Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Terminy Wysylek AW


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
89 odpowiedzi w tym temacie

#51 adasko69

adasko69
  • 55 postów

Napisano 17 czerwca 2015 - 18:49

W sobote 13 czerwca zamówione dwa 38mm i 42mm, mniejszy doszedł dzisiaj większy dzisiaj został wysłany planowana dostawa 19 czerwca



#52 toprzeciezja

toprzeciezja
  • 105 postów
  • SkądWrocław

Napisano 18 czerwca 2015 - 08:02

W sobote 13 czerwca zamówione dwa 38mm i 42mm, mniejszy doszedł dzisiaj większy dzisiaj został wysłany planowana dostawa 19 czerwca

Tez TNT? ja mimo że wysłali 16 czerwca mam termin przypuszczalnej dostawy na 22 ... 



#53 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 18 czerwca 2015 - 08:30

To dobrze masz.

MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#54 toprzeciezja

toprzeciezja
  • 105 postów
  • SkądWrocław

Napisano 18 czerwca 2015 - 09:12

Myślałem że szybciej to wszystko pójdzie tym bardziej że paczka od wczoraj jest już w Niemczech ... 



#55 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 18 czerwca 2015 - 10:01

A to faktycznie jak już jest w Niemczech. A w jakim mieście? Szła przez Holandie? 


MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#56 ariell

ariell
  • 108 postów
  • SkądWłocławek

Napisano 18 czerwca 2015 - 10:23

ktoś pytał o stalową wersję 42 mm

 

Zamówiłem wieczorem 09 czerwca, a dzisiaj (18 czerwca) paczka została doręczona. Początkowo termin doręczenia miałem na 3 lipca.

Padło również o pytanie odnośnie wagi paczki. Na stronie UPS podaną mam informację 1,40 kg :)



#57 toprzeciezja

toprzeciezja
  • 105 postów
  • SkądWrocław

Napisano 18 czerwca 2015 - 10:27

A to faktycznie jak już jest w Niemczech. A w jakim mieście? Szła przez Holandie? 

Dotarła najpierw do Niemiec następnie do Holandii i dzisiaj już wyjechała z powrotem ... gdzie sens gdzie logika:P?

Mam nadzieje że jutro będzie już w doręczeniu ...



#58 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 18 czerwca 2015 - 10:30

Tak jutro będziesz miał doręczenie. Przynajmniej powinieneś mieć. Logika jest. Tylko czasem ciężko ją zrozumieć. Oni opierają się o centra logistyczne i stąd przenoszenie paczek czasem między krajami.


MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#59 madizal

madizal
  • 248 postów
  • SkądKatowice

Napisano 18 czerwca 2015 - 11:19

Czy ktoś przypadkiem dokupił podczas składania zamówienia AppleCare+ ?



#60 adasko69

adasko69
  • 55 postów

Napisano 18 czerwca 2015 - 14:10

Czy ktoś przypadkiem dokupił podczas składania zamówienia AppleCare+ ?

Ja się zastanawiałem ale zostało mi powiedziane że mam na to 60 dni od wysyłki zegarka, zobaczę jak ponoszę parę dni wtedy zadecyduje.

 

Tez TNT? ja mimo że wysłali 16 czerwca mam termin przypuszczalnej dostawy na 22 ...

 

UPS



#61 madizal

madizal
  • 248 postów
  • SkądKatowice

Napisano 18 czerwca 2015 - 16:45

Ja się zastanawiałem ale zostało mi powiedziane że mam na to 60 dni od wysyłki zegarka, zobaczę jak ponoszę parę dni wtedy zadecyduje.

 

UPS

Też tak myślałem, ale nie można w sklepie zakupić samej gwarancji, jest aktywowana automatycznie przy zakupie zegarka. W chwili obecnej anulowałem swoje zamówienie i ponowiłem je z zakupem gwarancji. Czy jest inna droga na zakup AppleCare+ o której nie wiem ? (mam 30 dniowego iPhona6 do którego chętnie dokupię ubezpieczenie)



#62 adasko69

adasko69
  • 55 postów

Napisano 18 czerwca 2015 - 16:57

Na stronie apple jest dokładnie napisane :

Purchase AppleCare+ with your new Apple Watch. Or buy it within 60 days of your Apple Watch purchase.

 

AppleCare+ można zakupić na stronie Apple :

http://store.apple.c...Care+-for-Watch



#63 madizal

madizal
  • 248 postów
  • SkądKatowice

Napisano 18 czerwca 2015 - 18:32

Na stronie apple jest dokładnie napisane :
Purchase AppleCare+ with your new Apple Watch. Or buy it within 60 days of your Apple Watch purchase.[/size]
 
AppleCare+ można zakupić na stronie Apple :[/size]
http://store.apple.c...Care+-for-Watch

Wszystko się zgadza, ale bez włożenia zegarka do koszyka nie dodasz samej gwarancji, i zakup jest niemożliwy

#64 adasko69

adasko69
  • 55 postów

Napisano 18 czerwca 2015 - 18:48

Wszystko się zgadza, ale bez włożenia zegarka do koszyka nie dodasz samej gwarancji, i zakup jest niemożliwy

Important notes

Purchase AppleCare+ with your new Apple Watch. Or buy it within 60 days of your Apple Watch purchase:

  • At an Apple Retail Store (inspection of Apple Watch and proof of purchase are required)
  • OR call 0844 209 0611 or 0800 107 6285 (requires you to run a remote diagnostic and provide proof of purchase) 


#65 madizal

madizal
  • 248 postów
  • SkądKatowice

Napisano 18 czerwca 2015 - 18:53

Important notes
Purchase AppleCare+ with your new Apple Watch. Or buy it within 60 days of your Apple Watch purchase:

  • At an Apple Retail Store (inspection of Apple Watch and proof of purchase are required)
  • OR call 0844 209 0611 or 0800 107 6285 (requires you to run a remote diagnostic and provide proof of purchase) 
W Polsce nie da się zakupić gwarancji na infolinii, ponieważ usługa nie jest oferowana, a dokonanie przez internet zakupu np. w niemieckim apple store nie daje mi takiej możliwości bez zakupu zegarka. Czy ktoś z szanownych forumowiczów ma pod nosem sklep stacjonarny, gdzie dokupię gwarancję do iPhona6

#66 Paweł Trela

Paweł Trela
  • 34 postów
  • SkądChicago

Napisano 19 czerwca 2015 - 05:18

Ja zamowilem online 15-06 ale status ciagle in proces wiec tak codziennie sprawdzajac status zobaczylem ze dodali opcje na terenie usa odbioru w salonie ,mozna zrobic rezerwacje po godz 8 rano i odebrac osobiscie i tym sposobem dzisiaj kupilem (opcja dostepna od dwóch dni)a online anulowalem

#67 toprzeciezja

toprzeciezja
  • 105 postów
  • SkądWrocław

Napisano 19 czerwca 2015 - 06:37

Ok a teraz jeszcze jedno pytanie do was :) Jak wygląda dostarczenie przesyłki przez kuriera TNT na terenie niemiec? Może zostawić innej osobie niż ta która zamawiała? wcześniej dzwoni? (tu może być wstyd bo podałem jakiś zmyślony telefon, bo polskiego nie można dać :P)



#68 madizal

madizal
  • 248 postów
  • SkądKatowice

Napisano 19 czerwca 2015 - 07:15

Ok a teraz jeszcze jedno pytanie do was :) Jak wygląda dostarczenie przesyłki przez kuriera TNT na terenie niemiec? Może zostawić innej osobie niż ta która zamawiała? wcześniej dzwoni? (tu może być wstyd bo podałem jakiś zmyślony telefon, bo polskiego nie można dać :P)

Można inny adres dostawy i inny na rachunku - są wirtualne adresy http://mailboxde.com. Aktualnie mam 38mm zakupionego w ten sposób, a czekam na 42



#69 cesiu111

cesiu111
  • 736 postów
  • SkądRz

Napisano 19 czerwca 2015 - 09:08

Ok a teraz jeszcze jedno pytanie do was :) Jak wygląda dostarczenie przesyłki przez kuriera TNT na terenie niemiec? Może zostawić innej osobie niż ta która zamawiała? wcześniej dzwoni? (tu może być wstyd bo podałem jakiś zmyślony telefon, bo polskiego nie można dać :P)

Wątpię żeby dzwonili. Hermes, UPS i DHL nie dzwonią. Paczkę dostarczą jeżeli na dzwonku będzie nazwisko z paczki, 

w innym przypadku raczej paczka wróci do adresata. W Twoim wypadku najlepiej chyba to mailboxde.


Użytkownik cesiu111 edytował ten post 19 czerwca 2015 - 09:08


#70 toprzeciezja

toprzeciezja
  • 105 postów
  • SkądWrocław

Napisano 19 czerwca 2015 - 11:01

Z tym że już zamówiłem i właśnie czekam na dostarczenie do kolegi z Niemiec :)

Postraszyliście mnie trochę ...



#71 cesiu111

cesiu111
  • 736 postów
  • SkądRz

Napisano 19 czerwca 2015 - 12:21

To już zależy od dobrej woli kuriera. Niektórzy pytają, czy ktoś taki w danym lokalu mieszka, a inni wklepują,

że adresat nieznany i paczka wraca do nadawcy (a nie jak napisałem, że do adresata - zwykły błąd).

 

Na przyszłość pamiętaj, żeby dodać nazwisko kolegi do adresu (np. Zbyszek Kowalski bei (albo c/o) Marian Kot),

wtedy nie będzie problemu.



#72 toprzeciezja

toprzeciezja
  • 105 postów
  • SkądWrocław

Napisano 19 czerwca 2015 - 12:26

Co masz na myśli mówiąc aby dodać do adresu odbiorcy nazwisko :)?

Bo troszeczkę nie rozumiem.



#73 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 19 czerwca 2015 - 12:27

Z tym że już zamówiłem i właśnie czekam na dostarczenie do kolegi z Niemiec :)

Postraszyliście mnie trochę ...

Nic się nie przejmuj jeśli adres się zgadza nie będzie problemu, mi pod adresem podanym odbierała inna osoba. 


MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#74 toprzeciezja

toprzeciezja
  • 105 postów
  • SkądWrocław

Napisano 19 czerwca 2015 - 15:07

A jeśli kurier nie zastał nikogo w domu to czy podejmie dzisiaj próbę raz jeszcze? Czy odpuści ... bo jesli tak to dopiero w poniedziałek ... chyba że kuierzy tnt pracują w sobote tez :)



#75 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 19 czerwca 2015 - 15:27

Pewnie aviso zostawił?

MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych