Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Apple Watch padł podczas aktualizacji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#26 macsupport

macsupport

  • 8 620 postów
  • SkądKraków

Napisano 19 czerwca 2015 - 21:46

No jasne, że żenujące, bo okazuje się, że urządzenie to jest tak super, że w przypadku usterki jego naprawa, nawet stosunkowo prosta jest czasochłonna oraz wymaga specjalistycznego sprzętu i wykwalifikowanej obsługi. Coś takiego już na etapie projektowania powinno zostać porzucone. Jeśli już Apple wprowadza zegarek, który jest zabezpieczony na wszelkie możliwe sposoby przed wgraniem oprogramowania przez użytkownika to każdy serwis autoryzowany na świecie powinien mieć możliwość jego naprawy i wgrania tego oprogramowania. Domyślam się, że oni sobie to wymyślili tak, że trzeba mieć do tego jakiś specjalny "box", którym wgrywa się oprogramowanie, bo gdyby wystarczył nawet specjalny przewód USB, to ktoś zacząłby takie przewody produkować i z całego zabezpieczenia nici. Bo rozumiem, że cały czas chodzi o to, żeby nie było możliwości wgrania zmodyfikowanego softu i zrobienia jailbreaka. 


Jedyny serwis sprzętu Apple w Małopolsce polecany przez MyApple.pl

ul. Kadecka 10, 30-078 Kraków

kom: 889 566 455 ; tel: 12 421 65 91


#27 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 19 czerwca 2015 - 22:39

Trochę bardzo żenujące

MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#28 AppleMobile.pl

AppleMobile.pl

  • 477 postów
  • Płeć:
  • SkądSzczecin, Wojska Polskiego 50, tel:889277288

Napisano 20 czerwca 2015 - 13:58

No jasne, że żenujące, bo okazuje się, że urządzenie to jest tak super, że w przypadku usterki jego naprawa, nawet stosunkowo prosta jest czasochłonna oraz wymaga specjalistycznego sprzętu i wykwalifikowanej obsługi. Coś takiego już na etapie projektowania powinno zostać porzucone. Jeśli już Apple wprowadza zegarek, który jest zabezpieczony na wszelkie możliwe sposoby przed wgraniem oprogramowania przez użytkownika to każdy serwis autoryzowany na świecie powinien mieć możliwość jego naprawy i wgrania tego oprogramowania. Domyślam się, że oni sobie to wymyślili tak, że trzeba mieć do tego jakiś specjalny "box", którym wgrywa się oprogramowanie, bo gdyby wystarczył nawet specjalny przewód USB, to ktoś zacząłby takie przewody produkować i z całego zabezpieczenia nici. Bo rozumiem, że cały czas chodzi o to, żeby nie było możliwości wgrania zmodyfikowanego softu i zrobienia jailbreaka. 

Ale chyba już kilka "haków" na AW się pojawiło, więc wyszło jak zawsze - zabezpieczenia utrudniają życie użytkownikom, nie hakerom.


AppleMobile.pl - Serwis iPhone, iPod, iPad Szczecin - Pierwszy i jedyny serwis urządzęń Apple w Zachodniopomorskim autoryzowany przez MyApple.pl Masz pytania? Dzwoń! tel: 889 277 288 - Naprawy wysyłkowe na terenie całego kraju! http://www.facebook.com/AppleMobilePL


#29 d112

d112
  • 30 postów

Napisano 14 lipca 2015 - 13:34

Byłem z ciekawości w autoryzowanym serwisie apple, powiedzieli mi, że jeżeli posiadam Apple Care+ to mogę reklamować również w Polsce.



#30 AppleMobile.pl

AppleMobile.pl

  • 477 postów
  • Płeć:
  • SkądSzczecin, Wojska Polskiego 50, tel:889277288

Napisano 22 lipca 2015 - 08:23

Pewnie sami nie wiedzą, jakie obowiązują ich procedury. Ja dopiero wczoraj po wielkich bojach odzyskałem swój zegarek. Ostatecznie załatwiane było wszystko przez irlandzki oddział Apple. Zegarek został odebrany z mieszkania na terenie Niemiec (z polski nie chcieli odebrać), pojechał do Holandii i tego samego dnia odesłano mi zupełnie nowy Watch (sam cyferblat), zapakowany w takie malutkie pudełeczko. 

 

Póki co zauważyłem tylko, że nie mogę go sparować z iOS 9 beta 3. Przy próbie parowania pokazuje mi, że trzeba zacząć od nowa. I tak w kółko. UStawienia sieciowe oraz oba urządzenia restartowałem. Chyba będę musiał wrócić do 8.4...


AppleMobile.pl - Serwis iPhone, iPod, iPad Szczecin - Pierwszy i jedyny serwis urządzęń Apple w Zachodniopomorskim autoryzowany przez MyApple.pl Masz pytania? Dzwoń! tel: 889 277 288 - Naprawy wysyłkowe na terenie całego kraju! http://www.facebook.com/AppleMobilePL


#31 Kuba2000

Kuba2000
  • 2 043 postów
  • SkądKielce

Napisano 22 lipca 2015 - 08:47

Zaaktualizuj bete do b4

iPhone 6S PLUS 128GB SILVER | Apple Watch Series 3 42mm Fog | Asus A501LX i7 5500U Nvidia GE FORCE 950M 8GB ram 1TB Dysk twardy


#32 AppleMobile.pl

AppleMobile.pl

  • 477 postów
  • Płeć:
  • SkądSzczecin, Wojska Polskiego 50, tel:889277288

Napisano 25 lipca 2015 - 15:57

Potwierdzam tylko, że zadziałało ;-)


AppleMobile.pl - Serwis iPhone, iPod, iPad Szczecin - Pierwszy i jedyny serwis urządzęń Apple w Zachodniopomorskim autoryzowany przez MyApple.pl Masz pytania? Dzwoń! tel: 889 277 288 - Naprawy wysyłkowe na terenie całego kraju! http://www.facebook.com/AppleMobilePL


#33 Kuba2000

Kuba2000
  • 2 043 postów
  • SkądKielce

Napisano 25 lipca 2015 - 18:06

Wiecie że łaskawie w niemczech można wrócić z bety Watch OS 2 do Watch OS 1 tylko w salonie apple. W polsce oczywiście nie.


iPhone 6S PLUS 128GB SILVER | Apple Watch Series 3 42mm Fog | Asus A501LX i7 5500U Nvidia GE FORCE 950M 8GB ram 1TB Dysk twardy


#34 Kronos_Iphone

Kronos_Iphone
  • 354 postów
  • Skądopolszczyzna

Napisano 24 stycznia 2017 - 17:08

Temat wykopalisko, ale mi dziś AW padł przy aktualizacji. Serwis i tylko serwis. Na całe szczęście mam jeszcze gwarancję. Masakra jakaś bubel z tymi aktualizacjami. Jak ktoś ma zamiar aktualizować niech uważa.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych