„Oryginały czy podróbki produktów Apple?”, nieuczciwi sprzedawcy oraz inne opinie o serwisach ogłoszeniowych, aukcyjnych.
#3101
Napisano 27 września 2011 - 12:02
Na moje oko podróbki.
Pozdrawiam
#3102
Napisano 27 września 2011 - 14:11
#3103
Napisano 27 września 2011 - 14:56
#3104
Napisano 27 września 2011 - 15:02
#3105
Napisano 27 września 2011 - 15:21
---------- Wpis dodano o 15:21 ---------- Poprzedni wpis dodano o 15:08 ----------
Droga Owczarnio, dziękujemy za radę. W miarę możliwości staramy się robić własne zdjęcia oraz filmy aby możliwie najlepiej przedstawić produkt. Niestety przy tak dużym asortymencie jest to bardzo ciężkie do zrobienia. Staramy się jednak cały czas rozwijać i produkty na których chcemy się skupić prezentujemy poprzez nasze zdjęcia i filmy. Zdjęcia przedstawiające pendrive dostaliśmy od naszego partnera - apple-tuning.com gdzie są tam również zdjęcia oryginalne. Dziękujemy jednak za ceną uwagę i za chwileczkę umieścimy dodatkowe zdjęcie. Pozdrawiamy
#3106
Napisano 27 września 2011 - 15:31
#3107
Napisano 27 września 2011 - 15:38
Ależ czy ja się czepiam? Ja tylko mówię, że to są podróbki, bo to SĄ podróbki. Dokładnie tak samo, jak są nimi produkty sygnowane "Addias", "Nikey" czy "Dona Karan" albo "Christiax Dior", do złudzenia przypominające oryginały. Li i jedynie.Owczarnia - telefonów się nie czepiaj, mają dokładnie napisane, iz nie sprzedają iPhone'ów
#3108
Napisano 27 września 2011 - 15:42
Więc teraz Cię nie rozumiem, napisałaś, że "nie piszecie na stornie, iż telefon jest firmy Apple. Ale nosi wszelakie cechy podróbki" - jak ma na nie nosić, jeżeli w pełni jest podróbką, a jest wzorowany na stylizacji iPhone'a?Owszem, nie piszecie na swojej stronie, iż dany telefon jest firmy Apple. Niemniej jednak produkt ten nosi wszelkie cechy podróbki, włącznie z łudząco podobną nazwą (i9 4GS).
#3109
Napisano 27 września 2011 - 15:45
iPhone 4 32GB-NOWE-CZARNE OD 1 PLN (1837308975) - Aukcje internetowe Allegro
Na moje oko podróbki.
Pozdrawiam
Wystawia je już chyba piąty raz. Za każdym razem zgłaszam naruszenie zasad
#3110
Napisano 27 września 2011 - 15:52
Na moje oko podróbki.
Pozdrawiam
System operacyjny Symbian i Slot karty pamięci .... zdecydowanie podróba, czy ludzie tego nie widzą?
#3111
Napisano 27 września 2011 - 16:29
#3112
Napisano 27 września 2011 - 16:34
[url=http://imageshack.us/photo/my-images/823/dsc02561aa.jpg/http://imageshack.us/photo/my-images/269/dsc02559aa.jpg/]ImageShack® - Online Photo and Video Hosting[/url] Pozdrawiamy
#3113
#3114
Napisano 27 września 2011 - 17:22
Nie rozumiem Twojego braku zrozumienia . Subtelna różnica polega na tym, że gdyby podpisali to jako Apple, kwalifikowałoby się do prokuratora. A tak się ślizga bokiem.Nic nie mówię, że nie są podróbkami, bo są, ale troszkę coś jakoś nie za bardzo zrozumiałem chyba Cię:
Więc teraz Cię nie rozumiem, napisałaś, że "nie piszecie na stornie, iż telefon jest firmy Apple. Ale nosi wszelakie cechy podróbki" - jak ma na nie nosić, jeżeli w pełni jest podróbką, a jest wzorowany na stylizacji iPhone'a?
#3115
Napisano 27 września 2011 - 17:23
#3116
Napisano 27 września 2011 - 22:55
Możecie się wypowiedzieć co o tym myślicie? Warto brać?
#3117
Napisano 27 września 2011 - 23:24
#3118
Napisano 28 września 2011 - 00:12
#3119
Napisano 28 września 2011 - 09:16
Chiński 3GS który wygląda jak 4 maskra..
#3120
Napisano 28 września 2011 - 12:34
IPHONE i9 4g 32Gb DUALSIM JAVA J. POLSKI WIFI (1844167441) - Aukcje internetowe Allegro
sc iPhone f8 4G aPhone,Dual Sim, mp3,mp4, Java! (1844390374) - Aukcje internetowe Allegro
#3121
Napisano 28 września 2011 - 14:54
Dokładnie, widać, że kabel kupiony gdzieś indziej, ale słuchawki i iPod są w pełni okej.IPOD TOUCH 4G 32GB Białystok (1843896336) - Aukcje internetowe Allegro
#3122
Napisano 28 września 2011 - 15:09
#3123
Napisano 28 września 2011 - 16:08
Prawie 1200 komentarzy z czego 12 negatywnych. Bardziej roztargnienie i brak wiedzy na temat urządzeń apple , niż fake.
lol, kolejne gó*no..
#3124
Napisano 01 października 2011 - 17:14
[url=http://allegro.pl/show_item.php?item=1848609153]iphone 4 uszkodzony mikrofon (1848609153) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
#3125
Napisano 01 października 2011 - 17:16
Użytkownicy przeglądający ten temat: 2
0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych