?

 

Leatcher Loop (zamiennik)  >>>>KLIK<<<<

Oryginalny biały Sport Band >>>>KLIK<<<<   (Sprzedawca oferuje większość oryginalnych pasków do AW w cenie zbliżonej do AppleStore - czas oczekiwania na przesyłkę ok. 8-9 dni)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych